Hoolekogu

Hoolekogu koosseis:

Toomas Rell - lapsevanemate esindaja, hoolekogu esimees
Toomas.Rell@nordecon.com 

Eiki Berg - lapsevanemate esindaja, hoolekogu aseesimees
Eiki.Berg@ut.ee

Olga Schihalejev lapsevanemate esindaja
Olga.Schihalejev@ut.ee

Anu Raudsepp lapsevanemate esindaja
Anu.Raudsepp@ut.ee

Kristi Aavakivi lapsevanemate esindaja
Kristi.Aavakivi@raad.tartu.ee

Mart Orav - vilistlaste esindaja
Mart.Orav@akad.ee

Veljo Ipits  - linnavolikogu esindaja
Veljo.Ipits@salvest.ee 

Toomas Jürgenstein - õpetajate esindaja
toomas.jyrgenstein@htg.tartu.ee

Aare Ristikivi - õpetajate esindaja
aare.ristikivi@htg.tartu.ee

Erich Richard Rosental - õpilaste esindaja 
erichrosental@gmail.com

Getter Kõiv - õpilaste esindaja 
getterkoiv10@gmail.com

Viimati muudetud: 
2019-10-30 10:58