Klassijuhatajad

Klassijuhatajad 2018/2019. õa

Aimar Poom (10a klassijuhataja)
 Õppeaine: kehaline kasvatus Tööruum: 150
 e-post: aimar.poom@htg.tartu.ee

Anneli Saarva (10b klassijuhataja)
 Õppeaine: kehaline kasvatus Tööruum: 146
 e-post: anneli.saarva@htg.tartu.ee 

Eha Paabo (10c klassijuhataja)
 Õppeaine: keemia Tööruum: 218
 e-post: eha.paabo@htg.tartu.ee

Anneli Mägi (10d klassijuhataja)
 Õppeaine: informaatika Tööruum: 137
 e-post: anneli.magi@htg.tartu.ee

Tiina Niitvägi-Hellamaa (10e klassijuhataja)
 Õppeaine: prantsuse keel Tööruum: 310
 e-post: tiina.niitvagi-hellamaa@htg.tartu.ee

Marcus Hildebrandt (11a klassijuhataja)
 Õppeaine: inglise keel, ladina keel Tööruum: 310
 e-post: marcus.hildebrandt@htg.tartu.ee Koduklass: 225

Katrin Ojaveer (11b klassijuhataja)
Õppeaine: inglise keel Tööruum: 310
 e-post: katrin.ojaveer@htg.tartu.ee Koduklass: 312

Saima Kaarna (11c klassijuhataja)
 Õppeaine: bioloogia Tööruum: 226
 e-post: saima.kaarna@htg.tartu.ee Koduklass: 225

Mall Matto (11d klassijuhataja)
 Õppeaine: saksa keel Tööruum: 201
 e-post: mall.matto@htg.tartu.ee Koduklass: 102

Ljubov Titova (11e klassijuhataja)
 Õppeaine: vene keel Tööruum: 201
 e-post: ljubov.titova@htg.tartu.ee Koduklass: 302

Viimati muudetud: 
2018-08-23 19:02


Helen Köhler (12a klassijuhataja)
 Õppeaine: inglise keel Tööruum: 310
 e-post: helen.kohler@htg.tartu.ee Koduklass: 135

Ülli Roostoja (12b klassijuhataja)
 Õppeaine: inglise keel Tööruum: 310
 e-post: ylli.roostoja@htg.tartu.ee Koduklass: 217

Ülle Seevri (12c klassijuhataja)
 Õppeaine: geograafia Tööruum: 226
 e-post: ylle.seevri@htg.tartu.ee Koduklass: 227

Aare Ristikivi (12d klassijuhataja)
 Õppeaine:  Tööruum: 104
 e-post: aare.ristikivi@htg.tartu.ee Koduklass: 141

Tiina Pluum (12e klassijuhataja)
 Õppeaine: geograafia Tööruum: 226
 e-post: tiina.pluum@htg.tartu.ee Koduklass: 227