Kooli piknik Taevaskojas 2022

On saanud tavaks, et kord kolme aasta jooksul peab HTG ühiselt sportlikku piknikku Taevaskojas. 2022. aastal jõudis aeg taas kätte ning kuupäevaks sai 21. september.

Kogu kool (ligi 600 inimest) viidi Tartust bussidega Taevaskoja lähistele. Seekord oli esimest korda kavas matk põneva reljeefiga rajal distantsiga 6-7 km. Suurde Taevaskotta kohale jõutud, peeti maha korralik köieveo võistlus. Esikoha suutsid võita õpetajad, teiseks tuli spordivõistlusi korraldanud 11.a klass. Järgnesid klasside kaupa erinevad sportlikud ülesanded, nagu kile ümberpööramine, inimese kandmine, spageti vedamine paaris ning puu mõõtmine. Kõik said proovida mälumängu. Arvestust peeti lendude kaupa. Võidurõõmu said tunda 10.e, 11.c ning 12.a klass, kes oli ka üldvõitja. Parimad said ka auhindadega premeeritud. Pärast sportimist sai ka kõhu mõnusalt täis süüa.

Päev möödus sportlikult ning meeleolukalt. Usume, et taoline traditsioon liidab kooliperet ja on toredaks vahelduseks argisele koolipäevale. Mis muud, kui rõõmsa jällenägemiseni! :)

Pikniku korraldasid 11.a klassi õpilased, nende klassijuhata Aimar Poom ning õpetaja Anneli Saarva.