Klassijuhatajad

Klassijuhatajad 2018/2019. õa

Siim Oks (10a klassijuhataja)
 Õppeaine: füüsika 
Tööruum: 214
 e-post: siim.oks@htg.tartu.ee

Ehtel Timak (10.b klassijuhataja)
 Õppeaine: matemaatika 
Tööruum: 137 Koduklass: 139
 e-post: ehtel.timak@htg.tartu.ee

Erika Hunt (10c klassijuhataja)
 Õppeaine: inglise keel 
Tööruum: 310
 e-post: erika.hunt@htg.tartu.ee

Karin Soodla  (10.d klassijuhataja)
 Õppeaine: eesti keel 
Tööruum: 104  Koduklass: 105
 e-post: karin.soodla@htg.tartu.ee

Kristiina Punga (10.e klassijuhataja)
 Õppeaine: ajalugu, rootsi keel 
Tööruum: 104 Koduklass: 144
 e-post: kristiina.punga@htg.tartu.ee

Aimar Poom (11a klassijuhataja)
 Õppeaine: kehaline kasvatus Tööruum: 150
 e-post: aimar.poom@htg.tartu.ee

Anneli Saarva (11b klassijuhataja)
 Õppeaine: kehaline kasvatus Tööruum: 146
 e-post: anneli.saarva@htg.tartu.ee 

Eha Paabo (11c klassijuhataja)
 Õppeaine: keemia Tööruum: 218
 e-post: eha.paabo@htg.tartu.ee  Koduklass: 217

Anneli Mägi (11d klassijuhataja)
 Õppeaine: informaatika Tööruum: 206
 e-post: anneli.magi@htg.tartu.ee

Tiina Niitvägi-Hellamaa (11e klassijuhataja)
 Õppeaine: prantsuse keel Tööruum: 310
 e-post: tiina.niitvagi-hellamaa@htg.tartu.ee

Viimati muudetud: 
2019-08-23 20:01

Marcus Hildebrandt (12a klassijuhataja)
 Õppeaine: inglise keel, ladina keel Tööruum: 310
 e-post: marcus.hildebrandt@htg.tartu.ee Koduklass: 309

Katrin Ojaveer (12b klassijuhataja)
Õppeaine: inglise keel Tööruum: 310
 e-post: katrin.ojaveer@htg.tartu.ee Koduklass: 312

Saima Kaarna (12c klassijuhataja)
 Õppeaine: bioloogia Tööruum: 226
 e-post: saima.kaarna@htg.tartu.ee Koduklass: 225

Mall Matto (12d klassijuhataja)
 Õppeaine: saksa keel Tööruum: 201
 e-post: mall.matto@htg.tartu.ee Koduklass: 204

Ljubov Titova (12e klassijuhataja)
 Õppeaine: vene keel Tööruum: 201
 e-post: ljubov.titova@htg.tartu.ee Koduklass: 302