Hoolekogu

Hoolekogu koosseis:

Eiki Berg - lapsevanemate esindaja
Eiki.Berg@ut.ee

Olga Schihalejev lapsevanemate esindaja
Olga.Schihalejev@ut.ee

Mart Orav - vilistlaste esindaja
Mart.Orav@akad.ee

Veljo Ipits  - linnavolikogu esindaja
veljo@salvest.ee 

Toomas Rell - lapsevanemate esindaja
Toomas.Rell@nordecon.com 

Andrus Mõttus lapsevanemate esindaja
andrusmottus@gmail.com

Renate Pajusalu lapsevanemate esindaja
renate.pajusalu@ut.ee

Toomas Jürgenstein - õpetajate esindaja
toomas.jyrgenstein@htg.tartu.ee

Aare Ristikivi - õpetajate esindaja
aare.ristikivi@htg.tartu.ee

Denis Petrov - õpilaste esindaja 
denispetrov@hotmail.com

 

Viimati muudetud: 
2018-10-17 09:07