Infoleht 16.11.2020 nr 9

HTG INFO doc

Õppetöö

 • 17. novembrist 4. detsembrini on 12. klasside õpilased juhendatud distantsõppel.

  Ajavahemikul 24. november – 5. detsember on rahvusvaheline inglise keele eksam, mida teeb valdav osa abituuriumist. Selleks, et õpilased püsiksid eksami ajal tervena muudame me selliselt oma õppetöö korraldust. Õppetöö toimub II perioodi lõpuni tunniplaani alusel.

 • 20. novembril lõpeb kahetunniliste kursuste 1. kursus ja 23. novembril algab 2. kursus. Muutub tunniplaan. 10.a ja 10.b klassil lõpeb matemaatika praktikumi 1. kursus ning algab matemaatika praktikumi 2. ja füüsika praktikumi 1. kursus, 10.c, 10.d ja 10.e klassil lõpeb inimeseõpetuse 1. kursus ja algab muusika 1. kursus, 11.a ja 11.b klassil matemaatika praktikumi 3. kursus ning algab matemaatika praktikumi 4. ja füüsika praktikumi 2. kursus. 11.c klassil jätkub keemia praktikum. 11.d ja 11.e klassil lõpeb muusika 2. kursus. 12.a ja 12.b klassil jätkuvad matemaatika praktikumi 5. ja füüsika praktikumi 3. kursus, 12.c klassil jätkub bioloogia praktikum ning 12.d ja 12.e klassil filosoofia 2. kursus.
 • Õnnetund (erakorraliselt 90 minutit), mille viib läbi õpetaja Monika Piirimäe ruumis 107, toimub neljapäeval, 19. novembril kell 15.55‑17.30. Õnnetundi registreerumine toimub Stuudiumi keskkonnas (menüü all Muu>Registreeri) 17. novembri hilisõhtuni.
 • Teisipäeval, 17. novembril kell 8.05–11.00 toimub ruumis 221 keemiaolümpiaadi koolivoor. Olümpiaadil osalevad õpilased lõunatavad kohe pärast ülesannete lahendamist või klassile ette nähtud vahetunnil ning osalevad 3., 4. ja 5. tunniplaanijärgses tunnis. Täpsem info keemiaõpetajatelt.
 • Kolmapäeval, 18. novembril on UPT-21 tööde esitamise tähtaeg neile, kes plaanivad oma tööd kaitsta II perioodi arvestuste nädalal.
 • Isolatsioonis viibinud õpilastel on võimalus sooritada I perioodi kirjalikke järelarvestusi 19. ja 25. novembri õnnetunnis. Vajalik on eelnev kokkulepe aineõpetajaga ning registreerumine Stuudiumi keskkonnas. Suulise järelarvestuse aeg tuleb õpilasel kokku leppida aineõpetajaga isiklikult ja sooritada hiljemalt 25. novembril.

Konkursid

Teated

 • Ballieelne seltskonnatantsu kursus 10. klassidele lükkub veebruarikuusse aastal 2021, sel aastal tunde enam ei toimu.
 • Kooli aastapäeva ball toimub 20. veebruaril ja peremehe ning perenaise konkurss toimub 18. veebruaril 2021. Vilistlasturniirid korvpallis ja saalihokis jäävad sel aastal ära. Klassidevahelised spordivõistlused lükkuvad uude aastasse.
 • Teisipäeval, 17. novembril kell 16.00–17.00 toimub 10. ja 11. klasside klassivanemate ümarlaud ruumis 203, kus õpilaste küsimustele vastavad kooli juhtkonna liikmed. Oodatud on nimetatud klasside esindajad.
 • Teisipäeval, 17. novembril kutsub ajalooring kuulama vilistlase Lembi Anepaio ettekannet baltisaksa aadlidaamidest ja vaesusest. Alustame kell 16 ruumis 141.
 • Neljapäeval, 19. novembril tuleb roheliste ringi esinema Marilin Eessalu (vilistlane aastast 2005), kes tutvustab Eesti Rohelise Liikumise tegevust. Alustame klassis 225 kell 16.
 • Neljapäeval, 19. novembril jääb kohvikute õhtu ära.
 • Õppeaasta algul planeeritud lastevanemate koosolek 11. ja 12. klasside õpilaste vanematele neljapäeval, 19. novembril jääb ära.
 • 27. novembriks plaanitud rahvusvaheline inglise keele võistlus Best in English on edasi lükatud 22. jaanuarile 2021. Kuni 15. jaanuarini saab registreeruda aadressil https://tinyurl.com/htgbest2020.
 • Detsembrikuus võimaldab Tartu linn kõikidele õpilastele lõunatoidu tasuta, summas 1.70 eurot (ikka õpilaspileti alusel) toidukorra kohta. Kõik õpilased, kes söövad kas tavatoitu või taimetoitu, detsembrikuus midagi juurde maksma ei pea. Õpilased, kes söövad XL toitu, peavad iga toidukorra eest 35 senti juurde maksma. Hommikupuder on ka detsembrikuus kõigile soovijatele (registreerimisega ARNOs) ikka tasuta!
 • Kooli meditsiiniõde tuletab jätkuvalt meelde, et nii hooajaliste infektsioonide kui ka COVID-19 viiruse levikut aitavad vähendada hea käte ja respiratoorne hügieen. Selleks tuleb päeva jooksul korduvalt pesta käsi sooja vee ning seebiga vähemalt 20-30 sekundit või teha käte antiseptikat (hõõrudes käsi kuni desovahendi kuivamiseni). Samuti aitavad respiratoorsete viiruste leviku tõkestamisele kaasa piisava distantsi hoidmine, selle võimaluse puudumisel kaitsemaski kasutamine. Kaitsemaske tuleb kanda vastavalt tootjapoolsele juhisele ja kasutamisjärgselt visata need märgistatud prügikonteinerisse. Koju tuleb jääda väiksemategi haigussümptomite korral  ning vajadusel kontakteeruda oma perearstiga, kes annab vastavalt olukorrale edasised juhised. Lae alla HOIA-äpp.
 • Kõik õpilased, kes on saadetud Terviseameti poolt kohustuslikku eneseisolatsiooni ja seetõttu sunnitud koolist õppetöölt puuduma, peavad teavitama sellest klassijuhatajat. Lisaks tuleb klassijuhatajat teavitada ka tähtaegadest - kui kaua peab kodus olema ja millisel päeval võib taas kooli tulla. Nii saab kool Stuudiumis ülevaatliku pildi eneseisolatsioonis olevatest õpilastest, mida on vaja iganädalase ülevaate tegemiseks Tartu linnavalitsusele.
 • Kui õpilastele läheb teade m-klassijuhataja või Stuudiumi kaudu kooli juhtkonnalt õppetöö korralduse kohta, siis valdavalt on see Terviseametist saadud info põhjal. Terviseametilt saadud korraldused on koolijuhtkonnale täitmiseks. Need puudutavad kas õpilaste kohustuslikku kojujäämist või kiireloomulist luba kooli naasmise kohta.

 

Viimati muudetud: 
2021-05-31 13:22