Olümpiaadide tulemused

HTG õpilaste osavõtt rahvusvahelistest olümpiaadidest 
 

Jrk. Nimi Aine/olümpiaad Aasta Medal
1 Andrus Kaldalu füüsika 1992  
2 Mart Abel Balti Tee 1993  
3 Toomas Paaver Balti Tee 1993  
4 Andrus Kaldalu füüsika 1993  
5 Anti Liivat füüsika 1993  
6 Mart Abel matemaatika 1993  
7 Veljo Hagu matemaatika 1993  
8 Mart Abel Balti Tee 1994  
9 Ain Uustare keemia 1994 diplom
10 Mart Abel matemaatika 1994  
11 Toomas Paaver matemaatika 1994 diplom
12 Ülar Kahre Balti Tee 1995  
13 Ain Uustare keemia 1995 pronks
14 Ülar Kahre matemaatika 1995  
15 Mart Abel matemaatika 1995  
16 Taavet Loogväli füüsika 1996  
17 Ain Uustare keemia 1996 hõbe
18 Ülar Kahre matemaatika 1996  
19 Sven Laur füüsika 1997 pronks
20 Taavet Loogväli füüsika 1997 diplom
21 Radko Avi bioloogia 1998 pronks
22 Tavo Romann Balti keemia 1999  
23 Emilia Käsper Balti Tee 1999  
24 Radko Avi bioloogia 1999 pronks
25 Tavo Romann keemia 1999  
26 Emilia Käsper matemaatika 1999  
27 Tavo Romann Balti keemia 2000  
28 Tavo Romann keemia 2000 pronks
29 Emilia Käsper matemaatika 2000  
30 Tavo Romann Balti keemia 2001  
31 Mihkel Kree Balti Tee 2001  
32 Laura Sedman bioloogia 2001 pronks
33 Tavo Romann keemia 2001 hõbe
34 Siim Karus Balti keemia 2002 diplom
35 Mihkel Kree Balti Tee 2002  
36 Laura Sedman bioloogia 2002 pronks
37 Mihkel Kree füüsika 2002 pronks
38 Mihkel Kree informaatika 2002 hõbe
39 Riho Taba Balti geograafia 2003  
40 Mhkel Kree Balti informaatika 2003  
41 Juhan Aru Balti Tee 2003  
42 Kaie Kubjas Balti Tee 2003  
43 Laur Tooming Balti Tee 2003  
44 Mihkel Pajusalu bioloogia 2003  
45 Mihkel Kree füüsika 2003 hõbe
46 Mihkel Kree informaatika 2003 hõbe
47 Kadri Roosmaa lingvistika 2003  
48 Tauri Tuvikene lingvistika 2003  
49 Triin Visnapuu lingvistika 2003  
50 Juhan Aru matemaatika 2003 diplom
51 Piret Piip Balti geograafia 2004  
52 Laur Tooming Balti informaatika 2004 pronks
53 Juhan Aru Balti Tee 2004  
54 Laur Tooming Balti Tee 2004  
55 Mihkel Pajusalu bioloogia 2004  
56 Riho Taba Eesti-Soome maavõistlus füüsikas 2004  
57 Riho Taba füüsika 2004 diplom
58 Riho Taba geograafia 2004 kuld
59 Laur Tooming informaatika 2004 hõbe
60 Erik Jaaniso lingvistika 2004  
61 Juhan Aru matemaatika 2004 pronks
62 Kaie Kubjas matemaatika 2004 diplom
63 Laur Tooming matemaatika 2004 diplom
64 Inga Jaagus väitlemine 2004  
65 Ardi Tampuu Balti geograafia 2005  
66 Kristjan Kiiman Balti geograafia 2005  
67 Laur Tooming Balti informaatika 2005  
68 Mikk Müraus Balti keemia 2005  
69 Laur Tooming Balti Tee 2005  
70 Mihkel Pajusalu bioloogia 2005  
71 Joonatan Talviste Eesti-Soome maavõistlus füüsikas 2005  
72 Mihkel Pajusalu Eesti-Soome maavõistlus füüsikas 2005  
73 Laur Tooming informaatika 2005 hõbe
74 Timo Petmanson informaatika 2005  
75 Mikk Müraus keemia 2005  
76 Juhan Aru matemaatika 2005 pronks
77 Laur Tooming matemaatika 2005 pronks
78 Kadi Epler väitlemine 2005  
79 Mart Moora väitlemine 2005  
80 Martin Mäesalu väitlemine 2005  
81 Laur Tooming Balti informaatika 2006  
82 Timo Petmanson Balti informaatika 2006  
83 Elo Sõnajalg Balti keemia 2006  
84 Martin Sauk Balti keemia 2006  
85 Laur Tooming Balti Tee 2006  
86 Kai Tiitsaar bioloogia 2006  
87 Joonatan Talviste Eesti-Soome maavõistlus füüsikas 2006  
88 Kaarel Piip Eesti-Soome maavõistlus füüsikas 2006  
89 Laur Tooming informaatika 2006 hõbe
90 Elo Sõnajalg keemia 2006  
91 Sander Pajusalu lingvistika 2006  
92 Andres Ainelo loodusteadused 2006 hõbe
93 Rudolf Bichele loodusteadused 2006 hõbe
94 Kaarel Nummert matemaatika 2006  
95 Laur Tooming matemaatika 2006 pronks
96 Siim Rinken astronoomia 2007  
97 Ardi Loot Balti informaatika 2007  
98 Martin Valgur Balti informaatika 2007  
99 Ott Tinn Balti informaatika 2007  
100 Kaarel Nummert Balti Tee 2007  
101 Kairi Kangro Balti Tee 2007  
102 Mark Gimbutas bioloogia 2007 hõbe
103 Andreas Valdmann Eesti - Soome maavõistlus füüsikas 2007  
104 Ardi Loot Eesti - Soome maavõistlus füüsikas 2007  
105 Heino Soo Eesti - Soome maavõistlus füüsikas 2007  
106 Priit Rinken Eesti - Soome maavõistlus füüsikas 2007  
107 Mark Gimbutas EL loodusteadused 2007 hõbe
108 Ardi Loot informaatika 2007  
109 Martin Valgur informaatika 2007  
110 Ott Tinn informaatika 2007 pronks
111 Sander Pajusalu lingvistika 2007 hõbe
112 Kaarel Nummert matemaatika 2007  
113 Kairi Kangro matemaatika 2007 diplom
114 Toomas Krips matemaatika 2007 diplom
115 Ardi Loot Balti informaatika 2008 hõbe
116 Martin Valgur Balti informaatika 2008  
117 Taavi Repän Balti informaatika 2008  
118 Kairi Kangro Balti Tee 2008  
119 Kai Tiitsaar bioloogia 2008 hõbe
120 Kärt Must bioloogia 2008 pronks
121 Rudolf Bichele bioloogia 2008 pronks
122 Heili Hein üleeuroopaline tõlkevõistlus inglise keeles 2008  
123 Andreas Valdmann Eesti-Soome maavõistlus füüsikas 2008  
124 Ardi Loot Eesti-Soome maavõistlus füüsikas 2008  
125 Heino Soo Eesti-Soome maavõistlus füüsikas 2008  
126 Roland Matt Eesti-Soome maavõistlus füüsikas 2008  
127 Katrin Kalind EL loodusteadused 2008 kuld
128 Roland Matt EL loodusteadused 2008 hõbe
129 Andreas Valdmann füüsika 2008  
130 Ardi Loot informaatika 2008  
131 Martin Valgur informaatika 2008  
132 Kairi Kangro matemaatika 2008 diplom
133 Imre Purret pranglimise MM 2008 hõbe
134 Tarmo Pilt pranglimise MM 2008 pronks
135 Agu Bleive Balti geograafia 2009  
136 Anu-Liis Laar Balti geograafia 2009 kuld
137 Kristjan Jansons Balti geograafia 2009  
138 Ardi Loot Balti informaatika 2009  
139 Taavi Repän Balti informaatika 2009  
140 Madis Hurt bioloogia 2009  
141 Mark Gimbutas bioloogia 2009 hõbe
142 Uku-Laur Tali bioloogia 2009 pronks
143 Ants Remm Eesti-Soome maavõistlus füüsikas 2009  
144 Ardi Loot Eesti-Soome maavõistlus füüsikas 2009  
145 Heino Soo Eesti-Soome maavõistlus füüsikas 2009  
146 Lauri Hämarik Eesti-Soome maavõistlus füüsikas 2009  
147 Roland Matt Eesti-Soome maavõistlus füüsikas 2009  
148 Uku-Laur Tali EL loodusteadused 2009 kuld
149 Ants Remm füüsika 2009 diplom
150 Roland Matt füüsika 2009 diplom
151 Eveli Verev filosoofia 2009  
152 Kai Tiitsaar filosoofia 2009  
153 Ardi Loot informaatika 2009 hõbe
154 Laura Adamson lingvistika 2009 pronks
155 Heino Soo matemaatika 2009  
156 Kairi Kangro matemaatika 2009 diplom
157 Imre Purret pranglimise MM 2009 kuld
158 Kristin Jesse pranglimise MM 2009 pronks
159 Tarmo Pilt pranglimise MM 2009  
160 Riinu Ots uurimustöö 2009  
161 Karmen Kütt väitlemise MM 2009  
162 Katrin Kalind bioloogia 2010  
163 Ants Remm füüsika 2010 hõbe
164 Roland Matt füüsika 2010 aukiri
165 Anna Smertina filosoofia 2010 diplom
166 Jaagup Repän informaatika 2010 pronks
167 Eva-Lotta Käsper astronoomia 2010 pronks
168 Ants Remm Balti informaatika 2010  
169 Hardi Pertel Balti informaatika 2010  
170 Heiki Ojasild Balti informaatika 2010  
171 Jaagup Repän Balti informaatika 2010 pronks
172 Uku-Laur Tali Balti keemia 2010  
173 Ants Remm Balti Tee 2010  
174 Ants Remm Eesti-Soome maavõistlus füüsikas 2010  
175 Roland Matt Eesti-Soome maavõistlus füüsikas 2010  
176 Eva-Lotta Käsper EL loodusteaduste olümpiaad 2010 kuld
177 Agu Bleive geograafia 2010 pronks
178 Anu-Liis Laar geograafia 2010 pronks
179 Ants Remm matemaatika 2010 aukiri
180 Madis Hurt mälumängu MM 2010 hõbe
181 Kristin Jesse pranglimise MM 2010 pronks
182 Mihkel Gill pranglimise MM 2010  
183 Lille Kurvits saksakeelne väitlus 2010  
184 Karmen Kütt väitlemise MM 2010  
185 Ants Remm Balti informaatika 2011 pronks
186 Jaagup Repän Balti informaatika 2011 hõbe
187 Eva-Lotta Käsper Balti keemia 2011  
188 Elis Kusma Baltimaade saksa keel 2011  
189 Uku-Laur Tali bioloogia 2011 hõbe
190 Ants Remm Eesti-Soome maavõistlus füüsikas 2011  
191 Ants Remm füüsika 2011 kuld
192 Ants Remm informaatika 2011  
193 Jaagup Repän informaatika 2011 pronks
194 Eva-Lotta Käsper keemia 2011 pronks
195 Anu-Liis Laar Kesk-Euroopa geograafia 2011 pronks
196 Eva-Lotta Käsper lingvistika 2011 kuld
197 Kristin Jesse pranglimise MM 2011 hõbe
198 Mart Kiis pranglimise MM 2011 pronks
199 Ruuben Saal tõlkevõistlus Juvenes Translatores 2011  
200 Kristiina Kurg uurimustöö 2011 pronks
201 Liisa Pool uurimustöö 2011  
202 Triin Paabo uurimustöö 2011  
203 Uku-Laur Tali uurimustöö 2011  
204 Jaagup Repän Balti informaatika 2012 pronks
205 Siim Sammul Balti informaatika 2012  
206 Eva-Lotta Käsper Balti keemia 2012  
207 Kaur Aare Saar Balti Tee 2012  
208 Eva-Lotta Käsper bioloogia 2012 hõbe
209 Eva-Lotta Käsper Eesti-Soome maavõistlus füüsikas 2012  
210 Kaarel Kree Eesti-Soome maavõistlus füüsikas 2012  
211 Heiki Ojasild filosoofia 2012  
212 Jaagup Repän informaatika 2012 pronks
213 Eva-Lotta Käsper keemia 2012 pronks
214 Ants -Oskar Mäesalu lingvistika 2012 pronks
215 Eva-Lotta Käsper lingvistika 2012 hõbe
216 Jakob Gill pranglimise MM 2012  
217 Mart Kiis pranglimise MM 2012  
218 Elis Kusma saksa keel 2012  
219 Simmo Saan Balti informaatika 2013  
220 Raul Rinken Balti keemia 2013  
221 Helmi Ulrika Kirm Baltimaade saksa keel 2013  
222 Kaur Aare Saar Eesti-Soome maavõistlus füüsikas 2013  
223 Kaur Kristjuhan Eesti-Soome maavõistlus füüsikas 2013  
224 Jaanika Unt EL loodusteaduste olümpiaad 2013 hõbe
225 Aksel Johannes Part euroopa parim õpilasfirma 2013  
226 Maarja Liiv euroopa parim õpilasfirma 2013  
227 Robin Saluoks euroopa parim õpilasfirma 2013  
228 Taavet Kutsar euroopa parim õpilasfirma 2013  
229 Thorny Valk euroopa parim õpilasfirma 2013  
230 Kaur Aare Saar füüsika 2013 hõbe
231 Ants-Oskar Mäesalu lingvistika 2013 pronks
232 Kaur Aare Saar matemaatika 2013 diplom
233 Jakob Gill pranglimise MM 2013 pronks
234 Mart Kiis pranglimise MM 2013 kuld
235 Ruti Kirikmäe pranglimise MM 2013  
236 Liisi Soonvald saksakeelne väitlus 2013  
237 Siim Sammul Balti informaatika 2014  
238 Simmo Saan Balti informaatika 2014  
239 Maris Sala EL loodusteaduste olümpiaad 2014 hõbe
240 Jakob Gill pranglimise MM 2014  
241 Oto Tuul filosoofia 2014  
242 Kaur Kristjuhan Eesti-Soome maavõistlus füüsikas 2014  
243 Jonatan Kalmus Eesti-Soome maavõistlus füüsikas 2014  
244 Hans Daniel Kaimre Eesti-Soome maavõistlus füüsikas 2014  
245 Kaarel Kree Eesti-Soome maavõistlus füüsikas 2014 diplom
246 Eva-Maria Tõnson Eesti-Soome maavõistlus füüsikas 2014 diplom
247 Raul Rinken Balti keemia 2014  
248 Getter Põru pranglimise MM 2014  
249 Liis Luude lingvistika 2014  
250 Simmo Saan informaatika 2014  
251 Simmo Saan matemaatika 2014  
252 Siim Kurvits bioloogia 2014 pronks
253 Kristiine Aluvee geograafia 2014  
254 Jonatan Kalmus astronoomia 2014 pronks
255 Jürgen Laks Robotex 2014 2014  
256 Kristjan Laht Robotex 2014 2014  
257 Andre Litvin Robotex 2014 2014  
258 Maris Sala bioloogia 2015  
259 Rein Leetmaa bioloogia 2015 pronks
260 Liisi Voll filosoofia 2015 diplom
261 Lisanne Meristo filosoofia 2015  
262 Marta-Liisa Talvet filosoofia 2015  
263 Jonatan Kalmus Eesti-Soome maavõistlus füüsikas 2015  
264 Hans Daniel Kaimre Eesti-Soome maavõistlus füüsikas 2015  
265 Hans Daniel Kaimre füüsika 2015  
266 Jonatan Kalmus füüsika 2015  
267 Raul Rinken Balti geograafia 2015  
268 Raul Rinken geograafia 2015 pronks
269 Simmo Saan Balti informaatika 2015  
270 Simmo Saan informaatika 2015  
271 Raul Rinken Balti keemia 2015  
272 Raul Rinken keemia 2015 pronks
273 Simmo Saan matemaatika 2015  
274 Getter Põru pranglimise MM 2015  
275 Karl Martin Koppel pranglimise MM 2015  
276 Karl Martin Kirm Balti saksa keel 2015  
277 Carl-Martin Keerberg väitlemise MM 2015  
278 Jonatan Kalmus Eesti-Soome maavõistlus füüsikas 2016  
279 Jonatan Kalmus füüsika 2016 pronks
280 Maris Sala bioloogia 2016 pronks
281 Maris Sala teadustöö 2016  
281 Elise Metsanurk filosoofia 2016  
282 Eva-Maria Tõnson Eesti-Soome maavõistlus füüsikas 2016  
283 Eva-Maria Tõnson geograafia 2016 hõbe
284 Eva-Maria Tõnson Balti keemia 2016  
285 Eva-Maria Tõnson lingvistika 2016  
286 Kati Iher geograafia 2016  
287 Joosep Kaimre geograafia 2016  
288 Joosep Kaimre Euroopa Liidu loodusteadused 2016 hõbe
289 Loona Volke Euroopa Liidu loodusteadused 2016 hõbe
290 Anton Konovalov Balti keemia 2016  
291 Anton Konovalov keemia 2016 pronks
292 Anton Konovalov teadustöö 2016  
293 Maret Sõmer pranglimise MM 2016  
294 Martin Koppel pranglimise MM 2016  
295 Martti Vanker "Noored Euroopa metsades" 2016  
296 Madis Reemann "Noored Euroopa metsades" 2016  
297 Herman Rull "Noored Euroopa metsades" 2016  
Uuendatud: 29/11/2016 15:30