Infoleht nr. 22 - 28.02.2017
HTG INFO
Koolipere õnnitleb
- õpetaja Ülle Hüva, kelle anti õpetajastipendium tema õpilaste silmapaistvate tulemuste eest viie kooli võistlustel, ning õpilasi Eva-Maria Tõnsonit, Joosep Kaimret ja Richard Luhtaru, kes pälvisid stipendiumi suurepäraste tulemuste eest samal võistlusel;
- emakeeleõpetajat Kersti Lepajõed, kelle suurepärast tööd Tartu ülikoolis tunnustati aumärgiga.
Juhtkond tänab
- 12.b klassi õpilasi ja nende klassijuhatajat Marcus Hildebrandti ning segakoor Anima lauljaid ja nende juhendajaid Ülle Keerbergi ja Karel Vähit Eesti Vabariigi 99. aastapäevale pühendatud aktuse korraldamise eest;
- õpetajaid Marcus Hildebrandti ja Tõnis Assonit, kes organiseerisid riigikaitsekursuse raames õpilaste õppekäigu Tallinnas olevale USA sõjalaevale.
Õppetöö
-
Sel aastal korraldab SA Innove küsitluse nii 11. klassi õpilastele kui ka õpetajatele. Küsimustele vastamine on kohustuslik ja toimub järgmistel aegadel:
11.a teisipäeval, 7. märtsil 3. tunni ajal õp. Ü. Hüva. Pärast testi täitmist järgneb ainetund
11.b reedel, 3. märtsil 4. tunni ajal õp. A. Mägi. Pärast testi täitmist järgneb ainetund
11.c reedel, 10. märtsil 5. tunni ajal õp. A. Ristikivi
11.d reedel, 3. märtsil 5. tunni ajal õp. A. Pettai
11.e esmaspäeval, 6. märtsil 5. tunni ajal õp. O. Titova
-
Kolmapäeval, 1. märtsil on tundide ajad muudetud, õpetajad teatavad III perioodi kursuste hinded ning kannavad need ka eHTGsse.
Tundide ajad kolmapäeval, 1. märtsil
1. tund 8.05 – 9.20
2. tund 9.30 – 10.45
I söögivahetund
3. tund 11.15 – 12.30
II söögivahetund
4. tund 13.00 – 14.15
hinnete teatamine
5. tund 14.45 – 16.00
-
Õpetajad ootavad õpilasi III perioodi kursuste hinnete sissekandmiseks õpinguraamatusse järgmistes ruumides:
Marcus Hildebrandt 221
Erika Hunt 107
Ülle Hüva 136
Saima Kaarna 225
Ülle Keerberg 220
Hele Kiisel 135
Helen Köhler 221
Raimond Lepiste 200
Mall Matto 204
Anneli Mägi 206
Tiina Niitvägi-Hellamaa 310
Katrin Ojaveer 105
Siim Oks 213
Kerli Orav-Puurand 202
Eha Paabo 217
Jaan Paaver 214
Andre Pettai 203
Tiina Pluum 102
Aimar Poom 228
Anneli Saarva 228
Kristiina Punga 144
Helgi Pähno 216
Aare Ristikivi 141
Ülli Roostoja 308
Külli Rootsi 309
Ülle Seevri 227
Karin Soodla 110
Ehtel Timak 139
Ljubov Titova 302
Olga Titova 301
Evely Ustav 226
Olga Schihalejev 208
Õpetajad Aive Roots, Monika Piirimäe ja Madis Reemann teatavad hinded neljapäeval, 2. märtsil pärast 3. tundi ruumides
225 - õp. A. Roots
107 - õp. M. Piirimäe
213 - õp. M. Reemann
Õpetajad Kersti Lepajõe ja Maria Mandri teatavad kursuste hinded ainetunnis.
- Reedel, 3. märtsil on õppepäeval Jääaja Keskuses 12.e klass koos klassijuhataja Tiina Niitvägi-Hellamaaga.
-
Reedel, 3. märtsil toimuvad kahetunniliste kursuste 2. kursuse viimased tunnid. Õpetajad teatavad hinded IV perioodil ning kannavad IV perioodi dokumentidesse. Esmaspäeval algavad kahetunniliste kursuste 3. kursused ja muutub tunniplaan.
10.a ja 10.b jätkuvad matemaatika praktikum õp. E. Timak ja füüsika praktikum õp. M. Reemann
10.c lõpeb muusika 1. kursus õp. Ü. Keerberg ning algab keemia praktikumi 1. kursus õp. E. Paabo
10.d lõpeb muusika 1. kursus õp. Ü. Keerberg ja algab geograafia 4. kursus õp. Ü. Seevri
10.e lõpeb inimeseõpetuse 1. kursus ja algab geograafia 4. kursus õp. Ü. Seevri
11.a ja 11.b jätkub matemaatika praktikum õp. Ü. Hüva. Füüsika praktikum jätkub TÜ Physicumis õp. S. Oksa juhendamisel.
11.d ja 11.e lõpeb muusika 2. kursus.
12.a lõpevad matemaatika ja füüsika praktikumi kursused ning jätkub matemaatika riigieksamiks ettevalmistav kursus õp. Ü. Hüva.
12.b lõpevad matemaatika ja füüsika praktikumi kursused ning jätkub matemaatika riigieksamiks ettevalmistav kursus õp. H. Kiisel.
12.c jätkub matemaatika riigieksamiks ettevalmistav kursus õp. K. Orav-Puurand.
12.d ja 12.e lõpeb filosoofia 2. kursus õp. J. Paaver ning algab matemaatika riigieksamiks ettevalmistav kursus õp. K. Orav-Puurand.
- 11.a ja 11.b klassil jätkuvad füüsika praktikumid alates 6. märtsist õpetaja Siim Oksa juhendamisel TÜ füüsikahoones Physicum, mis asub Ravila 14c ja kuhu saab sõita linnaliinibussidega nr. 5 ja 24. Bussid väljuvad Kaubamaja peatusest (Kaubamaja küljel) ning sõita tuleb Nooruse peatusse. Praktikumi jõudmiseks sobivad väljumisajad vastavalt praktikumi algusajale on buss nr. 5 kell 11.02, 11.23, 12.39, 13.02, 14.23 või 14.41 ja nr. 24 kell 11.09 või 14.34. Täpsem info õpetaja Siim Oksalt.
Muudatused tunniplaanis
Muudatused tunniplaanis 28.02-03.03
teisipäev, 28.02
11.b 5. tund matemaatika õp. Ü. Hüva – 136
reede, 03.03
11.b 4. tund SA Innove küsitluse täitmine õp. A. Mägi – 303. Pärast testi täitmist järgneb ainetund (informaatika/joonestamine)
11.d 5. tund SA Innove küsimustiku täitmine õp. A. Pettai - 303
Muudatused tunniplaanis alates 6. märtsis kuni IV perioodi lõpuni.
esmaspäev, alates 06.03
11.d 4. tund ajalugu õp. A. Pettai – 203,
5. tundi ei toimu
11.e 5. tund SA Innove küsimustiku täitmine õp. O. Titova – 303. Alates 13. märtsist tundi ei toimu.
12.a 5. tund matemaatika eksamikursus õp. Ü. Hüva – 136
12.d 3. tund matemaatika eksamikursus õp. K. Orav-Puurand - 202
12.e 2. tund matemaatika eksamikursus õp. K. Orav-Puurand - 202
teisipäev, alates 07.03
10.d 2. tund geograafia õp. Ü. Seevri – 227
4. tund matemaatika õp. H. Kiisel – 135
11.a 3. tund matemaatika õp. Ü. Hüva - 136
11.b 1. tund matemaatika praktikum I rühm õp. Ü. Hüva – 136,
11.d 5. tundi ei toimu
12.e 3. tund matemaatika eksamikursus õp. K. Orav-Puurand - 202
kolmapäev, alates 08.03
10.e 4. tund geograafia õp. Ü. Seevri – 227
11.a 4. tund matemaatika praktikum õp. Ü. Hüva – 136 / füüsika praktikum õp. S. Oks - TÜ
11.b 5. tund füüsika praktikum II rühm õp. S. Oks - TÜ
12.a 1. tund matemaatika eksamikursus õp. Ü. Hüva - 136
neljapäev, alates 09.03
10.c 4. tund keemia praktikum õp. E. Paabo ja H. Pähno – 216
12.a 5. tundi (füüsika praktikum) ei toimu
12.b 4. tund matemaatika eksamikursus õp. H. Kiisel – 135
reede, alates 10.03
10.c 4. tund keemia praktikum õp. E. Paabo ja H. Pähno - 216
10.d 2. tund geograafia õp. Ü. Seevri – 227
3. tund matemaatika õp. H. Kiisel – 135
4. tund ajalugu õp. A. Ristikivi – 141
10.e 4. tund geograafia õp. Ü. Seevri – 227
11.a 4. tund matemaatika praktikum õp. Ü. Hüva – 136 / füüsika praktikum õp. S. Oks - TÜ
11.b 1. tund matemaatika praktikum II rühm õp. Ü. Hüva – 136,
5. tund füüsika praktikum I rühm õp. S. Oks - TÜ
11.e 3. tund eesti keel õp. K. Soodla – 107, 4. tundi ei toimu
12.b 1. tund matemaatika eksamikursus õp. H. Kiisel – 135
3. tund filosoofia õp. A. Pettai – 203
4. tund matemaatika õp. H. Kiisel - 135
5. tundi (füüsika praktikum) ei toimu
12.d 1. tund matemaatika eksamikursus õp. K. Orav-Puurand – 202
3. tund ühiskonnaõpetus õp. A. Ristikivi – 141
4. tund eesti keel õp. K. Soodla - 107
teisipäev, 28.02
11.b 5. tund matemaatika õp. Ü. Hüva – 136
reede, 03.03
11.b 4. tund SA Innove küsitluse täitmine õp. A. Mägi – 303. Pärast testi täitmist järgneb ainetund (informaatika/joonestamine)
11.d 5. tund SA Innove küsimustiku täitmine õp. A. Pettai - 303
Muudatused tunniplaanis alates 6. märtsis kuni IV perioodi lõpuni.
esmaspäev, alates 06.03
11.d 4. tund ajalugu õp. A. Pettai – 203,
5. tundi ei toimu
11.e 5. tund SA Innove küsimustiku täitmine õp. O. Titova – 303. Alates 13. märtsist tundi ei toimu.
12.a 5. tund matemaatika eksamikursus õp. Ü. Hüva – 136
12.d 3. tund matemaatika eksamikursus õp. K. Orav-Puurand - 202
12.e 2. tund matemaatika eksamikursus õp. K. Orav-Puurand - 202
teisipäev, alates 07.03
10.d 2. tund geograafia õp. Ü. Seevri – 227
4. tund matemaatika õp. H. Kiisel – 135
11.a 3. tund matemaatika õp. Ü. Hüva - 136
11.b 1. tund matemaatika praktikum I rühm õp. Ü. Hüva – 136,
11.d 5. tundi ei toimu
12.e 3. tund matemaatika eksamikursus õp. K. Orav-Puurand - 202
kolmapäev, alates 08.03
10.e 4. tund geograafia õp. Ü. Seevri – 227
11.a 4. tund matemaatika praktikum õp. Ü. Hüva – 136 / füüsika praktikum õp. S. Oks - TÜ
11.b 5. tund füüsika praktikum II rühm õp. S. Oks - TÜ
12.a 1. tund matemaatika eksamikursus õp. Ü. Hüva - 136
neljapäev, alates 09.03
10.c 4. tund keemia praktikum õp. E. Paabo ja H. Pähno – 216
12.a 5. tundi (füüsika praktikum) ei toimu
12.b 4. tund matemaatika eksamikursus õp. H. Kiisel – 135
reede, alates 10.03
10.c 4. tund keemia praktikum õp. E. Paabo ja H. Pähno - 216
10.d 2. tund geograafia õp. Ü. Seevri – 227
3. tund matemaatika õp. H. Kiisel – 135
4. tund ajalugu õp. A. Ristikivi – 141
10.e 4. tund geograafia õp. Ü. Seevri – 227
11.a 4. tund matemaatika praktikum õp. Ü. Hüva – 136 / füüsika praktikum õp. S. Oks - TÜ
11.b 1. tund matemaatika praktikum II rühm õp. Ü. Hüva – 136,
5. tund füüsika praktikum I rühm õp. S. Oks - TÜ
11.e 3. tund eesti keel õp. K. Soodla – 107, 4. tundi ei toimu
12.b 1. tund matemaatika eksamikursus õp. H. Kiisel – 135
3. tund filosoofia õp. A. Pettai – 203
4. tund matemaatika õp. H. Kiisel - 135
5. tundi (füüsika praktikum) ei toimu
12.d 1. tund matemaatika eksamikursus õp. K. Orav-Puurand – 202
3. tund ühiskonnaõpetus õp. A. Ristikivi – 141
4. tund eesti keel õp. K. Soodla - 107
Teated
- Ajalooring ootab teisipäeval, 28. veebruaril kõiki huvilisi kell 16.00 ruumi 141, kus toimub hümnide õpituba.
- 4. ja 5. märtsil toimub meie kooli aulas ja võimlas noorte tantsupeo „Mina jään" mentorkoolitus kõikidele Tartumaa tantsuõpetajatele.
Olümpiaadid ja võistlused
- Emakeeleolümpiaadi lõppvooru 13. ja 14. märtsil Tallinna ülikoolis on meie koolist kutsutud Anna Weidebaum (10.d), Anni Leena Kolk (10.e), Hant Mikit Kolk (10.e), Sandra Võsaste (11.e), Ode Laik (12.c) ja Hanna Marrandi (12.e).
- Bioloogiaolümpiaadi lõppvooru pääsesid meie õpilastest Richard Luhtaru (10.a), Kirke Joamets (10.a), Merlyn Leigh Dunderdale (10.c), Elise Helena Armulik (10.c), Martti Vanker, Kaisa Rooba, Meeri Jürgenson ja Taavi Reinthal (kõik 11.c), Kristin Saan (12.c), Taavi Eomäe (12.c) ja Aaro Kristjuhan (12.b).
Konkursid
- Omaloomingukonkursil „Heategu läbi minu mõtete“ saavutas vanemas vanuserühmas esimese koha Markus Haug (12.c).
- Kodanikuhariduse programmi Minu Riik esseekonkursil said eripreemia Saimi Ester Kortelainen ja Ädu Arvisto (mõlemad 12.a).
Õpilased
- 25. veebruaril külastasid riigikaitsekursuse õpilased ning õpetajad Tõnis Asson ja Marcus Hildebrandt USA saatkonna kutsel sõjalaeva USS Hué City, kus laeva meeskond tutvustas külalistele laeva ja selle ülesandeid.
Õpetajad
- Neljapäeval, 2. märtsil toimub õppetöö analüüs. 11. klassid kell 14.30, 10. klassid kell 15.45. Kõigi aineõpetajate osalemine on vajalik.
- Õpetaja M. Mandri osaleb 28. veebruaril koolitusel ning õpetaja T. Niitvägi-Hellamaa viibib 3. märtsil klassiga Jääaja Keskuses.
Sport
- Eesti saalihokinaiskond pääses teist korda ajaloos maailmameistrivõistlustele. Suure panuse selleks andis meie kooli õpilane Edith Pärnik (12.c), kes oli valikturniiril Eesti koondise kõige resultatiivsem mängija.
- Türgis toimunud Euroopa noorte olümpiafestivalil saavutas Hanna Moor (10.b) laskesuusatamise segateatesuusatamises Eesti koondise koosseisus 7. koha.
- Õpilaste ja õpetajate vahelises saalihokikohtumises jäid taas peale nooremad tulemusega 21:9.
- Vabariigi aastapäevale pühendatud koolidevahelisel laskmisvõistlusel saavutas HTG 7. koha. Individuaalselt tuli kolmandaks Kristjan Pärn (12.b). Veel esindasid kooli Mihkel Hõlpus (11.a), Siim Ilves (11.b), Lovisa Anetta Marcella Lilles (11.c) ja Mõtus Lõmaš Kama (12.e).
Pikka liugu!
Viimati muudetud:
2024-03-28 12:02