Kavandite konkurss "Teistmoodi Tartu"

PANE KÄSI PROOVILE: KUJUNDA EESTI OMANÄOLISEMALE HOSTELILE SEINAMAAL

Eesti esimene 5-tärni hostel, Hektor Design Hostel Tartus, korraldab koostöös nutika käsiprinteri tootja SprayPrinteriga kavandikonkursi, et leida unikaalne kujundus hostelis asuvale tühjale valgele seinale.

Konkursile on oodatud kõik sõltumata vanusest, rahvusest, kogemusest, varasemast kokkupuutest kunstiga vmt. Pane end proovile ning loo kunstiteos SprayPrinter-tehnoloogia abil, millega kirjutad end  Eesti ühe loomingulisema majutusasutuse ajalukku!

Oma kavandi teemal „Teistmoodi Tartu" saab esitada kuni 3. aprillini, misjärel asub võitjat valima žürii. Töid hindavad lisaks Hektori ja SprayPrinteri esindajatele ka Riigikogu Kultuurikomisjoni liige Heidy Purga ning Stencibility tänavakunstifestivali eestvedaja ja tänavakunsti spetsialist Sirla.

Võidutöö prinditakse 5,4 meetri laiusele ning ligi 3 meetri kõrgusele seinale Hektor Design Hosteli sünnipäeval, 15. aprillil ning taies jääb seina kaunistama üheks aastaks.

Töö autorile saab osaks au ja kuulsus ning kõigi hosteli külastajate imetlus, aga ka 300€ suurune preemia, nädalane tasuta majutus Hektoris ning tasuta SprayPrinter käsiprinter. Lisaks antakse välja ka eripreemiaid ning parimate kavandite esindajad saavad võimaluse lüüa kaasa SprayPrinteri rahvusvahelistes projektides. Parimad kavandid lisatakse SprayPrinteri kollektsiooni, kus kunstnikel tekib võimalus müüa oma teost SprayPrinteri omanikele üle maailma.

Hektor Design Hostel on Eesti üks omanäolisem hostel, kus lisaks sise- ja välisturistidele, peredele, õppuritele, ettevõtjatele on ööbinud isegi Eesti Vabariigi President Kersti Kaljulaid.

Kogu Hektori  lugu on üks suur loovprojekt – isikupärane välisfassaad ja silmatorkav sisearhitektuurilahendus KAMP Arhitektidelt, graafilised lahendused Tuumik Graphic Designilt ja palju muud on teinud hostelist loomingulise Tartu ühe põnevaima vaatamisväärsuse nii kohalikele kui ka turistidele Eestist ja välismaalt.

Tutvu konkursi tingimustega siin: http://hektorhostels.com/et/kavandikonkurss/

 

 

 

 

 

Uuendatud: 10/03/2017