Infoleht 14.06.2019 nr 31

HTG INFO doc

Koolipere õnnitleb

  • abituriente Richard Luhtaru ja Hannes Kuslapit (mõlemad 12.a), kes võitsid Riias toimunud Euroopa füüsikaolümpiaadil vastavalt kuldmedali ja hõbemedali.

Juhtkond tänab

  • Jasmin Saart (10.d), Erika Buda (11.e) ja Hugo Palmi (12.d) muusikalise turgutuse eest direktori vastuvõtul;
  • 10.e klassi õpilasi Helo Laatspera, Elo Saali, Kärt Kokkotat, Orm Mõru ja Kristo Valget ning 12.b klassi õpilasi Johanna Issakut ja Oliver Valku Eesti lipu päeval esinemise ja osalemise eest Otepääl;
  • 10.e klassi õpilasi Fred Kaldret ja Jaan Markus Kooki, kes aitasid korda teha Hugo Treffneri haua Uue-Jaani kalmistul.
  • õpilasi, lapsevanemaid, õpetajaid, kooli töötajaid, söökla ja arstikabineti personali, hoolekogu ja vilistlaskogu toreda koostöö eest ning soovib kõigile

 
KOSUTAVAT JA PÄIKESEKÜLLAST SUVEPUHKUST!


Õppetöö

  • V perioodi järelarvestused ja kordusarvestused (õppenõukogu poolt avalduste alusel loa saanud õpilastele) toimuvad 17.-19. juunini.
    Kordus- ja järelarvestuste ajakava:
    esmaspäev, 17. juuni
    • kell 9.00-10.30 ruumis 221 matemaatika erinevate kursuste järel- ja kordusarvestused õp Ehtel Timak
    • kell 13.00 ruumis 220 muusika 1. kursuse järelarvestus õp Ülle Keerberg
    • kell 11.00 ruumis 220 kunstiajalugu (KU1 ja KU2) õp Priidu Beier
    • kell 14.00 ruumis 204 saksa keel õp Mall Matto
teisipäev, 18. juuni
  • kell 9.00 - 10.30 ruumis 107 bioloogia, füüsika ja keemia erinevate kursuste järel- ja kordusarvestused õp Ülle Hüva
  • kell 9.00 - 10.30 ruumis 107 kirjanduse 2. kursuse järelarvestus​
kolmapäev, 19. juuni
  • kell 9.00 - 10.30 ruumis 221 ajaloo ja eesti keele erinevate kursuste järel- ja kordusarvestused õp Olga Titova
     
Suulise järel- või kordusarvestuse ning kõigi ülejäänud õppeainete kirjaliku järel- või kordusarvestuse sooritamiseks tuleb aineõpetajatega isiklikult kokku leppida.
  • 2019. aasta lennu viimane uurimis- ja praktiliste tööde kaitsmine algab 17. juunil kell 10.00 ruumides 141 ja 203. 18. juunil kell 10.00‑12.30 toimub ruumides 203 ja 221 2020.a. lõpetavate õpilaste esimene uurimis- ja praktiliste tööde kaitsmine. Kaitsmisele on oodatud ka need 11. klasside õpilased, kes ei ole siiani kaitsmisi vaatama jõudnud. Täpne ajakava on leitav Moodlest.
  • Täiendavale õppetööle jäänud õpilastele toimuvad kirjalikud järelarvestused 15.-21. augustini. Täpne ajakava avaldatakse kooli veebilehel 12. augustil. Suulised järelvastamised tuleb sooritada ajavahemikus 22.-26. august aineõpetajatega individuaalselt kokku lepitud ajal.
  • 12. juunil osalesid 11.d ja 11.e klassi õpilased humanitaarpraktika raames Emakeele Seltsi poolt Eesti Keele Aasta puhul korraldatud Riia-Tartu keeleretkel Kristjan Jaak Petersoni jälgedes. Meie kooli etapiks oli 40 km pikkune teelõik Võnnu(Cesis) - Valmiera vahel. Vahepeatustes esitasid õpilased K. J. Petersoni loomingut, Rubene kirikus kuulati ettekandeid eesti keele kujunemisest kirjakeeleks, kohanimedest endisel Liivimaal, Läti Henriku kroonikast ning Liivimaa, Lätimaa ja Eestimaa kujunemisest ning piiridest. Kristjan Jaagu reisikepi andsime Valmieras edasi Annelinna Gümnaasiumi ja Rõngu Keskkooli retkelistele.

Abiturientidele

  • Tartu linnapea vastuvõtt üldhariduskooli hõbe- ja kuldmedaliga ja kutseõppeasutuse kiitusega lõpetajatele toimub 17. juunil kell 14.00 TÜ Ajaloomuuseumi valges saalis.
  • Vabariigi Presidendi vastuvõtt üldhariduskoolide parimate lõpetajatele toimub 27. juulil 2019. aastal kell 13.00 Presidendilossi roosiaias. Vastuvõtule on meie koolist kutsutud Hannabel Aria, Renar Kihho, Ellen Leib, Richard Luhtaru, Liis Kristiin Närska, Olivia Vilma Maria Raudsik, Sullo Saan, Hanna Sõnajalg, Anna Talas ja Toomas Tennisberg.

Olümpiaadid ja võistlused

  • Igal aastal kuulutatakse välja keskkonnaministeeriumi poolt konkurss noore looduskaitsja märgi saamiseks (ühel aastal antakse märke 10-18). Sel aastal pälvisid meie koolist selle märgi neli 11.c klassi õpilast: Tuuli Annok, Mari Remm, Anu Kängsepp ja Jürgen Öövel. Märkide üleandmine keskkonnaministri poolt toimus 9. juunil Energiaavastuskeskuses.
  • Õpilaste Euroopa statistikavõistluse rahvusvahelises voorus vanemas vanuserühmas tunnistati parimaks Hugo Treffneri Gümnaasiumi võistkonna „Radiaator“ video. Võistluses tuli teha riiklikule statistikale tuginedes oma riiki tutvustav video. Võistkonda kuulusid Toomas Roosma, Kertu Liisa Lepik ja Paul Erik Olli (kõik 11.a, juhendaja õpetaja Kerli Orav-Puurand). Auhinnatseremoonia toimus 11. juunil Luksemburgis Eurostatis.
  • Maikuus toimus matemaatikas kaks valikvõistlust, mille tulemusena valiti välja võistkond, kes esindab Eestit 14.-22.  juulil rahvusvahelisel matemaatikaolümpiaadil Bathis (Inglismaa). Võistkonna kuuest liikmest kolm on meie kooli õpilased Richard Luhtaru (12.a), Artur Avameri (11.a) ja Toomas Tennisberg (12.b).

Teated

  • Kolmapäeval, 19. juunil on kooli raamatukogu suletud.
  • 12. klasside lõpuaktus toimub neljapäeval, 20. juunil kell 12.00 Vanemuise Kontserdimajas. Lõpuõhtu algab koolimajas kell 19.00. Aktust ja pidu korraldab 11.d klass.
  • Reedel, 21. juunil kell 22.00 toimub Kassitoomel tantsuetendus „Loodud jääma“, kus esineb ka tantsuansambel Tantsutallad. Tule vaatama!
  • Laupäeval, 22. juunil kell 18.00 algab Tartu laulupidu, mille esimesest toimumisest möödub sel kuul 150 aastat. Enne pidu algusega kell 16.30 toimub kooride ja puhkpilliorkestrite rongkäik Vabaduse puiesteelt lauluväljakule. Teiste kooride seas astub lavale ka segakoor Anima. Tule kuulama!
  • Tantsutallad koos õpetajate Uve Saare, Anneli Saarva ja Trine Uuseniga sõidavad Tallinnasse tantsupeole pühapäeval, 30. juunil kell 8.15 Vanemuise alumisest parklast.
  • Segakoori Anima lauljad koos õpetajate Ülle Keerbergi ja Anne Tartuga sõidavad Tallinnasse laulupeole reedel, 5. juulil kell 9.00 Vanemuise alumisest parklast.

Õpilased

  • 31. mail osalesid 11.b klassi õpilased Mihkel Reinula, Markus Sulg, Magomed Akhmedov, Hannes Kraavi, Riko Piirisild ja Raino Marten Rammo Põlva päevadel motoriseerimata sõidukite laskumise võistlusel ning võitsid iseehitatud mobiilse veski eest peaauhinna 500.- eurot.

Õpetajad

  • SA Archimedes rahastab neile esitatud taotluse alusel HTG õpetajate täiendkoolitust 2019-2021 a. ca 42 600 euro ulatuses. Erasmus+ õpirändeprojekt hõlmab eeloleva kahe õppeaasta jooksul 15 õpetaja osavõttu välismaal toimuvatest koolitustest.

Klasside tegemised

  • 10.a klass käis kahepäevasel kanuumatkal Ahja jõel. Lisaks käidi saunas, ujumas, mängiti erinevaid mänge ja viideti üheskoos meeldivalt aega.
  • 10.b klass käis 10.-11. juunil avastamas Prangli saart - nauditi koobassauna mõnusid ja karget merevett ning imetleti rannal päikesetõusu ja -loojangut.
  • 11.e klass käis 8.-10. juunil Kihnus. Jalgratastel vändates tutvuti saare eluoluga, vaatamisväärsustega, nauditi päikest, loodust ja merd ning suheldi kosutavas õhkkonnas.
  • 12.d viibis 11.-13. juunil lõpureisil Põlvamaal, sõideti kanuudega, võeti ette rabamatk ning nauditi viimaseid koos olemise võimalusi.
  • 12.e klass võttis oma kooliaja kokku 1. juunil Rõuge vallas Jaanipeebu külas. Täname klassi võõrustanud klassivanemat ja tema perekonda.

 

Sport

  • Austin Roose (10.a) saavutas triatloni Eesti karikavõistluste esimesel etapil juunioride arvestuses III koha.
  • Shaté tantsukooli rühm Stelle saavutas Horvaatias toimunud DanceStar World Finals tantsuvõistlusel Open kategoorias III koha. Rühma koosseisu kuulusid Kristelle Michelson (10.b), Ingrid Alla, Hanna Anepaio (mõlemad 10.c), Lisete Sarapuu (10.d) ja Liis Hakmann (10.e).
  • HTG meistrivõistlustel males sai esikoha Artur Avameri (11.a), teiseks tuli Hannes Kraavi (11.b) ning kolmandaks Lauri Leppik (10.b).
  • HTG õpetajad kohtusid saalihoki sõprusmängus Haridus- ja Teadusministeeriumi esindusega. Taas võttis napi võidu HTM tulemusega 13:11.
  • Tütarlaste U18 vanuseklassi Eesti meistriks korvpallis krooniti Tartu Kalev, mille koosseisus mängisid Belinda Lepmets ja Triin Kruusla (mõlemad 10.b).
  • X Jaak Lõivukese mälestusturniiril saalihokis võttis võidu meeskond „Vana hea puur“, teiseks tuli „Jäähoki“ ja kolmandaks „Keep calm and pass Kim“.

 

2019/2020. õppeaasta eelinfo

  • Info õpikute laenutamise, töövihikute ostmise ja septembrikuu toiduraha kohta avaldatakse kooli veebilehel augustikuus.
  • Uut kooliaastat alustame esmaspäeval, 2. septembril kell 10.00 Hugo Treffneri ausamba juures. Sellel järgneb kogu koolipere pildistamine Kassitoomel. 
     

 

 

Õpilaste kiitmine Hugo Treffneri Gümnaasiumi 14.06.2019 käskkirjaga nr 44

 

1.     Õpilaste esinemise eest olümpiaadidel ja võistlustel:
1.1   Silmapaistvate tulemuste eest:
10.b
Jaan Otter, Andres Sõmer, Jaagup Tamme;
 
11.a
Hanna-Riia Allas, Artur Avameri, Kertu Liisa Lepik, Paul Erik Olli, Toomas Roosma.
 
1.2   Suurepäraste tulemuste eest:
10.b
Argo Ers, Markus Jõeveer, Joonatan Ristmäe;
 
10.c
Adelle Altnurme, Kristjan Hordo, Tõnis Leib, Jaak Pärtel;
 
11.a
Mari Leito, Johannes Sarapuu, Kadi Siigur, Teele Tars, Leonid Zinatullin;
 
11.b
Piibe Lotte Volke;
 
11.c
Denis Petrov, Mari Remm, Tuule Tars, Jürgen Öövel;
 
11.d
Markus Laanoja;
 
11.e
Sander Aukust, Mihkel Mariusz Jezierski, Liisa-Maria Komissarov;
 
12.a
Iris Niinemets;
 
12.b
Carlos Kleimann;
 
12.c
Art Villem Adojaan, Margus Zimmer;
 
12.d
Renar Kihho, Markus Meier;
 
12.e
Ester Asso, Merette Arula, Anni Leena Kolk, Karmen Kukk, Katri Kõva, Maarja Leedjärv, Olivia Vilma Maria Raudsik, Katre Krit Sallum, Kerli Unt.
 
1.3   Väga heade tulemuste eest:
10.a
Aleksander Kattel, Simon Selg, Ingrid Veermäe, Priidik Meelo Västrik;                                                         
10.b
Uku Konsap, Robert Kurvits, Laura Lehtme, Kaur Veere;
 
10.c
Eliis Grigor, Kaspar Sõukand, Olaf Hendrik Tamm, Helen Vaino;
 
10.d
Daniel Moppel, Mihkel Ots, Stella Starkopf;
 
10.e
Helo Laatspera, Janne Rääk;
 
11.a
Kärt Haak;
 
11.b
Pihla Järv, Paul Kaasik, Paula Timmi, Ethel Uibo;
 
11.c
Heili Aavola;
 
11.d
Gerda Pihle, Juhan Pikamäe, Anni Varjo;
 
12.a
Karl Aleksander Kaplinski;
 
12.b
Danver Hans Värv.
 
1.4   Heade tulemuste eest:
10.a
Mark Theodor Jalakas, Katrin Kulberg, Sander Kõiv, Austin Roose, Helen Sinivee, Karel Somelar;
 
10.b
Kristelle Michelson, Mihkel Paloots, Rain Põld;
 
10.c
Ingrid Alla, Kaur Oskar Kõrgvee, Piia Kängsep, Annika Prillop;
 
10.d
Maria Eliise Merimäe, Miia Nummert;
 
10.e
Elisabeth Eerme, Liisa-Lota Jõeleht, Meeta Kõljalg, Grethen Saar, Joel Ruuben Seene, Elis Riin Tars, Susann Vahrušev, Eliise Virumäe;
11.a
Ingvar Drikkit, Mathias Harujõe;
 
11.b
Andreas Eskor, Sander Miller;
11.c
Katrin Kaareste, Daisy Rohumets;
11.d
Grete Isabel Huik, Elise Reimaa, Eva Lotta Tamm;
 
11.e
Erika Buda, Eva Grete Huul, Erik Hõim, Andrea Jagur, Kadri Joala, Katri Kahk, Kätlin Kikas, Robert Paju, Kätriin Pullerits, Liisbet Teemaa;
 
12.a
Aron Sisask;
 
1.5   Heade sportlike saavutuste ja kooli eduka esindamise eest vabariiklikel võistlustel:
10.a
Helene Dimitrijev;
 
10.c
Maire Pärn, Oskar-Filip Tammik;
 
10.d
Adele Karolina Kõre;
 
11.a
Miikael Marten Kibuspuu, Rachel Kõllo, Leonid Zinatullin;
 
11.b
Raino Marten Rammo;
 
11.d
Grete Isabel Huik, Loreen Rahumeel;
 
11.e
Juhan Erik Sova;
 
12.b
Nelle Kasemaa, Kristina Keerdo, Kärt Käämbre;
 
12.c
Kairi-Liis Roonurm, Elis Õunapuu;
 
12.d
Tristan Roosipuu, Hugo Palm.
 
1.6 Direktori käskkirjaga avaldatakse kiitust:
10.a
Anton Jaska, Iris Kreinin, Hannes Palu, Roberta Pärna;
 
10.b
Eva Maria Ilves, Uku Parts;
 
10.c
Maryleen Karise, Liis Rossner, Liisa Tämm;
 
 11.a
Sass Albert Aare, Georg Elias Humal, Kertu-Carina Kallaste, Miikael Marten Kibuspuu, Lauri Kuresoo;
 
11.b
Magomed Akhmedov, Michelle Lukken, Riko Piirisild, Raino Marten Rammo, Mihkel Reinula;
 
11.c
Markus Jõgeda;
 
11.d
Juudit Lindsalu.
 
2.     Väga heade õpitulemuste eest ning autasustatakse kiituskirjaga:
10.a
Helene Dimitrijev, Aleksander Kattel, Katrin Kulberg, Sander Kõiv, Ingemari Org, Katariina Siilak, Priidik Meelo Västrik;
 
10.b
Argo Ers, Uku Konsap, Eliise Lõhmus, Jaan Otter, Jaagup Tamme;
 
10.c
Adelle Altnurme, Eliis Grigor, Kerli Kivisikk, Merette Möldre, Lisete Nukk, Jaak Pärtel, Johan Tamm, Helen Vaino;
 
10.d
Emma Magdalena Keränen, Daniel Moppel, Elisabeth Rebase, Jasmin Saar, Stella Starkopf, Meelimari Sutrop, Selinda Marie Rosalie Särev, Berta Ly Tepaskind, Kristian Tigane;
 
10.e
Miialiis Laanisto, Helo Laatspera, Orm Mõru, Elis-Riin Tars;
 
11.a
Hanna-Riia Allas, Artur Avameri, Mari Leito, Paul Erik Olli, Annabel Pure, Kadi Siigur, Teele Tars;
 
11.b
Andreas Eskor, Anette Habanen, Kevin Ibrus, Linda Grete Randla, Hanna Liis Tamm, Paula Timmi, Ethel Uibo, Piibe Lotte Volke;
 
11.c
Mari Remm, Tuule Tars, Kaia-Riin Rohtmaa;
 
11.d
Markus Laanoja, Anni Varjo;
 
11.e
Gerda Metsallik.
 
 
3.     Väga heade ja heade õpitulemuste eest II poolaastal:
10.a
Iris Kreinin, Allan Mõts, Hannes Palu, Kerstyn Pärn, Roberta Pärna, Ireen Randoja, Simon Selg, Helen Sinivee;
10.b
Marilin Berg, Mailis Jaaniste, Robert Kurvits, Belinda Lepmets, Mihkel Paloots, Erich Richard Rosental, Andres Sõmer;
 
10.c
Ingrid Alla, Kirke Laura Allik, Hanna Anepaio, Kaur Oskar Kõrgvee, Piia Kängsep, Tõnis Leib, Liisa Lõhmus, Sarah Maasikmets, Mia Marii Märks, Teisi Petersell, Teivi Petersell, Liis Rossner, Tarvi Suur, Kaspar Sõukand, Olaf Hendrik Tamm;
 
10.d
Adele Adamson, Karmel Kibena;
 
10.e
Joosep Annast, Emma Bauer, Ines Edur, Elisabeth Eerme, Liisa-Lota Jõeleht, Meeta Kõljalg, Veronika Maide, Sandra Schihalejev, Joel Ruuben Seene, Sirli Sildever, Eliise Virumäe;
 
11.a
Ingvar Drikkit, Kertu Liisa Lepik;
 
11.b
Annika Arrak, Artur Kreegipuu, Sander Miller, Säde Liis Nelke, Kerstin Ojavee, Raino Marten Rammo, Jass Reemann, Triin Sild;
 
11.c
Anu Kängsep, Merili Keskküla, Anna-Leena Rämson, Jaagup Savisaar;
 
11.d
Anabel Ainso, Joonatan Ehlvest, Mariliis Pärn;
 
11.e
Agnes Erika Kalm.
 
4.     Aktiivse klassivälise tegevuse eest:
10.a
Triinu-Mai Allingu, Carl Kaiser Kiidjärv, Iris Kreinin, Sander Kõiv, Peeter Lääniste, Ingemari Org, Hannes Palu, Oskar Puis, Kerstyn Pärn, Roberta Pärna, Ireen Randoja, Aksel Joonas Reedi, Ott Saar, Katariina Siilak, Karel Somelar, Paul-Bryan Tanilsoo, Viivi-Maria Tanilsoo, Gregory Torim, Anette Valge, Priidik Meelo Västrik;
 
10.b
Marilin Berg, Maria Eensoo, Eva Maria Ilves, Christofer Kalda, Uku Konsap, Jan Erik Köst, Helena Luude, Eliise Lõhmus, Lauren Mae, Kristelle Michelson, Mihkel Paloots, Uku Parts, Erich Richard Rosental, Kaur Veere;
 
10.c
Kirke Laura Allik, Hanna Anepaio, Tomas Iian Dunderdale, Eliis Grigor, Märten Kala, Maryleen Karise, Kaur Oskar Kõrgvee, Tõnis Leib, Sarah Maasikmets, Patrick Sixten Noorem, Mariel Olkonen, Teisi Petersell, Teivi Petersell, Jaak Pärtel, Liis Rossner, Tarvi Suur, Johan Tamm, Olaf Hendrik Tamm, Liisa Tämm;
  
10.d
Ave Albert, Agnes Arumetsa, Emma Magdalena Keränen, Karmel Kibena, Kristjan Kruk, Maria Eliise Merimäe, Daniel Moppel, Miia Nummert, Karl Raid, Elisabeth Rebase, Jasmin Saar, Stella Starkopf, Meelimari Sutrop, Selinda Marie Rosalie Särev, Kristian Tigane;
 
10.e
Joosep Annast, Elisabeth Eerme, Liis Hakmann, Fred Kaldre, Karlis Karro, Kärt Kokkota, Jaan Markus Kook, Meeta Kõljalg, Mialiis Laanisto, Helo Laatspera, Veronika Maide, Orm Mõru, Risto Prükk, Janne Rääk, Elo Saal, Grethen Saar, Kadi Saviauk, Ethel Meriel Soodla, Elis Riin Tars, Annabel Tiideberg, Susann Vahrušev, Kristo Valge, Eliise Virumäe;
 
11.a
Cathrine Erin, Ehar Kala, Lauri Kuresoo, Rachel Kõllo, Kaisa Leidik, Mari Leito, Kertu Liisa Lepik, Paul Erik Olli, Ott Eric Ottender, Kristjan Paavel, Aurora Ruus, Johannes Sarapuu, Leonid Zinatullin, Teele Tars, Henri Tein, Karl-Martin Voovere;
 
11.b
Annika Arrak, Andreas Eskor, Anette Habanen, Ergas-Ever Kask, Kaia Kivend, Michelle Lukken, Säde Liis Nelke, Juhan Eerik Perli, Talis Petersell, Riko Piirisild, Karl Eerik Rebane, Jass Reemann, Annebritt Rell, Triin Sild, Markus Sulg, Paula Timmi, Ethel Uibo, Piibe Lotte Volke;
 
11.c
Heili Aavola, Tuuli Annok, Karl Gutmann, Gregor Jeets, Säde Kannumäe, Merily Keskküla, Säde Kohv, Anni Peegel, Ketlin Peldes, Denis Petrov, Mari Remm, Kaia-Riin Rohtmaa, Daisy Rohumets, Anna-Leena Rämson, Jaagup Savisaar, Anna Zobel, Tuule Tars, Maarjali Vaht, Madli Johanna Veigel, Jürgen Öövel;
 
11.d
Anabel Ainso, Hanna Simona Allas, Joonatan Ehlvest, Grete Isabel Huik, Mariann Klaassen, Stiina-Liis Koddanipork, Kristofer Robin Kütt, Markus Laanoja, Juudit Lindsalu, Ela Lõhmus, Grete Elanor Palgi, Patrick Peterson, Gerda Pihle, Juhan Pikamäe, Elisabeth Prants, Mariliis Pärn, Hipp Saar, Romet Salu, Emma Belinda Semilarski, Eva Lotta Tamm, Lotte Vahelaan, Andreas Tristan Vaher, Markus Ühtigi;
 
11.e
Mark-Oskar Arst, Sander Aukust, Kätriin Avarlaid, Erika Buda, Eva Maria Hanson, Eva Grete Huul, Erik Hõim, Kristina Illak, Saara Jaani, Andrea Jagur, Mihkel Mariusz Jezierski, Kadri Joala, Katri Kahk, Agnes-Erika Kalm, Kätlin Kikas, Liisa-Maria Komissarov, Hanna Kool, Laura Maria Meltsas, Gerda Metsallik, Liisa Maria Mihhailov, Maarja Margaret Miller, Robert Paju, Miina Aleksandra Piho, Kätriin Pullerits, Marie Helene Puurand, Hanna Raudsepp, Heile-Liise Roone, Bretta Meryl Ruul, Kärol Soodla, Juhan Eerik Sova, Riina Zimmer, Liisbet Teemaa, Risto Tepper, Merian Tiirats, Madli Toomiste, Kristiine Toots;
 
12.a
Markus Hausenberg, Kirke Joamets, Kadri Jõul, Karl Aleksander Kaplinski, Liis Karo, Karolin Kivilaan, Getriin Koppel, Hanna-Maria Kukk, Hannes Kuslap, Richard Luhtaru, Iris Niinemets, Heidi Rander, Kaia-Liisa Reinhold, Pärtel Rööpson, Robert Sokman, Hanna Sõnajalg, Tanel Tokman, Markus Trasberg;
 
12.b
Johanna Issak, Sander Jaaniste, Georg Kaasik, Karl-Markus Kaiv, Carlos Kleimann, Mark Olav Sepp, Juhan Tamm, Tanel Tamm, Siim Tamme, Sander Teder, Toomas Tennisberg, Oliver Valk;
 
12.c
Alicia Jemets, Anleen Kang, Kirke Maria Lepik, Riti Ly Lukk, Hanna Paaver, Erko-Erik Reinmets, Jürgen Smidt, Elis Udumets;
 
12.d
Iljas Abubakarov, Marii Hermet, Liis Hääl, Ehe Kaldmaa, Marian Kandimaa, Renar Kihho, Aleksandra Kiidjärv, Helene Maria Kikas, Annette Kits, Adeele-Ann Krigul, Rona Britt Luug, Markus Meier, Hugo Palm, Liisbet Palm, Mariette Põdra, Tristan Roosipuu, Brett-Peter Rästas, Rauno Sammel, Saara Selgmäe, Rahel Uusküla, Anna Weidebaum;
 
12.e
Triinu Amboja, Merette Arula, Ester Asso, Annabel Kaasik, Ilona Kann, Siim Kokkota, Anni Leena Kolk, Karmen Kukk, Katri Kõva, Maarja Leedjärv, Jaagup Markus Niitvägi, Olivia Vilma Maria Raudsik, David Ryabchikov, Katre Krit Sallum, Elis Tomingas, Meelis Viling.
 
5.     Heade sportlike saavutuste ja kooli eduka esindamise eest võistlustel:
10.a
Helene Dimitrijev, Mark Theodor Jalakas, Aleksander Kattel, Carl Kaiser Kiidjärv, Iris Kreinin, Peeter Lääniste, Austin Roose, Gregory Torim, Ingrid Veermäe, Priidik Meelo Västrik;
 
10.b
Maria Eensoo, Argo Ers, Kadi-Liis Hansen, Eva Maria Ilves, Markus Jõeveer, Christofer Kalda, Triin Kruusla, Laura Lehtme, Belinda Lepmets, Lauri Leppik, Eliise Lõhmus, Lauren Mae, Kristelle Michelson, Hanna Paalmäe, Robert Pihu, Joonatan Ristmäe;
 
10.c
Ingrid Alla, Hanna Anepaio, Märten Kala, Piia Kängsep, Mia Marii Märks, Maire Pärn, Johan Tamm, Oskar-Filip Tammik;
 
10.d
Aron Faber, Epp Katariina Jaanson, Viktoria Kleer Kliimand, Adele Karolina Kõre, Lisete Sarapuu, Alfred Tammiksaar, Tuuli Tasa, Kristian Tigane, Kaspar Varul;
 
10.e
Liis Hakmann, Karlis Karro, Kristjan Kesselmann, Greete Korol, Robert Puhk, Mariel Pungar, Talis Timmi;
 
11.a
Miikael Marten Kibuspuu, Rachel Kõllo, Kaisa Leidik, Ott Eric Ottender, Kristjan Paavel, Toomas Roosma, Triinu Ruul, Henri Tein, Albert Unn, Karl-Martin Voovere;
 
11.b
Magomed Akhmedov, Andreas Eskor, Kevin Ibrus, Artur Kreegipuu, Kerstin Ojavee, Raino Marten Rammo, Annebritt Rell, Kristjan Marcus Sulaoja, Markus Sulg, Aleksander Tamm, Ethel Uibo, Piibe Lotte Volke;
 
11.c
Heili Aavola, Rasmus Enno, Kristo Hunt, Säde Kannumäe, Anu Kängsep, Jaagup Savisaar, Kristiina Tideman, Kristin Valge, Jürgen Öövel;
 
11.d
Grete Isabel Huik, Mariann Klaassen, Laura Martinson, Patrick Peterson, Juhan Pikamäe, Mariliis Pärn, Loreen Rahumeel, Elina Ribelus, Romet Salu, Lotte Vahelaan, Markus Ühtigi;
11.e
Mark-Oskar Arst, Kristina Illak, Saara Jaani, Andrea Jagur, Robert Paju, Heile-Liise Roone, Juhan Eerik Sova, Risto Tepper;
 
12.a
Hannes Kuslap, Raiki Mänd, Heidi Rander, Pärtel Rööpson, Robert Sokman, Hanna Sõnajalg, Tanel Tokman, Richard Toom, Markus Trasberg;
 
12.b
Sander Jaaniste, Georg Kaasik, Nelle Kasemaa, Kristina Keerdo, Carlos Kleimann, Rasmus Kruusa, Kärt Käämbre, Sandra Lannes, Sarah Lannes, Hanna Moor, Ines Anett Nigol, Danver Hans Värv;
 
12.c
Hardi Häelme, Kirke Maria Lepik, Katre Luikme, Kairi-Liis Roonurm, Jürgen Smidt, Margus Zimmer, Gerly Tohu, Elis Õunapuu;
 
12.d
Birgit Paju, Sandra Reinvald, Tristan Roosipuu;
 
12.e
Ilona Kann, Siim Kokkota, Katri Kõva, Mirjam Mõttus, Andtriine Navi, David Ryabchikov, Brandon Undrus.
 

Viimati muudetud: 
2019-06-16 20:57