Keskkonnasõbraliku koti konkurss

MTÜ JCI GO koda korraldab kilekottide vähendamise kampaania Killerkott raames lasteaedadele, algkoolidele, põhikoolidele ja gümnaasiumidele alternatiivsete kottide valmistamise konkursi.

Konkursi eesmärgiks on vähendada kilekottide tarbimist, tõsta inimeste teadlikust kilekoti kahjulikkusest keskkonnale ning innustada inimesi kasutama riidest kotte või võrkkotte.

Algkoolidelt, põhikoolidelt ja gümnaasiumidelt ootame valmis kujul kandekotte. Lasteaiad võivad esitada nii valmis koti kui ka joonistusi. Kõikidelt osavõtjatelt ootame väikest kirjeldust oma tööst.

Konkursi üldinfo

Konkurss toimub 7.09.2015 – 25.10.2015. Osaleda võivad kõik koolid ja lasteaiad. Alternatiivseid kotte võivad klassis või rühmas valmistada kõik noored või grupp noori. Ühest klassist või lasteaiarühmast võib konkursile saata vaid ühe töö. Konkursitööks võib olla kas üks kandekott või kotikomplekt, mis koosneb ühest suurest ja mitmest väikesest kotist.

Mida teha?

Osalemiseks võib alternatiivseid kotte ise õmmelda, proovida furoshiki tehnikat, joonistada või muul moel disainida kandekotte. Materjalile ja koti välimusele piiranguid ei ole. Hindame koti juures kasutaja mugavust, lisafunktsioone, loodussõbralikkust ja taasukasutatava materjali kasutamist. Ootame, et osalejad oleksid võimalikult loovad ning originaalsed.

Kuidas osaleda?

Konkursil osalemiseks tuleb valmis töö või pilt saata ajavahemikus 07.09.2015 – 25.10.2015 postiga aadressile Pärnu mnt. 388B, Tallinn 11612, märksõnaks killerkott või e-mail teel info@killerkott.org.

Kodulehekülg: www.killerkott.org
Facebook: /killerkott.org

Uuendatud: 24/09/2015