Klassijuhatajad

Klassijuhatajad 2017/2018. õa
Marcus Hildebrandt (10a klassijuhataja)
 Õppeaine: inglise keel, ladina keel Tööruum: 310
 e-post: marcus.hildebrandt@htg.tartu.ee Koduklass: 225

Katrin Ojaveer (10b klassijuhataja)
Õppeaine: inglise keel Tööruum: 310
 e-post: katrin.ojaveer@htg.tartu.ee Koduklass: 312

Saima Kaarna (10c klassijuhataja)
 Õppeaine: bioloogia Tööruum: 226
 e-post: saima.kaarna@htg.tartu.ee Koduklass: 225

Mall Matto (10d klassijuhataja)
 Õppeaine: saksa keel Tööruum: 201
 e-post: mall.matto@htg.tartu.ee Koduklass: 102

Ljubov Titova (10e klassijuhataja)
 Õppeaine: vene keel Tööruum: 201
 e-post: ljubov.titova@htg.tartu.ee Koduklass: 302

Helen Köhler (11a klassijuhataja)
 Õppeaine: inglise keel Tööruum: 310
 e-post: helen.kohler@htg.tartu.ee Koduklass: 135

Ülli Roostoja (11b klassijuhataja)
 Õppeaine: inglise keel Tööruum: 310
 e-post: ylli.roostoja@htg.tartu.ee Koduklass: 217

Ülle Seevri (11c klassijuhataja)
 Õppeaine: geograafia Tööruum: 226
 e-post: ylle.seevri@htg.tartu.ee Koduklass: 227

Aare Ristikivi (11d klassijuhataja)
 Õppeaine:  Tööruum: 104
 e-post: aare.ristikivi@htg.tartu.ee Koduklass: 141

Tiina Pluum (11e klassijuhataja)
 Õppeaine: geograafia Tööruum: 226
 e-post: tiina.pluum@htg.tartu.ee Koduklass: 227

Viimati muudetud: 
2017-08-27 22:27

Ülle Hüva (12a klassijuhataja)
 Õppeaine: matemaatika Tööruum: 137
 e-post: ylle.hyva@htg.tartu.ee Koduklass: 136

Anneli Saarva (12b klassijuhataja)
 Õppeaine: kehaline kasvatus Tööruum: 146
 e-post: anneli.saarva@htg.tartu.ee Koduklass: 107

Erika Hunt (12c klassijuhataja)
 Õppeaine: inglise keel Tööruum: 310
 e-post: erika.hunt@htg.tartu.ee

Andre Pettai (12d klassijuhataja)
 Õppeaine: ajalugu Tööruum: 104
 e-post: andre.pettai@htg.tartu.ee

Olga Titova (12e klassijuhataja)
 Õppeaine: vene keel Tööruum: 201
 e-post: olga.titova@htg.tartu.ee Koduklass: 301