Infoleht 31.05.2021 nr 31

HTG INFO doc

Koolipere õnnitleb

  • osaühingut Münt koosseisus Marilin Berg, Eva Maria Ilves (mõlemad 12.b), Aksel Joonas Reedi (12.a) ja Märten Kala (12.c), kes võitis Eesti suurimal äriideede konkursil esikoha ja sellega kaasneva peapreemia. OÜ Münt kasvas välja kooli õpilasfirmast, keda juhendasid õpetajad Joana Jõgela ja Ülle Seevri.

Juhtkond tänab

  • õpetajaid Ülle Hüva, Hele Kiiselit, Tiina Pluumi, Julia Polikarpust ja Ehtel Timakut õpilaste konkurssideks ettevalmistamsie eest.

Õppetöö

  • Õppetöö jätkub kuni 31. maini distantsõppel. TÄHELEPANU! Seoses füüsika ja keemia praktikumi tundide toimumisega koolimajas on tunniplaanis 31. mail üsna suured muudatused.
    esmaspäev, 31.05
    10.b     1. tund kunstiajalugu õp P. Beier
                2. tund võõrkeel
    kell 13.00 klassijuhataja infominutid
    kell 14.30 füüsika praktikum (I rühm) õp M Reemann – koolimajas, 212
    10.c     1. tund keemia õp E. Paabo
    kell 13.00 klassijuhataja infominutid
    kell 14.30 keemia praktikum (II rühm) õp E. Paabo – koolimajas, 216
    11.a     matemaatika tundi ei toimu
    kell 13.00 klassijuhataja infominutid
    kell 14.30 füüsika praktikum (II rühm) õp S. Oks – koolimajas, 213

 

  • V perioodi arvestused toimuvad 1.-7. juunini (10.a klassil 8. juunini) koolimajas. Koolimajas liikudes tuleb järgida tervisekaitsenõudeid – kanda maski, hoida distantsi ning desinfitseerida käsi.
  • Arvestuste plaan on nähtav kooli kodulehel.
    Tundide ajad arvestuste nädalal:
    1. tund              8.15 –   9.45
    2. tund            10.15 – 11.45
    3. tund            12.15 – 13.45
    4. tund            14.15 – 15.45

 

  • NB! Arvestuste plaanis on muudatus!
    11.c – teisipäev, 01.06 bioloogia arvestus õp S. Kaarna toimub kell 8.15 – 9.45 ruumis 202. Kell 11.30 algab toiduainete tehnoloogia praktikum Eesti Maaülikoolis.
  • Praktikumid
    10.a, 10.b, 11.a ja 11.b
    klasside praktikumid jätkuvad arvestuste nädalal kooli füüsikalaboris ja füüsikaklassis.
    10.c     keemia praktikumid toimuvad arvestuste nädalal kooli keemialaboris.
    11.c     toiduainete tehnoloogia praktikumid toimuvad Maaülikoolis toiduteaduse ja toiduainete tehnoloogia õppetooli laborikompleksis Kreutzwaldi 56/5 teisipäeval, 01.06 kell 11.30. Praktikumides on maski kandmine kohustuslik, kaasa tuleb võtta vahetusjalatsid. Haigena või lähikontaktsena praktikumis osaleda ei ole lubatud.
  • Inglise keele tunnid ja arvestused toimuvad järgmistes ruumides:
    10. klasside kirjalik arvestus teisipäeval, 01.06 kell 8.15 – 9.45
    õp M. Hildebrandt – 221
    õp E. Hunt – 105
    õp K. Ojaveer – 220
    õp Ü. Roostoja – 203
    õp S. Sagar – 107
    11.c klassi tund reedel, 04.06 kell 10.15 – 11.45
    õp E. Hunt – 225
    õp S. Sagar – 227
    11.d ja 11.e klassi tund reedel, 04.06 kell 12.45 – 13.45
    õp M. Hildebrandt – 227
    õp K. Ojaveer – 203
    õp Ü. Roostoja – 202
    õp S. Sagar – 225

 

  • Vabaaine kursuse „Veebilehe arendus“ tunnid toimuvad veebi teel kolmapäeval, 02.06 ja neljapäeval, 03.06 kell 14.15 – 16.00.
  • 10.c klass viibib bioloogia välipraktikal Kirnas 07.-09. juunini ja 11.c klass 09.-11. juunini.
  • UPT-21 viimaste ja UPT-22 esimeste tööde kaitsmine toimub esmaspäeval, 14. juunil kell 8.30 ruumis 203.
  • 10. ja 11. klasside kooliaasta lõpetamine toimub teisipäeval, 15. juunil võimlas järgmiselt:
    kell 9.0010.a ja 10.b (järgneb klassijuhataja tund ruumis 136 – 10.a ja 220 – 10.b);
    kell 10.0011.a ja 11.b (järgneb klassijuhataja tund ruumis 213 – 11.a ja 135 – 11.b);
    kell 11.0010.c ja 11.c (järgneb klassijuhataja tund ruumis 227 – 10.c ja 225 – 11.c);
    kell 12.0010.d ja 10.e (järgneb klassijuhataja tund ruumis 141 – 10.d ja 102 – 10.e);
    kell 13.0011.d ja 11.e (järgneb klassijuhataja tund ruumis 105 – 11.d ja 144 – 11.e).
  • V perioodi järelarvestused ning õppeaasta kordusarvestused 10. ja 11. klasside õpilastele toimuvad 16.-18. juunini. Täpne ajakava avaldatakse 15. juuni infolehes.
  • Õppeaasta lõpetamisega seotud õppenõukogud toimuvad:
    kolmapäeval, 02.06 otsustatakse 10. ja 11. klasside õpilaste kordusarvestustele lubamine. Õppenõukogu otsusest teavitavad õpilasi klassijuhatajad.
    reedel, 11.06 kell 12.00 auditooriumis – päevakord: 12. klasside lõpetamine
    esmaspäeval, 14.06 kell 13.00 auditooriumis – päevakord: 10. – 11. klasside lõpetamine
  • reedel, 18.06 kell 14.00 auditooriumis – päevakord: järel- ja kordusarvestuste tulemused, täiendavale õppetööle määramine.
  • Selle õppeaasta viimase CEPT testi sessiooni, milles osalemiseks on registreerunud nelikümmend seitse 11. klasside õpilast, viib õp Sandra Sagar läbi 8. juunil ruumis 303
    kell 9.00 – 11.d ja 11.e klasside 16 õpilast
    kell 10.00 – 11.b ja 11.c klasside 17 õpilast
    kell 11.00 – 11.a klassi 14 õpilast.

Abiturientidele

  • Klassijuhatajad teavitavad õpilasi, kellele 18. mail toimunud õppenõukogu andis loa sooritada kordusarvestusi.
    Kordusarvestused toimuvad 2.–4. juunini:
    kolmapäeval, 02.06 kell 10.15 õp J. Paaver – ajalugu, eesti keel ja geograafia ruumis 225
    neljapäev, 03.06 kell 10.15 õp E. Hunt – bioloogia, filosoofia, füüsika, keemia ja muusika ruumis 225
    reede, 04.06 kell 10.15 õp E. Vinter – geograafia, inglise keel, matemaatika ja saksa keel ruumis 141

Olümpiaadid ja võistlused

  • Karksi-Nuia kultuurikeskuse ja meepealinna korraldatud mesilaste päeva luulevõistlusel sai gümnaasiumiastmes II koha Anette Ama (10.e) luuletusega „Julge (mesilase) rind on mesine“.
  • 13. mail toimus rahvusvaheline matemaatikavõistlus Känguru. Meie kooli parimad tulemused olid järgmised:
    Juunior vanuserühm (kokku 1131 osalejat): 3. Mattias Timm Rast (10.a), 6. Markus Roletsky (10.b), 17. Hans Gustav Kõljalg (10.b), 21. Rainis Puusepp (10.a), 35. Ralf Paat (10.a), 40. Kusti Sammul (10.a), 71. Laura Maria Rekand (10 a), 88. Mere-Helina Panksepp (10.b), 103. Anders Aksjonov (10.a), 103. Indrek Nemvalts (10.b);
    Student vanuserühm (kokku 300 osalejat): 5. Hannes Sidorov (11.b), 9. Robert Kurvits (12.b), 11. Oliver Tennisberg (11.b), 12. Andres Sõmer (12.b), 21. Peeter Pissarenko (11.b), 31. Paul Jürgens (11.a), 34. Joonatan Ristmäe (12.b), 37. Pärl Pind (11.a), 41. Priidik Meelo Västrik (12.a), 47. Helena Laving (11.a).

Konkursid

  • Eesti Noorteühenduste Liit ja Välisministeerium kutsuvad noori osalema videokonkursil „Kui mina oleksin ÜRO peasekretär“. Tööde esitamise tähtaeg on 6. juuni, täpsem info enl.ee/videokonkurss.

Teated

  • Tartu linn tunnustab aineolümpiaadide piirkonna- ja eelvoorude parimaid õpilasi ja neid juhendanud õpetajaid:
    10. klass
    Emma Goos, Toomas Herodes, Kristjan-Erik Kahu, Ivan Kleštšin, Keidi Käärmann, Marie Loog, Rando Lukk, Aia Adele Narits, Hendrik Pajur, Liisa Tafenau, Tiia Tomson, Jessica Uibo.
    11. klass
    Jonathan Darvish-Kojori, Stefan Ehin, Reelika Hüvenen, Kadri Liis Laas, Madli Mägi, Martin Ottas, Peeter Pissarenko, Vesta Selg, Hannes Sidorov, Jaak Sootak, Oliver Tennisberg.
    12. klass
    Ave Albert, Ingrid Alla, Adelle Altnurme, Kerli Kivisikk, Robert Kurvits, Allan Mõts, Mihkel Ots, Mihkel Paloots, Hannes Palu, Jaak Pärtel, Joonatan Ristmäe, Erich Richard Rosental, Andres Sõmer, Johan Tamm, Jaagup Tamme, Helen Vaino.
    Õpetajad
    Marcus Hildebrandt, Ülle Hüva, Toomas Jürgenstein, Saima Kaarna, Ave Külter, Raimond Lepiste, Ott Maidre, Mall Matto, Anneli Mägi, Eha Paabo, Monika Piirimäe, Tiina Pluum, Julia Polikarpus, Anett Pullerits, Kristiina Punga, Madis Reemann, Aare Ristikivi, Kristiin Rohtsalu, Ülle Seevri, Karin Soodla, Ehtel Timak, Ljubov Titova.

 

  • 10. ja 11. klasside pildistamine toimub teisipäeval, 1. juunil koolimaja aatriumis:
    10. klassid:
    10.a     kell 10.00
    10.b     kell 10.15
    10.c     kell 10.30
    10.d     kell 10.45
    10.e     kell 11.00
    11. klassid:
    11.b     kell 11.15
    11.c     kell 09.50 (NB! Kellaaeg on muutunud!)
    11.d     kell 11.30 (NB! Kellaaeg on muutunud!)
    11.e     kell 11.45 (NB! Kellaaeg on muutunud!)
    11.a     kell 12.00 (NB! Kellaaeg on muutunud!)
    11.a klassi õpilased aitavad korraldada ka abiturientide lennupildi tegemist.
    12. klasside päevaplaan 1. juunil on järgmine:
    kell 12.00 algab klassijuhataja tund
    12.a – 139 (NB! Klassiruum on muutunud!)
    12.b - 220
    12.c - 102
    12.d - 203
    12.e - 107
    kell 13.00-13.45 toimub samas klassiruumis lemmikõpetaja tund
    12.a – õp Siim Oks
    12.b – õp Indrek Pajur
    12.c – õp Tiina Pluum
    12.d – õp Toomas Jürgenstein
    12.e – õp Priidu Beier
    kell 14.00 toimub terve lennu pildistamine aulas (aulasse tulles peavad kõik kandma maski!).
  • Reedel, 4. juunil sõidavad koos huvijuht Uve Saarega Eesti lipu päeva tähistamisele Otepääle 12. klasside õpilased Kärt Kokkota, Orm Mõru ja Kristo Valge. Väljasõit Miina Härma Gümnaasiumi eest kell 8.45.
  • 10. ja 11. klasside õpilased saavad riidekappide võtmed tagastada klassijuhatajale kokkuleppel viimasega.
  • Õppeaasta viimane infoleht ilmub teisipäeval, 15. juunil.

Sport

  • Selle õppeaasta viimased spordiringid toimuvad järgmiselt:
    T., 1. juunil kell 16.00 – 17.30 HOKI
    K., 2. juunil kell 16.00 – 18.00 saalihoki finaalmäng HTG SV ja Õpside vahel
    N., 3. juunil kell 14.00 – 16.00 VÕRKPALL

Raamatukogu teated

  • Õpikuid ja teisi laenutatud teavikuid saavad 12. klassi õpilased tagastada 24. maist 10. juunini ning 10.-11. klasside õpilased 1. juunist 10. juunini.
  • Kooli raamatukogu on 31. maist 10. juunini avatud 10.00-16.00. Raamatukogu on suletud 4. juunil.

Söökla teated

  • Kooli söökla on avatud tööpäevadel 1.-7. juunini kell 10.00 – 14.00.
  • Palume kõikidel 10. ja 11. klasside õpilastel hoolitseda selle eest, et ARNOs oleks märgitud õige toidupakett. Kui mingil põhjusel ei soovi süüa, palume end toidult ARNOs maha võtta.
  • Linnavalitsus on kehtestanud kuni 11. juunini kõigile gümnaasiumi õpilastele päevaseks toetuseks koolitoidul 1,70 eurot. Seega on tavatoit ja taimetoit kõigile 10.-11. klassi õpilastele tasuta, XL-portsjoni sööjad peavad vahe ise kinni maksma.

 

Viimati muudetud: 
2021-06-01 11:25