Infoleht 15.06.2022 nr 33

HTG INFO doc

Koolipere õnnitleb

  • tantsujuht Trine Leppa, keda Tartumaa Rahvatantsujuhtide Liit tunnustas Aasta noore tantsujuhi preemiaga;
  • Kristjan-Erik Kahu (11.b), kes pälvis hõbemedali 20.-24. mail Ljubljanas toimunud Euroopa füüsikaolümpiaadil;

Juhtkond tänab

  • õpetaja Anett Pulleritsu ja õpilasi Miili Lippust (10.d), Elise Belovi (10.d) ja Riinu Külvikut (11.e) esinemise ja kooli esindamise eest Eesti lipu päeval Otepääl;
  • vilistlaste mälumängu läbiviijaid Madis Hurta (vil 2010), Sigrid Laasi (vil 2010), Ants Siimu (vil 2009) ja Kaarel Siimu (vil 20009) ning Mart Oravat (vil 1976), kes hoolitses auhindade - parematele kingitud raamatute eest;
  • õpilasi, lapsevanemaid, õpetajaid, kooli töötajaid, söökla ja arstikabineti personali, hoolekogu ja vilistlaskogu toreda koostöö eest ning soovib kõigile

 

KOSUTAVAT JA PÄIKESEKÜLLAST SUVEPUHKUST!

2022/2023. õppeaasta eelinfo

  • Informatsioon õpikute laenutamise, töövihikute ostmise ja septembrikuu toiduraha kohta avaldatakse kooli veebilehel augustikuus.

  • Uut õppeaastat alustame neljapäeval, 1. septembril kell 10.00 Hugo Treffneri ausamba juures!

Õppetöö

  • V perioodi järelarvestused ja kordusarvestused (õppenõukogu poolt avalduse alusel loa saanud õpilastele) toimuvad 16.-20. juunini.
neljapäeval, 16. juunil
  • kell 9.00 – ruumis 308 inglise keel (kõik inglise keele õpetajad)
  • kell 9.00 – ruumis 204 saksa keel kirjalik õp M. Matto
  • kell 9.00 – ruumis 309 prantsuse keel õp D.K.Raave
  • kell 9.00 – 10.30 ruumis 221 geograafia, bioloogia ja eest keel õp J. Jõgela
  • kell 11.00 – 12.30 ruumis 221 matemaatika 1.-4. kursus ja 10. kursus õp M. Hildebrandt
reedel, 17. juunil
  • kell 9.00 – 10.30 ruumis 221 kirjandus 2. kursus ja 5. kursus õp Ü. Roostoja
  • kell 11.00 – 12.30 ruumis 221 matemaatika 5.‑9. kursus õp T. Pluum
laupäeval, 18. juunil
  • kell 10.00 – 11.30 ruumis 221 ajalugu ja füüsika õp A. Punga
esmaspäeval, 20. juunil
  • kell 9.00 – 11.30 ruumis 221 keemia, muusika ja vene keel õp K. Orav-Puurand

Selgitus V perioodi järel- ja kordusarvestuste sooritamiseks:

  • Õpilastel, kes on esitanud avalduse kordusarvestuse sooritamiseks, kuid ebaõnnestus mõni V perioodi arvestus, tuleb esmalt sooritada V perioodi järelarvestus ja seejärel, võimaluse korral kordusarvestus;
  • korraga saab sooritada ühe kursuse arvestust (nt kas MA1 või MA2). Õpilastel, kes on avaldanud soovi ühe õppeaine mitme kursuse kordusarvestuse sooritamiseks, tuleb aineõpetajaga kokku leppida kurus, milles kordusarvestust sooritatakse;
  • kirjanduse 5. kursuse arvestus toimub reedel, 17.06 kella 9.00 – 13.00;
  • suulise järel- või kordusarvestuse sooritamiseks tuleb õpilastel aineõpetajaga isiklikult aeg kokku leppida;
  • küsimuste tekkimise korral palutakse pöörduda õppealajuhataja poole.
  • 2023. aasta lennu uurimis- või praktilise töö esimene kaitsmine toimub neljapäeval, 16. juunil kell 9.00 – 11.30 ruumis 203.

    Täiendavale õppetööle jäänud õpilaste kirjalikud järelarvestused toimuvad 16.–19. augustini. Täpne ajakava avaldatakse kooli Stuudiumis hiljemalt 12. augustil. Suulised järelvastamised tuleb sooritada ajavahemikus 25.‑29. august aineõpetajatega individuaalselt kokku lepitud ajal.

Abiturientidele

  • Koolieksamid: Prantsuse keele korduseksam toimub reedel, 17. juunil kell 9.30 ruumis 308.
  • UPT-22 viimane lisakaitsmine toimub 17. juunil.
  • Tartu linnapea ja omavalitsuste liidu juhatuse esimehe vastuvõtt  üldhariduskooli hõbe- ja kuldmedaliga ja kutseõppeasutuse kiitusega lõpetajatele toimub 17. juunil kell 14.00 Eesti Rahva Muuseumi Viinaköögis.
  • Lõpuaktus algab teisipäeval, 21. juunil kell 12.00 Vanemuise Kontserdimajas, lõpupidu kell 19.00 koolimajas. Mõlema ürituse korraldajaks on 11.d klass.

Teated

  • Laupäeval, 4. juunil toimus järjekorras üheksas mälumänguturniir vilistlaste võistkondadele, kus tavapäraselt osalesid ka õpetajate ja õpilaste võistkonnad.
    Tulemused olid järgmised:
    1. Lend 2012 (Markus Otsus, Allar Laaneleht, Sten-Oliver Salumaa, Ralf Tambets) 87 p;
    2. Lend 2007 (Indrek Pajur, Anni Jatsa, Mait Metelitsa, Kaarel Nummert) 83 p;
    3. Lend 2015 (Andri Parvelo, Karmel Kristin Einberg, Tõnis-Torm Nöps, Reiko Gregor Ruuda) 77 p;
    4. Lend 2010 (Jaak Sõnajalg, Karl Ehatäht, Vahur Steinberg, Erko Vares) 75 p;
    5. Lend 2018 (Arle-Martin Kuura, Kaarel Kuresoo, Madis Steinberg, Karl-Christofer Veske) 73 p;
    6. Õpetajad (Toomas Jürgenstein, Priidu Beier, Kristiina Punga, Siim Oks) 71 p.
    Parim õpilasvõistkond (11.d klassi õpilased Alexander Hildebrandt, Märt Lillestik, Taavet Tuisk, Ville Markus Varik) kogus 61 p ning sai 23 võistkonna konkurentsis hinnatava 13. koha.
  • Meie kooli 11.d klassi võistkond „Hummid“ saavutas koolinoorte mälumängu meistrivõistlustel gümnaasiumide arvestuses 1.-2. koha. Võistkonda kuulusid Märt Lillestik, Kert Raudnõmm ja Ville Markus Varik.
  • 10.-11. klasside lõpetamine toimub kolmapäeval, 15. juunil kell 13.00 aatriumis.

Klasside tegemised

  • 10.a klass käis 8.-9. juunil meeldejääval klassireisil. Esimesel päeval kanuutati Koiva jõel. Teisel päeval külastati Matimäe talu, kus saadi õpetust karjakasvatuse ning jahinduse kohta, lisaks väisati ka Metsavenna talu.
  • 10.b klass viibis 10.-12. juunil Saaremaal. Külastati mitmeid olulisi kultuuriloolisi paiku alates Koguva külast lõpetades Jämaja kalmistuga. Nauditi Karujärve sooja vett ja saare kõrvetavat päikest. Vaimse kosumise kõrval turgutati ka füüsist. Reisi ajal toimus ajalooline järjekorras esimene B21 kummikuviskevõistlus. Noormeeste arvestuses näitas kõige kaugemat lendu Kristjan Tiido, tütarlaste arvestuses lennutas võistlusinstrumendi kõige kaugemale Laura-Liis Rull.
  • 11.a klass nautis kolmel kaunil päeval 7.-9. juunini Palanga ja Nida imelist loodust.
  • 11.b klass avastas 8.-12. juunil Berliini linna. Pärast ülevaatlikku linnatuuri külastati teletorni, Eesti saatkonda, Saksa parlamenti, erinevaid muuseume ning nauditi Saksamaa pealinna atmosfääri. Lisaks külastati Sanssouci lossi Potsdamis ning nauditi paadisõitu jõel. Mõned õpilased vaatasid saksakeelset teatrietendust ja teised maadlust ruumis 364. Võitjaks krooniti Jakob Miikael Kaljurand. Eriauhind läks Toomas Herodesele.
  • 11.c klass tutvus 3.-7. juunini endise Ida‑Preisimaa oluliste objektidega. Kohaliku giidi saatel vaimustuti ringkäigust Hitleri Hundikoopas. Külastati Swieta Lipka jesuiitide kloostrit ja Fromborki, kus tegutses ja kuhu on maetud Mikołaj Kopernik. Nähti reaalselt, kuidas laevad sõidavad Ostroda-Elblagi kanalis mööda rööpaid. Malborkis tutvuti Teutooni ordu suurmeistri 13. sajandist pärit kindlusega ning hansalinnas Gdanskis nauditi ajaloolisi vaatamisväärsusi ja õhtust linnamelu.
  • 11.d klass oli 8.-10. juunil Valgas, tutvuti militaarmuuseumi ja Valga linnaga, korjati pärimust ja veedeti mõnusalt aega.
  • 11.e klass oli 8.-10. juunini humanitaarpraktikal Taaveti kultuuritalus Soolu külas Läänemaal. Õpilased intervjueerisid külaelanikke, tegid Soolu külas ja kultuuritalus füüsilist tööd, andsid õhtul kohalikule kogukonnale improvisatsioonilise kontsert-etenduse ning tutvusid küla ajalooga nii loengut kuulates kui ka ümbruskonnas matkates. 11.e klass tänab kultuuritalu perenaist Viivika Orulat lahke vastuvõtu ning põnevate lugude eest.

Sport

  • Eesti noorte karikavõistlustel kergejõustikus püstitas Elsa Puu (10.a) kaks uut kooli rekordit. Kaugushüppes purustas Elsa 6 meetriga 56 aastat vana rekordi, mis kuulus 5.61-ga Elsa treenerile Tiina Toropile (Kampusele). 100m tõkkejooksus ületas Elsa 25 aasta vanuse rekordi, uus rekord on 14,53. Õnnitleme värsket rekordite omanikku!
  • Tartu koolidevahelisel Ultimate frisbee-turniiril saavutas HTG 4. koha. Kooli esindasid Heidi Tõnisson, Lucas Lausing, Markus Rüütli (kõik 10.a), Mark Kaspar Kõnd (10.e), Marti Pastak, Tuuli Kärt Tammaru (mõlemad 11.c), Mariliis Lääniste (12.a) ja Neo Naatan Alakivi (12.e).
  • Tõnis Timmi (11.e) võitis Eesti teatejooksude meistrivõistlustel Võru KJK Lõunalõvi koosseisus U20 vanuseklassis 4x100m jooksus hõbemedali.
  • Rühmvõimlemise MK-etapil Soomes Tamperes teenis taas pronksmedali VK Rütmika rühm Siidisabad, kelle koosseisu kuulub ka Maria Terep (10.a). 

Raamatukogu teated

  • Õpetajate kirjandusring koguneb sel õppeaastal viimast korda raamatukogu lugemissaalis reedel, 17. juunil kell 15.00, et rääkida prantsuse kirjaniku Jean Echenozi lühiromaanist „Jooks“.

Kooli hoolekogu

Kooli hoolekogu koosolekul 1. juunil

  • arutati koolitöö korraldust sel õppeaastal, õppealajuhataja andis hoolekogule ülevaate õpilaste õppeedukusest;
  • tehti kooli vilistlaskogule ettepanek Mauruse stipendiumite väljaandmiseks;
  • arutati 10. klasside vastuvõtu korraldust;
  • arutati kooli õppekava ja tunnijaotusplaane;
  • arutati koolipäeva alguse (hilisemaks) muutmise võimalikkust;
  • arutati linnavalitsusele tehtavat ettepanekut HTGs 2022/2023. õppeaasta suvise koolivaheaja kehtestamiseks.

Vilistlaskogu tänuüritus õpilastele

Vilistlaskogu tänuüritusele ERMis esmaspäeval, 30. augustil, kell 9.45-16.00 (täpsema ajakava osalejatele saadab kutsutute e-postile vilistlaskogu) on oodatud:
10.a klassi õpilased Miia Isabel Anipai, Kirke Kisand, Arthur Lauk, Kert Lelov, Hans Henrik Rebane;
10.b klassi õpilased Annika Aho, Jürgen Güsson, Karoliina Enkvist, Maria Kozõreva, Kaur Huko Käämbre;
10.c klassi õpilased Roosi Ahas, Arabella Antons, Mehka Kartau, Jaagup Konksi, Madli Maran, Joosep Rand, Annika Rääbis, Sander Sarapuu;
10.d klassi õpilased Jaan Erik Halliko, Lilian Hindrikson, Juhan Martten Kull;
10.e klassi õpilased Emili Kristelle Andrejev, Marja Järv;
11.a klassi õpilased Emma Kruusmäe, Manfred Kukk, Rando Lukk, Loviisa Lätt, Ralf Paat, Ander Pavlov, Rainis Puusepp, Mattias Timm Rast, Kusti Sammul, Andreas Tiit, Morten Ulp;
11.b klassi õpilased Kevin Akkermann, Toomas Herodes, Laur Härm, Kristjan-Erik Kahu, Kertu Katriin Kotkas, Hans Gustav Kõljalg, Triinu Vaher, Jakob Veske, Siim-Erik Viiding;
11.c klassi õpilased Emma Goos, Holger Eric Hain, Aia Adele Narits, Liisa Tafenau, Tuuli Kärt Tammaru;
11.d klassi õpilane Kert Raudnõmm;
11.e klassi õpilased Triinu Aru, Veera Beljajeva, Karl Erik Hunt, Imre Nõmm, Maara Parhomenko.
 
Juhul kui kutsututest keegi ei saa osaleda, kirjutada: aigar.vaigu@gmail.com.
 

* * *

Õpilaste kiitmine Hugo Treffneri Gümnaasiumi 15.06.2022 käskkirjaga nr 53

 
1.         Õpilaste esinemise eest aineolümpiaadidel ja võistlustel:
1.1       Silmapaistvate tulemuste eest:
11.a
Ander Pavlov, Mattias Timm Rast;
 
11.b
Kristjan-Erik Kahu, Hans Gustav Kõljalg, Jakob Veske.
 
1.2       Suurepäraste tulemuste eest:
10.a
Miia Isabel Anipai, Kirke Kisand, Arthur Lauk, Kert Lelov, Eva-Maria Raudsepp, Hans Henrik Rebane, Kädi Rõõmus, Heidi Tõnisson, Leen Vallikivi;
 
10.b
Annika Aho, Karoliina Enkvist, Jürgen Güsson, Maria Kozõreva, Kaur Huko Käämbre, Liisa Laugesaar, Katarina Ojaperv, Joonas Teder;
 
10.c
Roosi Ahas, Arabella Antons, Marie Elise Kanarik, Mehka Kartau, Lauri Kask, Jaagup Konksi, August Lippus, Madli Maran, Rutha Pärt, Joosep Rand, Annika Rääbis, Sander Sarapuu;
 
10.d
Elise Belov, Jaan Erik Halliko, Lilian Hindrikson, Emma Kilmi, Juhan Martten Kull, Adele Raidmets;
 
10.e
Emili Kristelle Andrejev, Marja Järv, Jan Markus Metsoja;
 
11.a
Manfred Kukk, Rudolf Kõivupuu, Helena Lindeberg, Rando Lukk, Loore Luste, Ralf Paat, Liisi Paaver, Rainis Puusepp, Kusti Sammul, Hanna Tali, Andreas Tiit, Morten Ulp;
 
11.b
Kevin Akkermann, Toomas Herodes, Laur Härm, Angela Ikonen, Kertu Katriin Kotkas, Emma Kruusmäe, Kaur Lõhmus, Loviisa Lätt, Hendrik Pajur, Markus Roletsky, Hendrik Tammemägi, Triinu Vaher, Siim-Erik Viiding, Johan Värv;
 
11.c
Minna Gielen, Emma Goos, Holger Eric Hain, Kea Rael Kukk, Aia Adele Narits, Marti Pastak, Leene Pärtel, Otto Richard Sokk, Liisa Tafenau, Tuuli Kärt Tammaru, Tiia Tomson, Jessica Uibo, Anita Viineloo;
 
11.d
Hanna Maria Fatkin, Berta Lorena Ipits, Maarja Katariina Kerge, Kert Raudnõmm, Merit Tomson;
 
11.e
Anette Ama, Triinu Aru, Alger Avi, Veera Beljajeva, Karl Erik Hunt, Imre Nõmm, Maara Parhomenko.


1.3 Direktori käskkirjaga avaldatakse kiitust:
10.a
Anette Annok, Klaus Jõela, Marten Lõhmus, Nansen Palo, Ivar Peeling, Rasmus Raie, Annabel Rüütel, Ragnar Sarapuu, Kerdo Timak;
10.b
Marvin Kask, Uku Mihkel Kolka, Mart Nikopensius, Mihkel Pauklin, Carol Rand, Karl Jan Riisar, Johanna Saavaste;
 
10.c
Kertu Hurbola, Joonas Aleksander Laipaik, Carolyn Prits, Kreeta Roose, Kertu Virumäe;
 
10.d
Ella Cecilia Claesson, Arlis Hunt, Annaliisa Karu, Miili Lippus, Jaana Sommermann;
 
10.e
Alessia Anna Gresele, Kristina Mölder, Hella Hildegard Niitra, Helena Ploom, Aleksander Roots, Robin Sepma, Toomas-Erik Vahtra;
 
11.a
Anders Aksjonov, Salme Adeele Hollas, Kaur Kivilaan, Markus Kõiv, Oskar Männik, Laura Maria Rekand, Thomas Tennisson;
 
11.b
Kristiine Kaldmaa, Mere-Helina Panksepp, Mark Tarnovski;
 
11.c
Liisa Lotta Lamp, Marie Loog, Mattias Oras, Kaarup Öövel;
 
11.d
Märt Lillestik, Emily Riismandel, Emma Vahelaan;
 
11.e
Siimeon Raud, Gerda Õunapuu.
 
2.         Väga heade õpitulemuste eest ning autasustatakse kiituskirjaga:
10.a
Miia Isabel Anipai, Klaus Jõela, Heddy Ploom, Leen Vallikivi;
 
10.b
Georg Kurjama, Liisa Laugesaar, Laura-Liis Rull;
 
10.c
Arabella Antons, Iko Heero, Mehka Kartau, Madli Maran, Rutha Pärt, Kreeta Roose, Sander Sarapuu, Iris Tõnismaa, Kertu Virumäe;
 
10.d
Arlis Hunt, Emma Kilmi, Hilda Laidmets, Annika Moppel, Marta Näripä;
 
10.e
Jan Markus Metsoja, Marja Järv;
 
11.a
Manfred Kukk;

11.b
Laur Härm, Toomas Herodes, Angela Ikonen, Hendrik Jaks, Kristiine Kaldmaa, Mark Tarnovski, Triinu Vaher;

11.c
Kauri Ilves, Marie Loog, Liisa Tafenau, Linda Piirimäe;
 
11.d
Magda Grete Kibuspuu, Kert Raudnõmm, Johanna Saare, Emma Vahelaan;
 
11.e
Triinu Aru, Maria Jõesalu, Imre Nõmm, Maara Parhomenko.
 
3.         Väga heade ja heade õpitulemuste eest II poolaastal:
10.b
Annika Aho, Maria Kozõreva, Triin-Elis Kuum, Kirke Linda Kuuse, Maria Helena Lõhmus, Katarina Ojaperv, Mihkel Pauklin, Carol Rand, Heliisa Theadora Sunts, Kristin Sõber, Joonas Teder;
 
10.c
Kertu Hurbola, Lauri Kask, Jaagup Konksi, August Lippus, Carolyn Prits, Joosep Rand, Lydia Helene Teder, Anna Viktoria Tammik;
 
10.d
Ella Cecilia Claesson, Marit Anette Huik, Laura Emilia Jõgi, Lota Kalberg, Kaisa Kontkar, Ralf Niilus, Emma Pastak;
 
11.a
Markus Kõiv, Joosep Laanemägi, Laura Laugma, Oskar Männik, Rauno Paasoja, Ander Pavlov, Mattias Timm Rast;
 
11.b
Kertu Katriin Kotkas, Kärt Trinity Sillaots, Siim-Erik Viiding;
 
11.c
Marie Agathe Laugesaar, Christofer Lepaste, Anita Viineloo;
 
11.d
Viiu Repän, Emily Riismandel, Ville Markus Varik;
 
11.e
Lauri Raudsepp.
 
4.         Aktiivse klassivälise tegevuse eest:
10.a
Miia Isabel Anipai, Annette Annok, Kirke Kisand, Magnar Käärik, Emma Luht, Marten Lõhmus, Heddy Ploom, Rasmus Raie, Hans Henrik Rebane, Kädi Rõõmus, Annabel Rüütel, Markus Rüütli, Maia Serv, Heidi Tõnisson, Markus Tõnson, Elenor Tõrva;
 
10.b
Annika Aho, Uku Mihkel Kolka, Maria Kozõreva, Kaur Huko Käämbre, Liisa Laugesaar, Katarina Ojaperv, Mihkel Pauklin, Karl Pärn, Carol Rand, Laura-Liis Rull, Johanna Saavaste, Artur Türna;
 
 10.c
Roosi Ahas, Arabella Antons, Kertu Hurbola, Kris Kaspar Kalda, Marie Elise Kanarik, Mehka Kartau, Jaagup Konksi, Anna Malena Kuris, Joonas Aleksander Laipaik, Mia Marleen Lemetti, Madli Maran, Anastasiia Pershko, Aneth Kaileen Peterson, Carolyn Prits, Joosep Pärnalaas ,Rutha Pärt, Rando Remm, Kreeta Roose, Annika Rääbis, Sander Sarapuu, Sireli Sildnik, Iris Tõnismaa, Kertu Virumäe;
 
10.d
Aarto Abroi, Karl Romet Ainso, Elise Belov, Ella Cecilia Claesson, Jaan Erik Halliko, Lilian Hindrikson, Laura-Lotta Kartsep, Annaliisa Karu, Emma Kilmi, Juhan Martten Kull, Hilda Laidmets, Miili Lippus, Annika Moppel, Marta Näripä, Mete-Triin Otstavel, Emma Pastak, Kärt Tõnissaar;
 
10.e
Klaara Erepuu, Hans Jürgen Järs, Marja Järv, Karolina Krautmann, Mark Kaspar Kõnd, Tristan Kõomägi, Mona-Liis Miil, Mia Marta Miller, Kristina Mölder, Hella Hildegard Niitra, Helena Ploom,Hubert Uku Prank, Piibe Pree, Riinu Maria Pungar, Nele Rihma, Aleksander Roots, Petra Räbin, Robin Sepma;
 
11.a
Liis Ernits, Kaur Kivilaan, Helena Lindeberg, Loore Luste, Mattias Timm Rast, Laura Maria Rekand, Kusti Sammul, Hanna Tali, Thomas Tennisson, Morten Ulp;
 
11.b
Kevin Akkermann, Andreas Avameri, Toomas Herodes, Laur Härm, Angela Ikonen, Tuule-Liis Jaagant, Hendrik Jaks, Karl Joonas Jõepere, Johan Villem Kaare, Kristjan-Erik Kahu, Kristiine Kaldmaa, Jakob Miikael Kaljurand, Karl Markus Kiudma, Kertu Katriin Kotkas, Emma Kruusmäe, Hans Gustav Kõljalg, Susanne Lannes, Mattias Erik Liba, Kaur Lõhmus, Loviisa Lätt, Karl Mattias Milk, Indrek Nemvalts, Hendrik Pajur, Liisa Matilda Palgi, Mere-Helina Panksepp, Markus Roletsky, Kärt Trinity Sillaots, Hendrik Tammemägi, Mark Tarnovski, Tristan Alfred Timmermann, Triinu Vaher, Stella Vesi, Jakob Veske, Siim-Erik Viiding, Uku Viispert, Johan Värv;
 
11.c
Maria Andresen, Kerttu Galka, Minna Gielen, Emma  Goos, Doris Keernik, Kea Rael Kukk, Liisa Lotta Lamp, Marie Agathe Laugesaar, Christofer Lepaste, Liisi Leppik, Kertu Mölder, Aia Adele Narits, Linda Piirimäe, Leene Pärtel, Hanna Karin Randaru, Otto Richard Sokk, Liisa Tafenau, Tuuli Kärt Tammaru, Tiia Tomson, Anita Viineloo, Kaarup Öövel;
 
11.d
Hanna Maria Fatkin, Berta Lorena Ipits, Maarja Katariina Kerge, Madara Kuld Matsin, Anna Mutso, Triine Ottender, Emily Riismandel, Johanna Saare, Maria Zinatullina, Emma Vahelaan, Randar Vahtrik;
 
11.e
Anette Ama, Triinu Aru, Alger Avi, Veera Beljajeva, Maria Jõesalu, Kaarel Kaldre, Getter Miida Kask, Grete Kivirüüt, Riinu Külvik, Karmen Kütt, Imre Nõmm, Maara Parhomenko, Siimeon Raud,Marleen Sule, Triinu Taivere, Tõnis Timmi;
 
12.a
Anette Hendrikson, Helena Laving, Mia Marleen Meeksa, Mari Mõttus, Martin Ottas, Marie Gloria Raal, Jürgen Tihanov, Oliver-Markus Vulf;
 
12.b
Gabriele Eensoo, Kaspar Kasemägi, Rasmus Kiili, Katarina Kukk, Katariina Mehide, Peeter Pissarenko, Hanna‑Lysette Täkker, Hele-Mai Viltrop;
 
 
12.c
Vanessa Apuhtin, Robin Aus, Kristiina Ernits, Ragne Erstu, Emma Joonas, Keidi Kaasik, Johanna Karp, Käroliina Kask, Robin Aleks Kavald, Anette Kikkas, Siim Kolberg, Kadri Liis Laas ,Pipi-Lotta Laineste, Piia Mari Lepp, Roberta Leppik, Iris Lukin, Maarja Mets, Eliise Mikomägi, Kristine Munitsõn, Madli Mägi, Karl Valter Oja, Laura Liis Peetso, Robert Petrov, Annabel Philips, Lisette Pihor, Annika Prillop, Simmo Põld, Elis Saarelaid, Vesta Selg, Sandra Sirk, Mall Säre, Sarah Tali, Adele Tamm, Johanna Teppan, Grete Tõniste, Eliise Viling;
 
12.d
Marija Blinova, Breca Borga, Jonathan Darvish-Kojori, Hanna Liisa Hõim, Sandra Kuuskmäe, Birgit Kööbi, Jasper Laur, Kirke Niinemets, Aadi Parhomenko, Anett Pluum, Kerli Tiirik, Lulu Inari Ottilia Vase;
 
12.e
Lauren Aunpuu, Holger Dahl, Hanneloore Horn, Reelika Hüvenen, Karoliina Jõgi, Eggert Fredrik Lundblad, Agnes Põder, Bettina Päri, Stella Päri, Robert Pärle, Estin Rand, Mari Rüüson, Heilika Soodla, Jaak Sootak, Sirely Veri.
 
5.         Heade sportlike saavutuste ja kooli eduka esindamise eest võistlustel:
10.a
Arthur Lauk, Lucas Lausing, Nansen Palo, Ivar Peeling, Elsa Puu, Kaur Ruben Ragis, Eva-Maria Raudsepp, Artur Ruul, Markus Rüütli, Maria Terep, Kerdo Timak, Heidi Tõnisson, Tregert Gustav Värv;
 
10.b
Jürgen Güsson, Henrik Kreinin, Triin-Elis Kuum, Sander Lepik, Mihkel Pauklin, Ragnar Reino, Kristjan Tiido, Tavid-Markus Trolla, Artur Türna, Nele Riin Vahelaan;
 
10.c
Tristan Köhler, Joosep Pärnalaas, Joosep Rand, Kreeta Roose;
 
10.d
Karl Romet Ainso, Henn-Jaagup Rooba, Aleksandr Soorm;
 
10.e
Klaara Erepuu, Lisethe Kruus, Mark Kaspar Kõnd, Jan Markus Metsoja, Mia Marta Miller, Karl-Markus Mütt, Nele Rihma, Robin Sepma;
 
11.a
Kaspar Gutmann, Salme Adeele Hollas, Marta Kann, Manfred Kukk, Oskar Kurvits, Oskar Männik, Mattias Timm Rast, Hanna Tali, Thomas Tennisson;
 
11.b
Andreas Avameri, Toomas Herodes, Hendrik Jaks, Karl Joonas Jõepere, Johan Villem Kaare, Kristiine Kaldmaa, Jakob Miikael Kaljurand, Karl Markus Kiudma, Susanne Lannes, Karl Mattias Milk, Indrek Nemvalts, Kärt Trinity Sillaots;
 
11.c
Hans Markus Danilas, Kea Rael Kukk, Marion Köhler, Kaia Laatspera, Marti Pastak, Tuuli Kärt Tammaru;
 
11.d
Kristofer Robin Maasalu, Triine Ottender, Tambet Palgi, Emma Vahelaan, Randar Vahtrik, Ville Markus Varik, Andre Villemson;
11.e
Getter Miida Kask, Emma Kuuse, Riinu Külvik, Tomi Lahe, Tõnis Timmi;
 
12.a
Paul Jürgens, Märt Kilgi, Mariliis Lääniste, Mari Mõttus, Madis Puu, Marie Gloria Raal, Rait Roland Rodi, Sander Sirge, Markus Uibo, Karl Erik Valdisoo;
 
12.b
Stefan Ehin, Christina Kodanik, Joonas Lepp, Andreas Lindsalu, Richard-Sven Rivik, Kaspar Sepp, Tuule Tenson, Martin Toomiste;
 
12.c
Robin Aus, Emma Joonas, Johanna Karp, Käroliina Kask, Iris Lukin, Eliise Mikomägi, Lisette Pihor;
 
12.d
Aksel Kaasik, Artur Kasenõmm, Marit Kutman, Oliver Pere, Roberta Solom;
 
12.e
Holger Dahl, Liisa-Lotta Jürgenson,Kärg Valner.
 
6.         Õpetajatele õpilaste ettevalmistamise eest olümpiaadideks ja võistlusteks
Ülle Hüva, Ave Külter, Siim Oks,Eve Paap, Monika Piirimäe, Julia Polikarpus, Doris Kristina Raave, Ülli Roostoja, Ljubov Titiova, Elina Vinter.



 

Viimati muudetud: 
2022-06-29 17:22