Hoolekogu

Hoolekogu koosseis:

Tanel Laisaar - hoolekogu esimees, lapsevanemate esindaja
Tanel.Laisaar@kliinikum.ee

Paavo Kaimre - hoolekogu aseesimees, lapsevanemate esindaja
Paavo.Kaimre@emu.ee

Mart Orav - vilistlaste esindaja
Mart.Orav@akad.ee

Veljo Ipits  - linnavolikogu esindaja
veljo@salvest.ee 

Ülle Koppel - lapsevanemate esindaja
ulle.koppel@hotmail.com

Andrus Mõttus lapsevanemate esindaja
andrusmottus@gmail.com

Renate Pajusalu lapsevanemate esindaja
renate.pajusalu@ut.ee

Toomas Jürgenstein - õpetajate esindaja
toomas.jyrgenstein@htg.tartu.ee

Aare Ristikivi - õpetajate esindaja
aare.ristikivi@htg.tartu.ee

Hanna-Maria Mets  - õpilaste esindaja 
hm.mets12@gmail.com

 

Uuendatud: 1/11/2016 12:16