Õpilaste digiloovtööde konkurss "Maailmariik Eesti"

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus korraldab õpilaskonkursi „Maailmariik Eesti", et õhutada noori arvuti abil loodud töödega välja pakkuma ideid, kuidas Eesti võiks maailmas veelgi paremini silma paista. Konkursi auhinnafond on üle 9000 euro, lisaks tunnustatakse eripreemiaga kooli, kust laekub kõige enam töid. Tähtaeg on 29. veebruar 2016!

Konkursile on oodatud 5-20aastased noored koos juhendajaga, osaleda saab nii individuaalselt kui ka kuni viieliikmeliste meeskondadena. Töid saab esitada kaheksas kategoorias, oodatud on digitaalsed õppematerjalid, videofilmid, animatsioonid jne. Muuhulgas annab see õpetajatele hea võimaluse lõimida konkursitöö ainetundidega ning seeläbi õpilasi motiveerida.

Konkursi finaal toimub Tallinnas Kultuurikatlas 23. aprillil 2016, kus finalistid esitlevad oma töid ning välja kuulutatakse võitjad. Konkursil tunnustatakse ka kooli, kust kõige enam konkursitöid laekub. Auhinnaks on uhke elusuuruses Meccano MeccaNoid G15 KS robot, mida saab programmeerida ning mis reageerib kõnele. 

Konkursitööde tähtaeg on 29. veebruar 2016! Lisainfo konkursil osalemise kohta: http://hitsa.ee/konkursid/konkursid-opilastele/digiloovtoode-voistlus

Uuendatud: 22/01/2016