Vilistlasturniirid 2019

Vilistlasturniirid on selleks aastaks läbi, korvpalliturniiri esikolmik:
1. 2015
2. 2005
3. 2010

Saalihoki esikolmik:
1. 2017
2. 2009
3. 2018

Aitäh kõikidele osalejatele ning abilistele ning kohtumiseni uuel aastal!

Täpsemad tulemused koos statistikaga paneme üles esimesel võimalusel.

Saalihoki pühapäeval 01.12.2019   /FB-leht/

  • Turniirile registreerus 9 meeskonda, kes loositi kahte alagruppi, kummastki alagrupist pääseb kohamängudele edasi kaks parimat meeskonda
  • A-alagrupp: 2015, 2018, 2019, 2010, 2014
  • B-alagrupp: 2017, Õpetajad, 2009, 2020
  • Mänguaeg on 2x8 minutit

       SAALIHOKI AJAKAVA
        10.00    2015    2014
        10.20    2017    2020
        10.40    2018    2010
        11.00    Õpetajad    2009
        11.20    2015    2019
        11.40    2020    2009
        12.00    2010    2014
        12.20    2017    Õpetajad    
        12.40    2018    2019    
        13.00    Õpetajad    2020    
        13.20    2015    2010    
        13.40    2009    2017    
        14.00    2018    2014    
        14.20    2019    2010    
        14.40    2015    2018    
        15.00    2019    2014    
        15.20    A1    B2    PF 1
        15.40    B1    A2    PF 2
        16.00            III KOHA MÄNG
        16.20            FINAAL
        16.40    Autasustamine    

Korvpall R,L 29.-30. nov.

  • Turniirile registreerus 14 meeskonda, kes loositi nelja alagruppi
  • Alagrupimängud on reedel, kohamängud laupäeval
  • Alagruppides mängivad kõik meeskonnad omavahel läbi. Mängu aeg alagrupis on 2x5 minutit
  • Alagrupist saab edasi kaks võistkonda, kes kohtuvad järgmisel päeval veerandfinaalides
  • Mängu aeg kohamängudes on 2x10 minutit

    A-alagrupp (mängude algus kell 17.00): 2015, 2018, 1998
    B-alagrupp (mängude algus kell 19.45): 2007, 1996, 1986
    C-alagrupp (mängude algus kell 17.00): 2005, 2010, 1983, 2020
    D-alagrupp (mängude algus kell 19.45): 2006, 2002, 1989, 2019

Korvpalli ajakava
Reede, 29.11 (alagrupid)                    
A ja C alagrupid                 B ja D alagrupid    
17.00 2018-1998     19.45 1996-1986
17.15 2005-2020     20.00 2006-2019
17.30 2010-1983     20.15 2002-1989
17.45 2015-2018     20.30 2007-1996
18.00 2020-1983     20.45 2019-1989
18.15 2005-2010     21.00 2006-2002
18.30 1998-2015     21.15 1986-2007
18.45 2010-2020     21.30 2002-2019
19.00 1983-2005     21.45 1989-2006              
Laupäev, 30.11 (kohamängud)    
10.00    VF  A1-D2
10.30    VF  B1-C2
11.00    VF  C1-B2
11.30    VF  D1-A2
12.00    PF 1            
11.30    PF 2            
12.00        Kolmanda koha mäng
12.30        Finaal        
13.00        Autasustamine

Uuendatud: 3/12/2019