Ettevõtluskonkurss "Edu ja Tegu"

Hei, 7-26-aastane noor!

Ootame Sind osa võtma Edu ja Tegu ettevõtlusõppe programmi raames välja kuulutatud ettevõtlikkuskonkursist

 

Programmi Edu ja Tegu ettevõtlikkuskonkurssi korraldab Haridus- ja Teadusministeerium ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu kaudu eesmärgiga innustada ja motiveerida noori olema elus ettevõtlikud ning andma seeläbi Eestile edasiliikumiseks uut energiat ja hoogu. Konkurss väärtustab võrdselt nii ärilist kui ka sotsiaalset ettevõtlikkust, mõlemal juhul on fookuses uue väärtuse loomine ja probleemidele nutikate lahenduste leidmine.

Konkursile saab esitada tegusid kahes kategoorias:
1) ÄRITEGU;
2) SOTSIAALNE TEGU.

Oleme teinud osalemise lihtsaks. Täida osalemisvormis tühjad lahtrid ja laadi oma tegu üles. Parimad pääsevad finaali ja nad kutsutakse esitlema oma ideed žüriile. Võitjad kuulutame välja novembris.

Konkurss algab 29. jaanuaril 2018.

Tööde esitamise tähtpäev on 14. september 2018.

Finalistid kuulutame välja oktoobris 2018 siinsamas kodulehel. Kõikide finalistidega võtame ka eraldi ühendust e-kirja ja/või telefoni teel.
Finaliste ootame oma töid esitlema novembri alguses 2018. Täpse aja ja koha teatab žürii oktoobris, kui võtab finalistidega ühendust.
Auhinnagala toimub novembri lõpus. Täpne toimumise kuupäev, koht ja kellaaeg avalikustatakse oktoobris 2018 kodulehel: http://xn--ettevtluspe-jfbe.ee/.

 

Uuendatud: 13/02/2018