Karjäärinõustamine

2017. aastal toimub töövarjupäev 16. novembril. Meie koolis on töövarjupäev suunatud 12. klasside õpilastele.

Töövarjupäeval osalemiseks:

  • leia endale meelepärane amet, mida varjutada;
  • kandideeri töövarjuks;
  • valituks osutumisel teavita kooli;
  • osale töövarjupäeval;
  • täida tagasiside tööleht.

Varjutatava ameti leidmiseks on järgmised võimalused:

Tartumaa Rajaleidja keskuse abiga: www.innove.ee/et/syndmused/tartumaa-toovarjupaev-2017. Registreerumine kuni 30. oktoobrini kella 23.59ni, valituks osutumisest antakse noorele teada alates 6.novembrist e-posti teel.

Meditsiinivaldkonna huvilised peaksid pöörduma otse Tartu Ülikooli Kliinikumi poole, kirjutades millist eriala või ametiesindajat soovitakse jälgida. Kontakt: Terje Sellik, koolitusosakonna juhataja, koolituskeskus@kliinikum.ee , tel 7318139. NB! Kontakteerumise tähtaeg on 20. oktoober.

Lisaks on varjutatavaid ameteid välja pakkunud ka meie kooliga seotud inimesed (nimekiri täieneb 29. oktoobrini). Nende poolt pakutuga saab tutvuda SIIN. Kui mõni amet meie kooli poolt pakutud nimekirjas tekitab huvi, siis tuleb Sul endal vastava inimesega ühendust võtta ning varjutamise osas kokku leppida.
Töövarjutamise võib 16. novembriks ise kokku leppida ka asutusega, mida andmebaasides pole, varjutada ei saa oma pereliikmeid, igal juhul tuleb end ära märkida tabelisse ning hiljem esitada tööleht

Kui töövarjupäeva osas on kokkulepe sõlmitud, siis registreeri ennast enne 13. novembrit SIIN. Ilma eelnevalt registreerimiseta töövarjuks ei lubata.

Töövarju päeva pikkus on 4-5 tundi, õpilane jälgib tööprotsessi sekkumata ning peab päeva lõpus täitma tagasiside töölehe. Õpilasega seotud kulutused (näiteks sõidukulu) jääb õpilase enda kanda.

Kõik töövarjupäeval osalejad peavad täitma tagasisidelehe, mille leiate SIIT.

 

Uuendatud: 18/10/2017