Kontakt

Hugo Treffneri Gümnaasium
Munga 12, Tartu 51007

kaardil
 
Kantselei - kantselei@htg.tartu.ee
tel +372 7461715
 
Direktor Ott Ojaveer - ott.ojaveer@raad.tartu.ee
tel +372 7461714, 5094021
 
Õppealajuhataja Aime Punga - aime.punga@htg.tartu.ee
vastuvõtuaeg E 16.00 - 17.00
tel +372 7461716, 5106518

Arendusjuht Aare Ristikivi - aare.ristikivi@htg.tartu.ee
tel +372 7461715

Huvijuht Uve Saar - uwe.saar@htg.tartu.ee
vastuvõtuaeg K 14.00 - 15.00
tel +372 7461715, 5236716
 
Infojuht Heivo Kikkatalo - heivo.kikkatalo@htg.tartu.ee
tel +372 7461715

Kooliraamatukogu (ruum 109) juhataja Ave Rikas - ave.rikas@htg.tartu.ee
tel +372 7461715
 
Kooli meditsiiniõde Jaanika Saarepuu - arstipunkt@htg.tartu.ee
vastuvõtuaeg E-K 8.10-15.10, N-R 8.10-14.10
tel +372 5221708

Koolisöökla - toitlustab Toidutorn AS
htg@toidutorn.ee, telefon 7407188 (kontakti mittesaamisel kooli kantselei tel. 7461715)

Toitlustuse info

Uuendatud: 6/09/2018