Joonistuskonkurss „Mina muutuvas digimaailmas“

MTÜ Lastekaitse Liit kutsub 7-18 aastaseid lapsi ja noori õiguste kuu raames osalema joonistuskonkursil.

Joonistusi teemal „Mina muutuvas digimaailmas" ootame 15. novembriks 2018 Lastekaitse Liidu postiaadressil Endla 6-18, 10142 Tallinn.

Konkursi iga vanuseklassi parimatele töödele on auhinnad, milleks on kaasaskantavad kõlarid, akupangad, APOLLO kinkekaardid väärtuses 50 eurot, joonistustarbed ja muud põnevat!

Kuidas digimaailm välja näeb? Milline on see maailm minu jaoks? Mida seal teen? Mis on seal vahva? Milline on digimaailm tulevikus? Millised on tulevikus nutiseadmed ja tehnika? Kuidas me digimaailmas suhtleme? Digimaailma ohud ja võimalused?

Konkursi tingimused

- Konkursil saavad osaleda lapsed ja noored vanuses 7-18 aastat (kaasa arvatud);

- Töid hinnatakse neljas vanuserühmas: 1.-3.klass, 4.-6.klass, 7.-9.klass, 10.-12.klass

- Üks osaleja saab esitada ühe töö, ühistöid vastu ei võeta;

- Konkursile võib esitada töid, mis ei ole eelnevalt auhinnatud või äramärgitud teistel konkurssidel;

- Nõuded joonistusele: vabalt valitud tehnika (tasapinnaline), paberi formaat A4;

- Esitatud töö juurde tuleb lisada autori ees- ja perekonnanimi, töö pealkiri, vanus ja klass ning kontaktandmed (telefon, e-mail);

- Konkursile töö saatmisega kinnitab osaleja, et tema on antud töö autor;

- MTÜ Lastekaitse Liit ei võta vastutust esitatud tööde autorluse ja teiste andmete õigsuse eest;

- Oma osalemisega annab konkursist osavõtja Lastekaitse Liidule, Telia Eesti ASile ja ACE Logistics Estonia ASile täieliku õiguse konkursile esitatud joonistustöid edaspidi kasutada, viidates töö autorile.

Konkursi töid märksõnaga „Joonistuskonkurss 2018" ootame 15. novembriks 2018 postiaadressil: Endla 6-18, 10142 Tallinn, MTÜ Lastekaitse Liit

Auhinnad parimatele antakse üle 22. novembril 2018 MTÜ Lastekaitse Liit aastakonverentsil „Kuidas elad, Eestimaa laps? Laps muutvas digimaailmas."

Auhinnad on välja pannud MTÜ Lastekaitse Liit, Telia Eesti AS, Vunder AS ja ACE Logistics Estonia AS. Samuti valib ACE Logistics Estonia AS kõikide laekunud tööde hulgast joonistused oma 2019. aasta kalendrisse.
Täpsem info https://www.lastekaitseliit.ee.

Uuendatud: 25/10/2018