Koolinoorte arhitektuurikonkurss 2021

Meil on suur rõõm teatada, et Linnalabor korraldab taaskord üle-eestilist koolinoorte arhitektuurikonkurssi. Ideevõistlus “Minu unistuste piirimaastik” on suunatud 5.–12. klasside õpilastele ning osalejate eesmärk on välja pakkuda oma visioon Ikla piirialale Via Baltical.
Ideevõistlus sarnaneb päris arhitektuurikonkursiga, kuhu tuleb saata joonised ja lühike kirjeldus oma ideedest jõeääre uue ruumilise lahenduse kohta. Konkursitööd võib teha üksi või kuni kolmeliikmelises grupis. Tööde esitamise tähtaeg on 14. mai 2021 (viimane postitamise kuupäev). Töid hindab asjatundjatest koosnev žürii ning parimatest töödest koostatakse näitus avalikus ruumis. Näitusele valitud tööd saavad ka auhinnatud.

Konkursi tingimused, juhend ja õppematerjalid on kättesaadavad konkursi kodulehel www.nooredarhitektid.ee. Juhime tähelepanu, et oleme koostanud ka lähteülesande, millega palume kindlasti tutvuda. Töötubasid klassikalises vormis tänavu ei toimu, kuid soovime pakkuda alternatiivi, millest ka lähiajal täpsemalt teada anname.

Uuendatud: 22/01/2021