Õpilaste ideekonkurss

Samsungi on taaskord korraldamas 9.-12. klasside õpilastele võistlust, kus tuleks välja pakkuda mõni idee, kuidas tehnoloogia abil maailma paremaks muuta. Sel aastal on teemaks jätkusuutlikkus, roheline mõtlemine, taaskasutus. Selleks, et osaleda, tuleks kokku panna 3-5-liikmeline võistkond, esitada konkursi kodulehel idee ning sealt edasi valib žürii välja juba need ideed, millega saaks sügise jooksul edasi toimetada, neid paremaks lihvida jne. Et see omalt poolt paremini sujuks, korraldab Samsung võistkondadele ja juhendajatele spetsiaalsed meistriklassi loengud, aitab mentoritega ning on igati toeks ideede arendamisel.

 Lisainfo ja võistluse tingimused on täpsemalt leitavad siin: https://digitaalneiq.ee/tingimused/

Soovime rõhutada, et ükski idee pole liiga lihtne või mittesobiv, võistlusel osalemine ei eelda mingeid eelteadmisi või oskusi ja ootame kõiki ideid!

Auhinnafond on päris tore, esimesele kohale 5000€ väärtuses raha ja Samsungi seadmeid, teine ja kolmas koht saavad samuti auhindadega pärjatud.

Kutsume teie kooli üles infot oma õpilaste ja huviringide juhendajate seas levitama. Esimese etapi idee tuleks ära esitada hiljemalt 6. oktoobril siinsamas: https://digitaalneiq.ee/esita/

 

Uuendatud: 2/10/2023