Klassijuhatajad

Klassijuhatajad 2020/2021. õa

Ülle Hüva (10a klassijuhataja)
 Õppeaine: matemaatika 
Tööruum: 137 Koduklass 136
 e-post: ylle.hyva@htg.tartu.ee

Marcus Hildebrandt (10b klassijuhataja)
 Õppeaine: inglise keel, ladina keel 
Tööruum: 310 Koduklass: 309
 e-post: marcus.hildebrandt@htg.tartu.ee

Ülle Seevri (10c klassijuhataja)
 Õppeaine: geograafia, maj. õpetus 
Tööruum: 226 Koduklass: 227
 e-post: ylle.seevri@htg.tartu.ee

Aare Ristikivi (10d klassijuhataja)
 Õppeaine: ajalugu 
Tööruum: 104 Koduklass: 141
 e-post: aare.ristikivi@htg.tartu.ee

Tiina Pluum (10e klassijuhataja)
 Õppeaine: eesti keel 
Tööruum: 104 Koduklass: 102
 e-post: tiina.pluum@htg.tartu.ee

Siim Oks (11a klassijuhataja)
 Õppeaine: füüsika 
Tööruum: 214
 e-post: siim.oks@htg.tartu.ee

Ehtel Timak (11b klassijuhataja)
 Õppeaine: matemaatika 
Tööruum: 137 Koduklass: 139
 e-post: ehtel.timak@htg.tartu.ee

Erika Hunt (11c klassijuhataja)
 Õppeaine: inglise keel 
Tööruum: 310
 e-post: erika.hunt@htg.tartu.ee

Karin Soodla  (11d klassijuhataja)
 Õppeaine: eesti keel 
Tööruum: 104  Koduklass: 105
 e-post: karin.soodla@htg.tartu.ee

Kristiina Punga (11e klassijuhataja)
 Õppeaine: ajalugu, rootsi keel 
Tööruum: 104 Koduklass: 144
 e-post: kristiina.punga@htg.tartu.ee

Viimati muudetud: 
2020-08-21 17:13

Aimar Poom (12a klassijuhataja)
 Õppeaine: kehaline kasvatus Tööruum: 150
 e-post: aimar.poom@htg.tartu.ee

Anneli Saarva (12b klassijuhataja)
 Õppeaine: kehaline kasvatus Tööruum: 146
 e-post: anneli.saarva@htg.tartu.ee 

Eha Paabo (12c klassijuhataja)
 Õppeaine: keemia Tööruum: 218
 e-post: eha.paabo@htg.tartu.ee  Koduklass: 217

Anneli Mägi (12d klassijuhataja)
 Õppeaine: informaatika Tööruum: 206
 e-post: anneli.magi@htg.tartu.ee

Age Salo (12e klassijuhataja) 
Õppeaine: eesti keel 
Tööruum: 104
 e-post: age.salo@htg.tartu.ee