Töövarjupäev 2016

Koolil on mitmeid eesmärke, kuid kindlasti on nende seas väga oluline õpilaste edasiste valikute võimalikult lihtsaks tegemine. Meie kooli õpilaspere on väga eriilmeline - on neid, kes teavad juba praegu väga kindlalt, mida edasi õppima minna, kuid on ka neid, kes end alles otsivad. Teie saate appi tulla võttes meie õpilase (või ka kaks) endale üheks päevaks töövarjuks.
Töövarjuks olemine tähendab seda, et õpilane jälgib 4-5 tunni vältel teie tööd tööprotsessi sekkumata. Tööpäeva lõpus täidab õpilane talle koolist antud töölehe. Töövarjuks olemisega kaasnevad kulutused (nt. sõidukulu) on õpilase enda kanda.
Töövarjupäev on 17. novembril ning kooli soov on, et kõik abituriendid leiaksid endale selleks päevaks karjäärivalikuid toetava tegevuse väljaspoolt kooli. Kui arvate, et võiksite oma nooremaid koolikaaslasi abistada, siis palun pange ennast kirja (kuni 3. novembrini) siin:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1K7qjU1FGWBKeQAY0rWpqG7iz-5_qOB1cH-UGpLTzpzk/edit?usp=sharing


Tabel avalikustatakse õpilastele ning nad peavad huvi korral ise ühendust võtma. Õpilaste valik peab olema lõplikult paigas 14. novembriks.

Kõikide küsimustega palun pöörduge: aare.ristikivi@htg.tartu.ee.

Uuendatud: 18/05/2024