Klassijuhatajad

Klassijuhatajad 2016/2017. õa

Helen Köhler (10a klassijuhataja)
 Õppeaine: inglise keel Tööruum: 310
 e-post: helen.kohler@htg.tartu.ee Koduklass: 135

Ülli Roostoja (10b klassijuhataja)
 Õppeaine: inglise keel Tööruum: 310
 e-post: ylli.roostoja@htg.tartu.ee Koduklass: 217

Ülle Seevri (10c klassijuhataja)
 Õppeaine: geograafia Tööruum: 226
 e-post: ylle.seevri@htg.tartu.ee Koduklass: 227

Aare Ristikivi (10d klassijuhataja)
 Õppeaine:  Tööruum: 104
 e-post: aare.ristikivi@htg.tartu.ee Koduklass: 141

Tiina Pluum (10e klassijuhataja)
 Õppeaine: geograafia Tööruum: 226
 e-post: tiina.pluum@htg.tartu.ee Koduklass: 227

Ülle Hüva (11a klassijuhataja)
 Õppeaine: matemaatika Tööruum: 137
 e-post: ylle.hyva@htg.tartu.ee Koduklass: 136

Liisa Tepp (11b klassijuhataja)
 Õppeaine: eesti keel Tööruum: 104
 e-post: liisa.tepp@htg.tartu.ee Koduklass: 107

Erika Hunt (11c klassijuhataja)
 Õppeaine: inglise keel Tööruum: 310
 e-post: erika.hunt@htg.tartu.ee

Andre Pettai (11d klassijuhataja)
 Õppeaine: ajalugu Tööruum: 104
 e-post: andre.pettai@htg.tartu.ee

Olga Titova (11e klassijuhataja)
 Õppeaine: vene keel Tööruum: 201
 e-post: olga.titova@htg.tartu.ee Koduklass: 301

 

 

Viimati muudetud: 
2017-03-04 13:03

 
 
Siim Oks (12a klassijuhataja)
 Õppeaine: füüsika Tööruum: 214
 e-post: siim.oks@htg.tartu.ee Koduklass: 213

Marcus Hildebrandt (12b klassijuhataja)
 Õppeaine: inglise keel, ladina keel Tööruum: 310
 e-post: marcus.hildebrandt@htg.tartu.ee Koduklass: 225

Kerli Orav-Puurand (12c klassijuhataja)
 Õppeaine: matemaatika, informaatika Tööruum: 137
 e-post: kerli.orav-puurand@htg.tartu.ee Koduklass: 202

Aive Roots (12d klassijuhataja)
 Õppeaine: saksa keel Tööruum: 201
 e-post: aive.roots@htg.tartu.ee Koduklass: 105

Tiina Niitvägi-Hellamaa (12e klassijuhataja)
 Õppeaine: prantsuse keel Tööruum: 310
 e-post: tiina.niitvagi-hellamaa@htg.tartu.ee Koduklass: 136