Kontakt

Hugo Treffneri Gümnaasium
Munga 12, Tartu 51007

kaardil
 
Kantselei - kantselei@htg.tartu.ee
tel +372 746 1715
 
Direktor Ott Ojaveer - ott.ojaveer@raad.tartu.ee
tel +372 746 1714, 509 4021
 
Õppealajuhataja Aime Punga - aime.punga@htg.tartu.ee
vastuvõtuaeg E 16.00 - 17.00
tel +372 746 1716, 510 6518
 
Huvijuht Uve Saar - uwe.saar@htg.tartu.ee
vastuvõtuaeg K 14.00 - 15.00
tel +372 746 1715, 523 6716
 
Infojuht Heivo Kikkatalo - heivo.kikkatalo@htg.tartu.ee
tel +372 746 1715
 
Arendusjuht Aare Ristikivi - aare.ristikivi@htg.tartu.ee
tel +372 746 1715

Kooliraamatukogu (ruum 109) juhataja Ave Rikas - ave.rikas@htg.tartu.ee
tel +372 746 1715
 
Kooli meditsiiniõde Jaanika Saarepuu - arstipunkt@htg.tartu.ee
vastuvõtuaeg E-K 8.10-15.10, N-R 8.10-14.10
tel +372 522 1708

Koolisöökla - toitlustab Toidutorn AS
htg@toidutorn.ee, telefon 7407 188 (kontakti mittesaamisel kooli kantselei tel. 7461 715)
Toitlustuse info

Uuendatud: 15/08/2016 12:33