Infoleht nr. 18 - 29.01.2018

HTG INFO doc

Juhtkond tänab

  • humanitaarkonverentsil esinenud õpilasi ja õpilaskonverentsi korraldanud 12.e klassi ning klassijuhatajat;
  • õpetajaid Marcus Hildebrandti, Katrin Ojaveeri, Siim Oksa ja Madis Reemanni õpilaste konkurssideks ettevalmistamise eest;
  • vilistlast Mihkel Kreed Tarkusepäevakese korraldamise eest.

Õppetöö

  • Õnnetund, kuhu saab Stuudiumis registreeruda 31. jaanuari hilisõhtuni, toimub neljapäeval, 1. veebruaril kell 15.45 ruumis 105.
  • UPT-19 teine test toimub 11. klassi õpilastele alljärgnevatel aegadel:
    11.a     reedel, 2. veebruaril 2. tund õp. A. Mägi – 303
    11.b     reedel, 2. veebruaril 3. tund õp. A. Mägi – 303
    11.c     test viiakse läbi IV perioodi esimestel tööpäevadel
    11.d     reedel, 2. veebruaril 4. tund õp. A. Mägi - 303
    11.e     reedel, 2. veebruaril 1. tund õp. A. Mägi - 303
    Testi sooritamiseks kulub 45 minutit.

 

  • III perioodi arvestused toimuvad 6.‑12. veebruarini. Klassides, kus on sel perioodil kuus arvestust või on arvestuste nädalal uurimis- ja praktilise töö kaitsmine, toimub esimene arvestus enne arvestuste nädalat ainetunni ajal.
    Esmaspäeval, 5. veebruaril toimuvad arvestused:
    10.a     5. tund eesti keele arvestus õp. K. Soodla - 105
    11.b     4. tund muusika arvestus õp. Ü. Keerberg - 220
    11.d     5. tund füüsika arvestus õp. J. Paaver - 213
    11.e     4. tund füüsika arvestus õp. J. Paaver - 213
    12.a     3. tund muusika arvestus õp. Ü. Keerberg - 220
    12.b     4. tund ajaloo arvestus õp. A. Pettai - 203
    12.c     4. tund matemaatika arvestus õp. E. Timak - 139

 

Muudatused tunniplaanis

teisipäev, 30.01
12.a    1. tund matemaatika õp. Ü. Hüva - 136
5. tund matemaatika praktikum jääb ära, füüsika praktikum toimub
11.a    3. tund matemaatika õp. E. Timak - 139
10.a    4. tund matemaatika õp. Kerli Orav-Puurand - 139
11.b    5. tund matemaatika õp. E. Timak - 139

neljapäev, 01.02
12.b    1. ja 4. tund kirjandus õp. T. Pluum - 102

reede, 02.02
10.c     1. tund geograafia õp. Ü. Seevri - 227
10.d     2. tund geograafia õp. Ü. Seevri - 227
10.e     4. tund geograafia õp. Ü. Seevri - 227
11.a     2. tund UPT II test õp. A. Mägi - 303
11.b     3. tund UPT II test õp. A. Mägi - 303
11.c     tunde ei toimu, klass bioloogia praktikumis TÜs
11.d     4. tund UPT II test õp. A. Mägi - 303
11.e     1. tund UPT II test õp. A. Mägi - 303
4. tund matemaatika õp. H. Kiisel - 203
12.a     1. ja 4. tund füüsika õp. M. Reemann -213
12.b     1. tund kirjandus õp. T. Pluum - 102
4. tund matemaatika kogu klassil õp. Ü. Hüva - 136, füüsika praktikumi ei toimu
esmaspäev, 05.02
11.e     3. tund ajalugu õp. A. Pettai - 203
4. tund füüsika õp. J. Paaver - 213
12.b     3.tund kehaline kasvatus õp. A. Saarva/A. Poom - 228
4. tund ajalugu õp. A. Pettai - 203
12.d     3. tund füüsika õp. J. Paaver - 213
4. tund bioloogia õp. S. Kaarna - 225

Teated

  • Teisipäeval, 30. jaanuaril jätkab ajalooring EV100 tähistamist vilistlase Ants Siimu ettekandega „Eesti muusika ajaloo tõmbetuultes“. Kõik huvilised on oodatud kell 16.00 ruumis 141.
  • Teisipäeval, 30. jaanuaril osaleb meie kool Hansenist Tammsaareni lugemiskees, et tähistada Anton Hansen Tammsaare 140. sünniaastapäeva. Katkendeid A. H. Tammsaare loomingust loevad 11.a, 11.c, 11.d ja 11.e klassi õpilased ning nende esitusi filmivad David Ryabchikov ja Mikk Mäe 11.e klassist. Kahel pikal vahetunnil on kooli muuseumisse Tammsaaret lugema oodatud ka teiste klasside õpilased ja kooli töötajad. Vali A. H. Tammsaare loomingust 2-5-minutiline katkend ning kanna see kaamera ees ette. Videolõigud saadetakse korraldajatele Albu Põhikoolis, kus saabunud katkenditest valmib film „II Hansenist Tammsaareni lugemiskett 2018“. Lisainfo eesti keele õpetajatelt.
  • 30. jaanuaril kell 17.00 toimub kooli hoolekogu koosolek.
  • Õpilased, kes soovivad IV perioodil osa võtta vabaainest „Ladina keel algajatele - LK1“ on palutud ennast kirja panema aadressil tinyurl.com/ladinakeel2018.
  • 3. veebruaril toimub koolimajas bioloogiaolümpiaadi Tartu linna piirkonnavoor.
  • Imelise Ajaloo ja Imelise Teaduse Kahootid jaanuarikuu numbri teemadel toimuvad neljapäeval, 1. veebruaril pärast 3. tundi auditooriumis.

Olümpiaadid ja võistlused

  • 20. jaanuaril toimunud füüsikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused:
    10. klass: 2. Hanna-Riia Allas, 4. Kadi Siigur, 6. Leonid Zinatullin, 8. Artur Avameri (kõik 10.a);
    11. klass 1. Richard Luhtaru (11.a), 2. Toomas Tennisberg (11.b), 4. Hannes Kuslap, 5. Sullo Saan, 7. Kirke Joamets (kõiki 11.a), 9. Henrik Narusberg (11.b) 10. Anna Talas (11.a);
    12. klass 1. Joosep Kaimre, 3. Loona Volke, 4.-5. Silvia Hiie Aabloo ja Kati Iher, 6. Kristina Koch (kõik 12.b), 7. Madis Steinberg, 8. Annabel Talts, 9. Maret Sõmer (kõik 12.a).
  • 26. jaanuaril toimunud Tartu linna 10.-12. klasside inglise keele olümpiaadil olid meie kooli õpilaste tulemused järgmised:
    11. klass (7 osavõtjat): 1. Anna Talas (11.a), 3. Mikk Märtin (11.e);
    12. klass (14 osavõtjat): 1. Kristina Koch (12.b) 2. Marten Mõttus-Asson (12.b) 5. Liisa Sonn (12.a).

Konkursid

  • TTÜ IT Kolledž kutsub osalema küberkaitse teemalisel võistlusel KüberNaaskel, registreerimise tähtaeg on 11. veebruar, täpsem info www.cyberspike.ee.

Õpilased

  • 11.d klassi õpilaste hulgast lahkus omal soovil Rene Lõhmus, kes jätkab õpinguid teises koolis.

Õpetajad

  • Õpetaja Madis Reemann on haigestunud.

Sport

  • Tartu linna ja maakonna koolide noormeeste korvpalliturniiril sai HTG 7. koha. Kooli esindasid Georg Kaasik, Mark Olav Sepp (mõlemad 11.b), Brandon Undrus (11.e), Madis Steinberg, Roland Pärn, Indrek Lombiots (kõik 12.a), Kristjan Hinno, Hendrik Ojamaa (mõlemad 12.b), Martin Ojamaa (12.c) ja Markus Jörgen Paapsi (12.e).
  • Karl Robert Kuum (12.c) saavutas Eesti meistrivõistlustel standardtantsudes noorte-klassis 1. koha ja täiskasvanute klassis 5. koha.

Eesti Vabariik 100

  • Reedel, 2. veebruaril kell 14.00 tähistame Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva aktusega Vanemuise Kontserdimajas.
    Tundide ajad on sellel päeval muudetud järgmiselt:
    1. tund            9.00 - 9.45
    2. tund            10.00 - 10.45
                            I söögivahetund
    3. tund             11.15 - 12.00
                            II söögivahetund
    4. tund            12.30 - 13.15
    Kõik aktusel esinevad õpilased ja õpetajad on alates kella 9.00st Vanemuise kontserdimajas proovis, nende söömine toimub koolimajas kell 12.15 - 12.45.

 

  • 11.c klassist on pooled õpilased bioloogiapraktikumis õp. Rudolf Bichelega ja teised lähevad kella 10.00ks koos direktor Ott Ojaveeriga Jaan Poska gümnaasiumisse Tartu rahu 98. aastapäeva tähistamisele.
  • Kooli juhtkond palub sel päeval kõikidel treffneristidel kooli tulla pidulikus riietuses ja tekliga.
  • Koolimajas jätkub Eesti sünnipäeva tähistamine 19.-23. veebruarini. Täpsem informatsioon ilmub 13. veebruari infolehes.

Söökla teated

  • Lähtudes Tartu Linnavalitsuse 16.01.2018 korraldusest nr 51 „Koolilõuna maksumuse kehtestamine“, on alates 01. veebruarist 2018 gümnaasiumiastme õpilaste koolilõuna maksumus järgmine: tava- ja taimetoit 1,70 €, omaosalus 0,70 €. Hugo Treffneri Gümnaasiumis pakutava erimenüü maksumus: poisteports 2,05 €, omaosalus 1,05 €.
  • Orientiiriks lapsevanematele veebruarikuu toiduraha:
    * kui õpilane sööb ka arvestuste nädalal:
    - tava- ja taimetoit 17 päeva x 0.70 eurot = 11.90 eurot, poisteports 17 päeva x 1.05 eurot = 17.85 eurot;
    * kui õpilane ei söö arvestuse nädalal:
    - tava- ja taimetoit 12 päeva x 0.70 eurot = 8.40 eurot, poisteports 12 päeva x 1.05 eurot = 12.60 eurot.
  • Tuletame meelde, et õpilased, kes ei söö arvestuste nädalal, peavad ennast süsteemis ARNO märkima sellel perioodil puudujaks.

 
 

Viimati muudetud: 
2019-10-03 01:49