Loe veebis...

Kas elaksid üle päeva treffneristina?

Mis sa teed, kui jääd esmaspäeva hommikul hiljaks ning satud kokku Aime Pungaga? Ja kust võtad ampsu, kui sul on peale teist tundi kõht tühi? Ning kuidas käitud, kui näed oma hallway crush'i või kui saad teada, et täna on tunnikontroll, millest sina midagi ei teadnud?

Loe edasi...

Kukkede, madude ja rottide gümnaasium

Teadagi, et Treffneri koolis on kolm suunda. Kas on aga võimalik ühe suuna äärmiselt erinevaid õpilasi võtta kui ühte ja neid tervikuna iseloomustada? Hiina kalender arvab, et saab küll. Kuivõrd see kalender aga iga suuna olemust tabada suudab, otsustate teie, armsad lugejad.

Loe edasi...

Aatriumi linnuvaatlus

Treffner on alati isemoodi ja pidevas liikumises olev gümnaasium. Mõned linnud pesitsevad siin juba noorusajast, mõned lendavad peale lühikest peatuspausi edasi järgmise sihi poole. Kunagi ei saa olla päris kindel, mis linnuliikidega siin kokku satud. See lühike aatriumi linnuvaatlus kirjeldab meie pesapuu mitmekesisust ja ka kõige tüüpilisemaid linnuliike.

Loe edasi...

Oi, kui piinlik!

Me kõik oleme elus midagi väga piinlikku kogenud ja pärast vaimuvaludes õhtuti voodis vaevelnud. Piinlikke olukordi leiab kõikjalt, kuid piinlikemad võivad just Treffneris ette tulla. Miilang uuriski lähemalt, millised piinlikud olukorrad Treffneri inimesi vaevavad.

Loe edasi...

Tekkel pähe!

Hugo Treffneri Gümnaa­siumi 139. aastapäeva aktusel võis muude pidususte kõrval näha ka meie kooli sinivalget teklit uhkelt õpilaste peas. Para­ku on aga taoline pilt kaas­ajal harilik vaid ettekirjutet pidupäevil ning igapäevaselt koolimütsina kan­takse teklit kahetsusväärselt vähe. See peab nüüd muutuma!

Loe edasi...

Meeleavaldus haridustöötajate toetuseks

24. jaanuaril toimunud õpetajate streigil oli kohal ka Miilangu toimetus, et teha Treffneri õpetajatega videointervjuusid. Vaata ka, mida meie õpetajad Miilangule rääkisid...

Loe edasi...

Rebaste ristimise räpitekstid 2023

2023. aasta rebaste ristimise ülesandeks oli lisaks tantsukavale ka vastava aastakümne kohta räpi esitamine. Järgnevalt oleme kokku kogunud rebaste kirjutatud vahvad räpitekstid.

Loe edasi...

Kaardid ennustavad treffneristidele

Valminud on spetsiaalselt treffneristide jaoks genereeritud taroskoop! Mõeldud on igale suunale, õpetajatele ja isegi tulevastele Treffneri õpilastele. Ärge olge umbusklikud ning võtke hoiatusi tuleviku kohta tõsiselt – kaardid ei valeta!

Loe edasi...