Vilistlasturniirid 2019
Vilistlasturniirid on selleks aastaks läbi, korvpalliturniiri esikolmik:
1. 2015
2. 2005
3. 2010
Saalihoki esikolmik:
1. 2017
2. 2009
3. 2018
Aitäh kõikidele osalejatele ning abilistele ning kohtumiseni uuel aastal!
Täpsemad tulemused koos statistikaga paneme üles esimesel võimalusel.
Saalihoki pühapäeval 01.12.2019 /FB-leht/
- Turniirile registreerus 9 meeskonda, kes loositi kahte alagruppi, kummastki alagrupist pääseb kohamängudele edasi kaks parimat meeskonda
- A-alagrupp: 2015, 2018, 2019, 2010, 2014
- B-alagrupp: 2017, Õpetajad, 2009, 2020
-
Mänguaeg on 2x8 minutit
SAALIHOKI AJAKAVA
10.00 2015 2014
10.20 2017 2020
10.40 2018 2010
11.00 Õpetajad 2009
11.20 2015 2019
11.40 2020 2009
12.00 2010 2014
12.20 2017 Õpetajad
12.40 2018 2019
13.00 Õpetajad 2020
13.20 2015 2010
13.40 2009 2017
14.00 2018 2014
14.20 2019 2010
14.40 2015 2018
15.00 2019 2014
15.20 A1 B2 PF 1
15.40 B1 A2 PF 2
16.00 III KOHA MÄNG
16.20 FINAAL
16.40 Autasustamine
Korvpall R,L 29.-30. nov.
- Turniirile registreerus 14 meeskonda, kes loositi nelja alagruppi
- Alagrupimängud on reedel, kohamängud laupäeval
- Alagruppides mängivad kõik meeskonnad omavahel läbi. Mängu aeg alagrupis on 2x5 minutit
- Alagrupist saab edasi kaks võistkonda, kes kohtuvad järgmisel päeval veerandfinaalides
-
Mängu aeg kohamängudes on 2x10 minutit
A-alagrupp (mängude algus kell 17.00): 2015, 2018, 1998
B-alagrupp (mängude algus kell 19.45): 2007, 1996, 1986
C-alagrupp (mängude algus kell 17.00): 2005, 2010, 1983, 2020
D-alagrupp (mängude algus kell 19.45): 2006, 2002, 1989, 2019
Korvpalli ajakava
Reede, 29.11 (alagrupid)
A ja C alagrupid B ja D alagrupid
17.00 2018-1998 19.45 1996-1986
17.15 2005-2020 20.00 2006-2019
17.30 2010-1983 20.15 2002-1989
17.45 2015-2018 20.30 2007-1996
18.00 2020-1983 20.45 2019-1989
18.15 2005-2010 21.00 2006-2002
18.30 1998-2015 21.15 1986-2007
18.45 2010-2020 21.30 2002-2019
19.00 1983-2005 21.45 1989-2006
Laupäev, 30.11 (kohamängud)
10.00 VF A1-D2
10.30 VF B1-C2
11.00 VF C1-B2
11.30 VF D1-A2
12.00 PF 1
11.30 PF 2
12.00 Kolmanda koha mäng
12.30 Finaal
13.00 Autasustamine