Infoleht 15.06.2020 nr. 25

HTG INFO doc

Juhtkond tänab

  • õpilasi Erich Richard Rosentali (11b), Getter Kõivu (10d), Jasmin Saart (11d), Liis Rossnerit (11c), Robert Petrovi (10c) ja õpetaja Aare Ristikivi Eesti lipu päeval esinemise ja osalemise eest Otepääl;
  • õpilasi, lapsevanemaid, õpetajaid, kooli töötajaid, söökla ja arstikabineti personali, hoolekogu ja vilistlaskogu toreda koostöö eest ning soovib kõigile
 KOSUTAVAT JA PÄIKESEKÜLLAST SUVEPUHKUST!

 

Õppetöö

  • IV ja V perioodi kirjalikud järelarvestused toimuvad kolmapäeval, 17. juunil kell 14.30-16.00 inglise, prantsuse ja saksa keel ning ajalugu  ruumis 221  ja neljapäeval, 18. juunil kell 11.00-12.30 kirjandus, matemaatika ja vene keel ruumis 221. Arvestused viib läbi õpetaja Olga Titova. Suulise järelarvestuse aeg tuleb kokku leppida aineõpetajaga. Järelarvestustele tuleb registreeruda Stuudiumis hiljemalt 16. juunil kell 15.00.
  • Õppenõukogu otsusega täiendavale õppetööle jäänud õpilastele toimuvad kirjalikud järelarvestused 17.-19. augustini. Täpne ajakava avaldatakse kooli veebilehel 13. augustil. Suulised järelvastamised tuleb sooritada ajavahemikus 24.-26. august aineõpetajatega individuaalselt kokku lepitud ajal.

Olümpiaadid ja võistlused

  • Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia esseekonkursil "Muusika ja mina"  võitis II preemia Annika Arrak 12.b klassist. Konkursil osales 26 tööd. Esitatud töid hindas žürii koosseisus prof Kristi Kiilu, prof Lembit Orgse ja prof Toomas Siitan. Žürii hinnangul konkurss õnnestus, kõik 26 esitatud tööd pakkusid isikupärase lugemiselamuse. 
  • Eesti Draamateatri arvustuste võistlusel tõstis žürii 83 laekunud töö hulgast esile 11, nende hulgas pälvis preemia ka Eliis Grigori (11.c) arvustus "Kõik vajavad inimmeditsiini" (lavastus "Hõimud").
  • Õpilasfirmad Baik, koosseisus  Sarah Maasikmets (11.c), Karel Somelar ja Ingemari Org (mõlemad 11.a) ja Münt - Marilin Berg, Eva Maria Ilves (mõlemad 11.b), Aksel Joonas Reedi (11.a) ja Märten Kala (11.c) osalesid Negavati konkursi finaalis. Õpilasfirma Münt pälvis eriauhinna, Ajujahi pääsme.

Teated

  • Seoses frankofoonia päeva edasilükkamisega sügisesse pikendame ka võistluste tähtaegu. Joonistusvõistluse töid saab saata septembri keskpaigani ja kostüümivõistlusesse registreerimine pikeneb ka septembrini. Töid saab saata ja kostüümivõistlusele registreerimisest teada anda järgnevatele meiliaadressidele: avea@online.ee ning elisriin.tars@gmail.com. Ilusat ja loovat suve!

Sport

Oskar-Filip Tammik (11.c) uuendas taas kooli vasaraheite rekordeid. 6 kg vasaraga on uus tippmark 61.44 m ning meeste vasaraga (7,26 kg) 52.97 m.

2020/2021. õppeaasta eelinfo

Info õpikute laenutamise, töövihikute ostmise ja septembrikuu toiduraha kohta avaldatakse kooli veebilehel augustikuus.

 

 

 

Õpilaste kiitmine Hugo Treffneri Gümnaasiumi 12.06.2020 käskkirjaga nr 55

 
1.     Õpilaste esinemise eest olümpiaadidel ja võistlustel:
1.1   Silmapaistvate tulemuste eest:
12.a
Paul Erik Olli;
 
12.d
Hipp Saar.
 
1.2   Suurepäraste tulemuste eest:
10.a
Anette Hendrikson, Martin Ottas, Jürgen Tihanov;
 
10.b
Stefan Ehin, Katariina Mehide, Hannes Sidorov, Oliver Tennisberg;
 
10.c
Eliise Mikomägi, Madli Mägi, Vesta Selg;
 
10.d
Hanna Liisa Hõim, Kirke Niinemets, Aadi Parhomenko;
 
10.e
Lauren Aunpuu;
 
11.a
Aksel Joonas Reedi, Simon Selg;
 
11.b
Argo Ers, Marilin Berg, Eva Maria Ilves, Robert Kurvits, Jaan Otter, Andres Sõmer, Jaagup Tamme, Hans Martin Tomingas;
 
11.c
Ingrid Alla, Adelle Altnurme, Eliis Grigor, Märten Kala, Kaur Oskar Kõrgvee, Tõnis Leib, Jaak Pärtel, Johan Tamm, Olaf Hendrik Tamm;
 
11.d
Daniel Moppel, Elisabeth Rebase, Stella Starkopf;
 
11.e
Kärt Kokkota, Meeta Kõljalg, Orm Mõru, Elo Saal;
 
12.b
Riko Piirisild, Triin Sild, Paula Timmi, Piibe Lotte Volke;
 
 12.c
Reti Toom.


  
1.3   Väga heade tulemuste eest:
10.a
Anita Algus, Raio Mitt, Pärl Pind, Sander Sirge, Sandra Tamme, Oliver-Markus Vulf;
 
10.b
Grete Paat, Peeter Pissarenko, Karl Kristjan Puusepp, Krislin Säre, Joosep Tamm, Tuule Tenson;
 
10.c
Robin Aus, Kristiina Ernits, Emma Joonas, Keidi Kaasik, Johanna Karp, Robin Aleks Kavald, Robert Petrov, Sarah Tali, Adele Tamm;
 
10.d
Breca Borga, Annamarii Haab, Hannabeth Hansen;
 
10.e
Hanneloore Horn, Estin Rand, Jaak Sootak, Kärg Valner;
 
11.a
Mark Theodor Jalakas, Aleksander Kattel, Katrin Kulberg, Ingrid Veermäe, Priidik Meelo Västrik;
 
11.b
Uku Konsap, Robert Kurvits, Rain Põld, Joonatan Ristmäe, Kaur Veere;
 
11.c
Kristjan Hordo, Piia Kängsep, Kaspar Sõukand, Helen Vaino;
 
11.d
Miia Nummert, Kristian Tigane;
 
11.e
Helo Laatspera, Grethen Saar, Joel Ruuben Seene;
 
12.b
Robert Höövel, Pihla Järv, Michelle Lukken, Raino Marten Rammo.
 
12.c
Rasmus Enno;
 
12.d
Anni Varjo;
 
12.e
Agnes-Erika Kalm, Miina Aleksandra Piho.
 
 
1.4   Heade sportlike saavutuste ja kooli eduka esindamise eest vabariiklikel võistlustel:
10.a
Mariliis Lääniste;
 
10.c
Emma Joonas, Keidi Kaasik;
 
11.a
Helene Dimitrijev;
 
11.b
Robert Pihu;
 
11.c
Johan Tamm.
 
1.5 Direktori käskkirjaga avaldatakse kiitust:
10.a
Anita Algus, Paul Jürgens, Jarmo Voitra;
 
10.b
Kaur Hannes Käämbre, Andreas Lindsalu, Kärt Sõõru, Helena Varjas;
 
10.c
Anette Kikkas, Roberta Leppik, Maarja Mets, Karl Valter Oja;
 
10.d
Jonathan Darvish-Kojori, Sandra Kuuskmäe, Helen Lukas;
 
10.e
Marta Margareeta Bender, Holger Dahl, Sofia Simone Lammas, Eggert Fredrik Lundblad, Angela Moro, Steven Noorsoo, Kaur Rajamäe-Volmer, Estin Rand, Heilika Soodla, Sirely Veri;
 
11.a
Allan Mõts, Hannes Palu, Roberta Pärna;
 
11.b
Laura Lehtme;
 
11.e
Joosep Annast, Elisabeth Eerme, Liisa-Lota Jõeleht, Katrina Karo, Elis Riin Tars, Eliise Virumäe;
 
12.e
Marie Helene Puurand.

2.     Aktiivse klassivälise tegevuse eest:
10.a
Anita Algus, Anette Hendrikson, Kertu Kütt, Kirke Kütt, Helena Laving, Mia Marleen Meeksa, Martin Ottas, Karl Erik Peterson, Mart-Eerik Rand, Rait Roland Rodi, Sandra Tamme, Jürgen Tihanov, Markus Uibo, Elis Vingisar, Oliver-Markus Vulf;
 
10.b
Gabriele Eensoo, Lisete Härma, Rasmus Kiili, Katarina Kukk, Kaur Hannes Käämbre, Andreas Lindsalu, Katariina Mehide, Peeter Pissarenko, Kärt Sõõru, Hanna-Lysette Täkker, Helena Varjas, Hele-Mai Viltrop;
10.c
Robin Aus, Kristiina Ernits, Emma Joonas, Johanna Karp, Robin Aleks Kavald, Siim Kolberg, Kadri Liis Laas, Pipi-Lotta Laineste, Piia Mari Lepp, Roberta Leppik, Iris Lukin, Karl Valter Oja, Robert Petrov, Annabel Philips, Mall Säre, Grete Tõniste, Eliise Viling;
 
10.d
Marija Blinova, Jonathan Darvish-Kojori, Hannabeth Hansen, Artur Kasenõmm, Sandra Kuuskmäe, Getter Kõiv, Lara Johanna Luks, Lydia-Karmen Niin, Kirke Niinemets, Aadi Parhomenko, Anett Pluum, Rute Reemann, Liisi Ruuven, Stella Saks, Emma Anete Samuel, Emma Tomson, Lulu Inari Ottilia Vase;
 
10.e
Neo Naatan Alakivi, Lauren Aunpuu, Marta Margareeta Bender, Hanneloore Horn, Reelika Hüvenen, Karoliina Jõgi, Mari Kaldmaa, Eduard Kuus, Sofia Simone Lammas, Eggert Fredrik Lundblad, Anne-Liisa Maasik, Steven Noorsoo, Agnes Põder, Bettina Päri, Stella Päri, Robert Pärle, Estin Rand, Heilika Soodla, Jaak Sootak, Eliise Luka Tegova, Sirely Veri;
 
11.a
Triinu-Mai Allingu, Helene Dimitrijev, Mart Dudin, Indrek Herodes, Mark Theodor Jalakas, Anton Jaska, Aleksander Kattel, Carl Kaiser Kiidjärv, Hedi-Riin Kivikas, Iris Kreinin, Katrin Kulberg, Sander Kõiv, Allan Lindmäe, Peeter Lääniste, Allan Mõts, Hanna Normak, Ingemari Org, Hannes Palu, Oskar Puis, Kerstyn Pärn, Roberta Pärna, Ireen Randoja, Aksel Joonas Reedi, Austin Roose, Anti Saar, Ott Saar, Simon Selg, Katariina Siilak, Helen Sinivee, Karel Somelar, Katarina Süüden, Paul-Bryan Tanilsoo, Viivi-Maria Tanilsoo, Gregory Torim, Anette Valge, Ingrid Veermäe, Priidik Meelo Västrik;
 
11.b
Marilin Berg, Elsa David, Maria Eensoo, Artur Eksi, Argo Ers, Kadi-Liis Hansen, Eva Maria Ilves, Mailis Jaaniste, Markus Jõeveer, Christofer Kalda, Charleen Konsa, Uku Konsap, Triin Kruusla, Robert Kurvits, Jan Erik Köst, Laura Lehtme, Belinda Lepmets, Lauri Leppik, Helena Luude, Eliise Lõhmus, Lauren Mae, Kristelle Michelson, Jaan Otter, Hanna Paalmäe, Mihkel Paloots, Uku Parts, Robert Pihu, Ruti Elise Puur, Rain Põld, Joonatan Ristmäe, Erich Richard Rosental, Andres Sõmer, Jaagup Tamme, Hans Martin Tomingas, Kaur Veere;
 
11.c
Ingrid Alla, Kirke Laura Allik, Adelle Altnurme, Hanna Anepaio, Tomas Iian Dunderdale, Eliis Grigor, Kristjan Hordo, Märten Kala, Maryleen Karise, Kerli Kivisikk, Kaur Oskar Kõrgvee, Piia Kängsep, Tõnis Leib, Liisa Lõhmus, Sarah Maasikmets, Mia Marii Märks, Merette Möldre, Patrick Sixten Noorem, Lisete Nukk, Mariel Olkonen, Teisi Petersell, Teivi Petersell, Maire Pärn, Jaak Pärtel, Rauno Raa, Liis Rossner, Tarvi Suur, Kaspar Sõukand, Johan Tamm, Olaf Hendrik Tamm, Oskar-Filip Tammik, Liisa Tämm, Helen Vaino, Tanel Varblane, Christofer Vares;
 
11.d
Adele Adamson, Martin Akkermann, Ave Albert, Agnes Arumetsa, Alex Aus, Miikael Berg, Andra Bluum, Jan-Erik Elmest, Aron Faber, Epp Katariina Jaanson, Emma Magdalena Keränen, Karmel Kibena, Irma Leene Kiho, Viktoria Kleer Kliimand, Liina Triin Kolk, Kristjan Kruk, Niklas Kuslap, Adele Karolina Kõre, Maria Eliise Merimäe, Daniel Moppel, Mirjam Mällo, Miia Nummert, Mihkel Ots, Laura Põld, Karl Raid Elisabeth Rebase, Jasmin Saar, Lisete Sarapuu, Stella Starkopf, Meelimari Sutrop, Selinda Marie Rosalie Särev, Alfred Tammiksaar, Tuuli Tasa, Berta Ly Tepaskind, Kristian Tigane, Kaspar Varul;

11.e
Joosep Annast, Ines Edur, Elisabeth Eerme, Liis Hakmann, Fred Kaldre, Katrina Karo, Kärt Kokkota, Jaan Markus Kook, Meeta Kõljalg, Mialiis Laanisto, Helo Laatspera, Veronika Maide, Orm Mõru, Elo Saal, Grethen Saar, Kadi Saviauk, Sandra Schialejev, Joel Ruuben Seene, Ethel Mariel Soodla, Elis Riin Tars, Kristo Valge, Eliise Virumäe, Annabel Tiideberg, Susann Vahrušev, Talis Timmi;
 
12.a
Artur Avameri, Ehar Kala, Rachel Kõllo, Mari Leito, Kertu Liisa Lepik, Kristjan Paavel, Aurora Ruus, Johannes Sarapuu, Leonid Zinatullin, Henri Tein, Karl-Martin Voovere;
 
12.b
Anette Habanen, Kaia Kivend, Talis Petersell, Riko Piirisild, Karl Eerik Rebane, Jass Reemann, Annebritt Rell, Paula Timmi, Ethel Uibo;
 
12.c
Heili Aavola, Tuuli Annok, Karl Gutmann, Gregor Jeets, Säde Kannumäe, Merily Keskküla, Anu Kängsep, Anni Peegel, Ketlin Peldes, Denis Petrov, Keete Puidak, Mari Remm, Kaia-Riin Rohtmaa, Daisy Rohumets, Anna-Leena Rämson, Jaagup Savisaar, Tuule Tars, Kristiina Tideman, Jürgen Öövel;
 
12.d
Anabel Ainso, Hanna Simona Allas, Grete Isabel Huik, Mariann Klaassen, Markus Laanoja, Ela Lõhmus, Grete Elanor Palgi, Gerda Pihle, Juhan Pikamäe, Elisabeth Prants, Mariliis Pärn, Hipp Saar, Emma Belinda Semilarski, Lotte Vahelaan, Andreas Tristan Vaher;
 
12.e
Erika Buda, Erik Hõim, Andrea Jagur, Mihkel Mariusz Jezierski, Katri Kahk, Agnes-Erika Kalm, Liisa-Maria Komissarov, Miina Aleksandra Piho, Kätriin Pullerits, Riina Zimmer, Liisbet Teemaa;
 
3.     Heade sportlike saavutuste ja kooli eduka esindamise eest võistlustel:
10.a
Paul Jürgens, Märt Kilgi, Mariliis Lääniste, Martin Ottas, Madis Puu, Marie Gloria Raal, Rait Roland Rodi, Markus Uibo, Vanessa Viiding;
 
10.b
Stefan Ehin, Leelo Aino Jürgenstein, Christina Kodanik, Joonas Lepp, Andreas Lindsalu, Richard-Sven Rivik, Kaspar Sepp, Martin Toomiste, Hanna-Lysette Täkker, Hele-Mai Viltrop;
 
10.c
Robin Aus, Emma Joonas, Keidi Kaasik, Käroliina Kask, Iris Lukin, Eliise Mikomägi, Lisette Pihor;
 
10.d
Aksel Kaasik, Artur Kasenõmm, Marit Kutman, Rute Reemann, Roberta Solom;
 
10.e
Ester Arak, Holger Dahl, Liisa-Lotta Jürgenson, Sirely Veri;
 
11.a
Triinu-Mai Allingu, Helene Dimitrijev, Mark Theodor Jalakas, Aleksander Kattel, Carl Kaiser Kiidjärv, Peeter Lääniste, Hannes Palu, Austin Roose, Viivi-Maria Tanilsoo, Gregory Torim, Priidik Meelo Västrik;
 
11.b
Maria Eensoo, Argo Ers, Kadi-Liis Hansen, Christofer Kalda, Triin Kruusla, Laura Lehtme, Belinda Lepmets, Lauri Leppik, Kristelle Michelson, Robert Pihu, Joonatan Ristmäe, Kaur Veere;
11.c
Märten Kala, Patrick Sixten Noorem, Lisete Nukk, Maire Pärn, Liis Rossner, Kaspar Sõukand, Johan Tamm, Oskar-Filip Tammik;
 
11.d
Aron Faber, Viktoria Kleer Kliimand, Kristjan Kruk, Niklas Kuslap, Adele Karoline Kõre, Stella Starkopf, Alfred Tammiksaar, Tuuli Tasa, Kaspar Varul;
 
11.e
Fred Kaldre, Karlis Karro, Kristjan Kesselmann, Talis Timmi;
 
12.a
Georg Elias Humal, Ehar Kala, Miikael Marten Kibuspuu, Lauri Kuresoo, Rachel Kõllo, Kertu Liisa Lepik, Paul Erik Olli, Kristjan Paavel, Toomas Roosma, Henri Tein, Albert Unn, Karl-Martin Voovere;
 
12.b
Magomed Akhmedov, Andreas Eskor, Kevin Ibrus, Ergas-Ever Kask, Artur Kreegipuu, Kerstin Ojavee, Riko Piirisild, Raino Marten Rammo, Jass Reemann, Mihkel Reinula, Triin Sild, Kristjan Marcus Sulaoja, Markus Sulg, Aleksander Tamm, Ethel Uibo, Piibe Lotte Volke;
 
12.c
Rasmus Enno, Kristo Hunt, Gregor Jeets, Markus Jõgeda, Säde Kannumäe, Merily Keskküla, Denis Petrov, Jaagup Savisaar, Paul Johan Tamme, Kristin Valge, Jürgen Öövel;
 
12.d
Grete Isabel Huik, Mariann Klaassen, Laura Martinson, Juhan Pikamäe, Loreen Rahumeel, Elina Ribelus, Romet Salu, Markus Ühtigi;
 
12.e
Mark-Oskar Arst, Sander Aukust, Erik Hõim, Kristina Illak, Saara Jaani, Andrea Jagur, Mihkel Mariusz Jezierski, Gerda Metsallik, Robert Paju, Heile-Liise Roone, Kärol Soodla, Juhan Eerik Sova, Risto Tepper.
  

Kooli lõpetavad:

12a klass
Sass Albert Aare
Hanna-Riia Allas
Artur Avameri
Ingvar Drikkit
Cathrine Erin
Kärt Haak
Mathias Harujõe
Georg Elias Humal
Ehar Kala
Kertu-Carina Kallaste
Miikael Marten Kibuspuu
Eva-Triin Kubpart
Lauri Kuresoo
Rachel Kõllo
Martin Kõnnussaar
Kaarel Kõomägi
Kaisa Leidik
Mari Leito
Kertu Liisa Lepik
Paul Erik Olli
Kristjan Paavel
Annabel Pure
Toomas Roosma
Triinu Ruul
Aurora Ruus
Johannes Sarapuu
Kadi Siigur
Timo Siimon
Leonid Zinatullin
Teele Tars
Henri Tein
Mihkel Tiks
Albert Unn
Carmen Unt
Karl-Martin Voovere
12b klass
Magomed Akhmedov
Hanna Saskia Ambre
Annika Arrak
Anette Habanen
Robert Höövel
Kevin Ibrus
Mirjam Jesmin
Pihla Järv
Paul Kaasik
Ergas-Ever Kask
Robert Kiisler
Kaia Kivend
Hannes Kraavi
Artur Kreegipuu
Michelle Lukken
Sander Miller
Säde Liis Nelke
Kerstin Ojavee
Juhan Eerik Perli
Talis Petersell
Riko Piirisild
Raino Marten Rammo
Linda Grete Randla
Karl Eerik Rebane
Jass Reemann
Mihkel Reinula
Annebritt Rell
Triin Sild
Kristjan Marcus Sulaoja
Markus Sulg
Aleksander Tamm
Hanna Liis Tamm
Paula Timmi
Ethel Uibo
Piibe Lotte Volke
***
12c klass
Heili Aavola
Tuuli Annok
Rasmus Enno
Karl Gutmann
Kristo Hunt
Gregor Jeets
Markus Jõgeda
Katrin Kaareste
Moreena Kaas
Säde Kannumäe
Merily Keskküla
Mia-Lota Keskküla
Säde Kohv
Robin Kull
Anu Kängsep
Isabel Küttim
Annemai Mänd
Anni Peegel
Ketlin Peldes
Denis Petrov
Keete Puidak
Mari Remm
Kaia-Riin Rohtmaa
Daisy Rohumets
Anna-Leena Rämson
Lotta Saadla
Jaagup Savisaar
Uku Zingel
Anna Zobel
Paul Johan Tamme
Tuule Tars
Kristiina Tideman
Reti Toom
Maarjali Vaht
Kristin Valge
Mirian Valk
Krislin Elis Varul
Madli Johanna Veigel
Jürgen Öövel
12d klass
Anabel Ainso
Hanna Simona Allas
Joonatan Ehlvest
Grete Isabel Huik
Mariann Klaassen
Stiina-Liis Koddanipork
Kristofer Robin Kütt
Markus Laanoja
Juudit Lindsalu
Ela Lõhmus
Laura Martinson
Karl-Andreas Meus
Minni-Marii Paarmets
Grete Elanor Palgi
Patrick Peterson
Susanna Peterson
Gerda Pihle
Juhan Pikamäe
Elisabeth Prants
Mariliis Pärn
Loreen Rahumeel
Elise Reimaa
Elina Ribelus
Hipp Saar
Romet Salu
Emma Belinda Semilarski
Eva Lotta Tamm
Piret Tänava
Trinity Vaaro
Lotte Vahelaan
Andreas Tristan Vaher
Anni Varjo
Markus Ühtigi
12e klass
Mark-Oskar Arst
Sander Aukust
Kätriin Avarlaid
Erika Buda
Eva Maria Hanson
Eva Grete Huul
Erik Hõim
Kristina Illak
Saara Jaani
Andrea Jagur
Mihkel Mariusz Jezierski
Kadri Joala
Katri Kahk
Agnes-Erika Kalm
Kätlin Kikas
Liisa-Maria Komissarov
Hanna Kool
Laura Maria Meltsas
Gerda Metsallik
Liisa Maria Mihhailov
Maarja Margaret Miller
Robert Paju
Miina Aleksandra Piho
Kätriin Pullerits
Marie Helene Puurand
Hanna Raudsepp
Heile-Liise Roone
Bretta Meryl Ruul
Kärol Soodla
Juhan Eerik Sova
Riina Zimmer
Liisbet Teemaa
Risto Tepper
Merian Tiirats
Madli Toomiste
Kristiine Toots
 

*** - 

Viimati muudetud: 
2020-07-02 23:40