Hoolekogu

Hoolekogu koosseis:

Eiki Berg - lapsevanemate esindaja, hoolekogu esimees
eiki.berg@ut.ee 

Ain Kaare - lapsevanemate esindaja, hoolekogu aseesimees
ain.kaare@gmail.com

Olga Schihalejev lapsevanemate esindaja
olga.schihalejev@ut.ee

Anu Raudsepp lapsevanemate esindaja
anu.raudsepp@ut.ee

Kristi Lain lapsevanemate esindaja
kristi.lain@tartulv.ee

Enn Ööpik toetava organisatsiooni esindaja
enn.oopik@gmail.com

Kristjan Luhamets - vilistlaste esindaja
kristjan.luhamets.001@mail.ee

Veljo Ipits  - linnavolikogu esindaja
veljo.ipits@salvest.ee 

Toomas Jürgenstein - õpetajate esindaja
toomas.jyrgenstein@htg.tartu.ee

Aare Ristikivi - õpetajate esindaja
aare.ristikivi@htg.tartu.ee

Erich Richard Rosental - õpilaste esindaja 
erichrosental@gmail.com

Getter Kõiv - õpilaste esindaja 
getterkoiv10@gmail.com

Viimati muudetud: 
2020-09-23 09:06