Kokassaare nimelised stipendiumid

Reedel, 22. veebruaril said kooli aulas aktusel teatavaks Urmas Kokassaare nimeliste stipendiumite laureaadid. Selle stipendiumi eesmärk on anda HTG õpilastele, nende juhendajatele või kõrgkoolides õppivatele HTG vilistlastele paremad võimalused enesetäiendamiseks loodusteaduste valdkonnas.

Stipendiumi koos meie kooli vilistlase, keraamik Kaido Kase poolt valmistatud nimelise seinakellaga pälvisid 11.c kl. õpilased Mari Remm ja Jürgen Öövel; kooli vilistlane Joana Jõgela, kes õpib magistriõppes keemiaõpetajaks ja kooli bioloogiaõpetaja Saima Kaarna.

Nimelise seinakella andsime tänutäheks ka Mati Martinile, Urmas Kokassaare heale kolleegile, kes oli Urmasel abiks treffneristide õpetamisel ja kellega koos töötati pikki aastaid.
 

Kokkuleppel Urmas Kokassaare perekonna esindajaga andis HTG Vilistlaskogu sel  aastal stipendiumid välja viimast korda.  

Varasematel aastatel on stipendiumi pälvinud Maris Pärn ja Jaanika Unt (2014), Rein Leetmaa ja Siim Kurvits (2015), Kristin Saan, Eva-Maria Tõnson ja Martti Vanker (2016), Meeri Jürgenson ja Aaro Kristjuhan (2017)

Kool ja vilistlaskogu tänavad südamest annetajaid, tänu kellele oleme saanud stipendiume välja anda: Oliver Kullman, Laura Sedman, Riho Marja, Liis Karo-Astover, Sirje Kokassaar, Mati Martin, Toomas Haller, Kirsi Lange, Juhani Püttsepp, Ulvi Gerst Talas, Reimo Rebane, Mart Linsi, Kadri Ligi, Margus Pedaste, Aino Raudvassar, Pille Tammur, Rein Sikut, Tiiu Uibo, Anna-Liisa Jõgi, Kersti Tambets, Hedi Kaldmäe, Ants Kurg, Mare Vlassov, Jürgen Jõgeva.

Aktuse pildid
Pildistas õp. Siim Oks

Uuendatud: 15/06/2020