Klassiekskursioonide konkurss #MeieReis

Alanud on klassiekskursioonide konkurss #MeieReis, mille võitjad saavad planeeritud ekskursiooni TASUTA!

Konkursi raames kutsume õpilasi koos õpetajaga looma võimalikult terviklikku ja huvipakkuvat ekskursiooniprojekti - just sellist, mis neile endile meeldiks ja kasulik oleks. Eesmärgiks on arendada kooliõpilaste finantskirjaoskust - planeerides eelarvet ning mõeldes rahatarkuse peatükkidele anname noortele võimaluse luua oma reis ja omandada selle käigus olulisi oskusi ja teadmisi. Nii saavad õpilased praktilise kogemuse projektimeeskonnana töötamise, projekti koostamise ja eelarve planeerimise vallas.

#MeieReis konkursi peaauhinnaks on parimate reisiprojektide kogumaksumuse tasumine. Parim ekskursioon valitakse välja igas kooliastmes (1.-3. klass, 4.-6. klass, 7.-9. klass, 10.-12. klass). Lisaks valitakse välja publiku lemmik, kelle auhinna on välja pannud Eesti Rahva Muuseum. Konkursi on ellu kutsunud Swedbank. Eriauhinnad on välja pannud ka Eesti Terviserajad, Jääaja Keskus, TTÜ Mektory Tehnoloogiakool, Energia Avastuskeskus, Vudila Mängumaa, Vibulahing.ee, Kiviõli Seiklusturismi Keskus ja Eesti Pank.

Osalemiseks pole vaja teha muud, kui koos klassiga esitada reisi projekt veebileheküljel https://kukkur.swedbank.ee/meiereis/ ja filmida üles klassi tutvustav lühivideo.

Lisainfot saab konkursi kodulehelt või aadressilt meiereis@swedbank.ee

Projekte saab esitada ajavahemikus 7.-30. aprill.

Uuendatud: 7/04/2017