Klassijuhatajad

Klassijuhatajad 2021/2022. õa
Aimar Poom
 (10a klassijuhataja)
 Õppeaine: kehaline kasvatus  Tööruum: 150
 e-post: aimar.poom@htg.tartu.ee

Indrek Pajur (10b klassijuhataja)
 Õppeaine: ajalugu  Tööruum: 104
 e-post: indrek.pajur@htg.tartu.ee

Ave Külter  (10c klassijuhataja)
 Õppeaine: matemaatika 
Tööruum: 137 Koduklass: 139
 e-post: ave.kylter@htg.tartu.ee

Eve Paap (10d klassijuhataja)
 Õppeaine: muusikaõpetus 
Tööruum: 201 Koduklass: 220
 e-post: eve.paap@htg.tartu.ee

Toomas Jürgenstein (10e klassijuhataja)
 Õppeaine: religioonilugu, filosoofia 
Tööruum: 104 Koduklass: 203
 e-post: toomas.jyrgenstein@htg.tartu.ee

Ülle Hüva (11a klassijuhataja)
 Õppeaine: matemaatika 
Tööruum: 137 Koduklass 136
 e-post: ylle.hyva@htg.tartu.ee

Marcus Hildebrandt (11b klassijuhataja)
 Õppeaine: inglise keel, ladina keel 
Tööruum: 310 Koduklass: 309
 e-post: marcus.hildebrandt@htg.tartu.ee

Ülle Seevri (11c klassijuhataja)
 Õppeaine: geograafia, maj. õpetus 
Tööruum: 226 Koduklass: 227
 e-post: ylle.seevri@htg.tartu.ee

Aare Ristikivi (11d klassijuhataja)
 Õppeaine: ajalugu 
Tööruum: 104 Koduklass: 141
 e-post: aare.ristikivi@htg.tartu.ee

Tiina Pluum (11e klassijuhataja)
 Õppeaine: eesti keel 
Tööruum: 104 Koduklass: 102
 e-post: tiina.pluum@htg.tartu.ee
 

Viimati muudetud: 
2021-08-22 23:43

Siim Oks (12a klassijuhataja)
 Õppeaine: füüsika 
Tööruum: 214
 e-post: siim.oks@htg.tartu.ee

Ehtel Timak (12b klassijuhataja)
 Õppeaine: matemaatika 
Tööruum: 137 Koduklass: 139
 e-post: ehtel.timak@htg.tartu.ee

Erika Hunt (12c klassijuhataja)
 Õppeaine: inglise keel Tööruum: 310
 e-post: erika.hunt@htg.tartu.ee

Karin Soodla  (12d klassijuhataja)
 Õppeaine: eesti keel 
Tööruum: 104  Koduklass: 105
 e-post: karin.soodla@htg.tartu.ee

Kristiina Punga (12e klassijuhataja)
 Õppeaine: ajalugu, rootsi keel 
Tööruum: 104 Koduklass: 144
 e-post: kristiina.punga@htg.tartu.ee