Eesti koolinoorte ja -töötajate omaloominguliste laulude konkurss "Väike laul suurele lavale"

Head Eesti koolid!

Eelmistel aastatel Ida-Virumaal noorte seas populaarsust kogunud Eesti koolinoorte ja -töötajate omaloominguliste laulude konkurss “Väike laul suurele lavale” tuleb taas! Ja seda suuremalt kui kunagi varem!

Viiendat korda toimuval koolinoorte ja koolitöötajate omaloominguliste laulude konkursil saavad osaleda muusikahuvilised üle kogu Eesti! Kirjutamegi sellega seoses teile, head koolid. Meil on teile palve innustada oma õpetajaid, huvi- ja loovjuhte, et nad ärgitaksid õpilasi osalema muusikasündmusel Ida-Virumaal. Uskuge, need õpilased, kes saavad osaleda, võidavad sellest kogemusest ja on hiljem tänulikud.

Võidulugudele tehakse heliloojate Tõnis Kõrvitsa ja Siim Aimla poolt orkestriseaded ning kantakse ette kontserdil “Väike laul suurele lavale” Jõhvi Kontserdimajas 11. detsembril. Saadab Kohtla-Järve Gümnaasiumi noorteorkester. Solistideks ja esitajateks on kas laulu autorid, soovitatud muusikud või korraldaja poolt määratud interpreedid. Osalema on oodatud 7. kuni 12. klasside õpilased ja koolitöötajad.

 

Konkursi tingimused:

Konkursile võib esitada omaloomingulise laulu kas helifailina, heli- või videokandjal, noodistatuna, elektroonselt või paberkandjal. Samuti võib esitada oma loo konkursikomisjonile elavas ettekandes

kas a capella, mõne saateinstrumendi- või ansambli saatel. Laulu tekstina võib kasutada ka teiste autorite loomingut.

------------------

Laulude konkursile esitamise tähtaeg on 6. oktoober 2023 kell 16.00 kas elektroonselt meiliaadressile konkurss@kjg.ee ja/või elavas ettekandes 6. oktoobril alates kell 16.00 Kohtla-Järve Gümnaasiumi Gustav Ernesaksa muusikaruumis Pärna 47, Kohtla-Järve.

Uuendatud: 18/05/2024