Hoolekogu

Hoolekogu koosseis:

Mart Laidmets- lapsevanemate esindaja, hoolekogu esimees
laidmets@yahoo.com 

Ain Kaare - lapsevanemate esindaja, hoolekogu aseesimees
ain.kaare@gmail.com

Meelis Käärik lapsevanemate esindaja
meelis.kaarik@ut.ee

Anu Raudsepp lapsevanemate esindaja
anu.raudsepp@ut.ee

Nils Niitra lapsevanemate esindaja
nils.niitra@gmail.com

Kristi Lain lapsevanemate esindaja
lainkristi@gmail.com

Enn Ööpik toetava organisatsiooni esindaja
enn.oopik@gmail.com

Kristjan Luhamets - vilistlaste esindaja
kristjan.luhamets@eelk.ee

Veljo Ipits  - linnavolikogu esindaja
veljo.ipits@salvest.ee 

Toomas Jürgenstein - õpetajate esindaja
toomas.jyrgenstein@htg.tartu.ee

Aare Ristikivi - õpetajate esindaja
aare.ristikivi@htg.tartu.ee

Kadri Liis Laas - õpilaste esindaja 
kadri.liis.laas@gmail.com

Kärt Trinity Sillaots - õpilaste esindaja 
karttrinity@gmail.com

Viimati muudetud: 
2021-10-18 09:57