Hugo Treffneri Gümnaasiumi spordipäev – piknik Taevaskojas


On saanud tavaks, et kord kolme aasta jooksul peab HTG ühiselt sportlikku piknikku Taevaskojas. 2016. aastal jõudis aeg taas kätte ning kuupäevaks sai 14. september.

Ilm oli sel päeval tõeliselt ilus. Kogu kool viidi Tartust bussidega Taevaskotta, mis teeb ligi 600 inimest! Seal olid kavas nii teoreetilised loengud kui ka sportlikumad tegutsemised, piknik lõppes ühise lõunasöögiga.

Kuna õpilasi on nii palju, et korraga nad ühele platsile ära ei mahu, siis õnnelikud olid 12-ndikud, kellele tulid esinema olümiasangarid Tõnu Endrekson ning Andrei Jämsa. Juttu jätkus päris pikalt ning oma küsimusi kõik ära küsida ei jõudnudki. Järgnesid spordivõistlused, kus oli kavas kolm ala. Esiteks kotijooksu-teatejooks, teiseks täpsusvisked ning kolmandaks kõige emotsionaalsem köievedu. Arvestust peeti lendude kaupa. Noorimatest tuli kolme ala kokkuvõttes esimeseks 10.c klass. 11. klassidest võitis 11.c ja abiturientide hulgas 12.d. Võitjad said auhinnaks kopsaka koti väga erinevate auhindadega.

Päev möödus meeleolukalt ja kiiresti. Usume, et taoline trditsioon liidab kooliperet ja on toredaks vahelduseks argisele koolipäevale. Mis muud, kui rõõmsa jällenägemiseni!

Pildid 

Uuendatud: 28/06/2017