Eesti Energia lühivideote konkurss

Novembrikuu jahedad sügisilmad tähistavad traditsiooniliselt suurema energiatarbimise ja kõrgemate energiaarvete perioodi algust. Seetõttu soovib Eesti Energia juhtida kõigi eestimaalaste tähelepanu kokkuhoidlikumale ja nutikamale tarbimisele ning kutsuda üles jagama koduseid nippe energia säästmiseks.

Et juhtida tähelepanu teadlikumale tarbimisele, oleme kuulutanud välja videokonkursi. Ootame kuni 25. novembrini konkursile lühivideoid ka õpilastelt sellest, kuidas kodumajapidamises või vabal ajal energiat kokku hoida ja targalt tarbida. 

Leidlikud ideed avaldame Eesti Energia Facebookis ning parimate seast leiavad konkursil omaniku kaks vinget nutitelefoni iPhone 6s.

Eesti Energia nutika energiatarbimise videokonkursil osalemiseks tuleb saata lühivideo oma energiasäästu nipist hiljemalt 25. novembriks aadressilekokkuhoid@energia.ee. Saadetud videod laetakse Eesti Energia Facebooki lehele, kus selgub ka populaarseim video. Parima video autorile ja ühele videote jagajale kingib Eesti Energia auhinnaks iPhone 6s nutitelefoni. 

Rohkem infot Eesti Energia Facebookist ja veebilehelt www.energia.ee/kokkuhoid.

Uuendatud: 17/04/2024