Lauluvõistlus "Koos suudame"

Oleme Tallinna Ülikooli tudengid, kes osalevad projektipõhise ELU kursuse raames "Koos suudame" konkursi korraldamises (https://www.teeviit.ee/koos-suudame/). 

Sel aastal soovime kaasata noori lisaks projektikonkursile ka läbi lauluvõistluse "Koos suudame", mis on suunatud kõikidele 1. kuni 12. klassi õpilastele. 

See on suurepärane võimalus lastel ja noortel väljendada oma loovust läbi muusika, pannes erilist rõhku koostööle, meeskonnatööle ja kogukonna panusele.

Lauluvõistluse eesmärk on leida inspireerivaid laule, mis innustavad koolinoori panustama oma kogukonna, riigi ja maailma paremaks muutmisel. Oleme veendunud, et läbi muusika saame edastada ühiskonna jaoks olulisi sõnumeid ja luua positiivseid muutusi.

Laulu nõuded:

  • Laul peab olema õpilaste omalooming, kuid õpetajad ja lapsevanemad võivad abistada.

  • Laul peab käsitlema teemasid nagu projektid, koostöö, meeskonnatöö, ja kogukond.

  • Laul peab sisaldama nii muusikat kui ka sõnu, mis peavad olema eesti keeles. Kui on soov esitada laul mõnes muus keeles, siis tuleb lisada tõlge eesti keelde.

Kuidas osaleda?

Konkursil osalemiseks tuleb välja mõelda oma laul (laulusõnad ja muusika), teha videosalvestus ja esitada link vormi kaudu. 

Parimad etteasted saavad võimaluse oma loomingut esitada ka "Koos suudame" õppe-aasta lõpuüritusel 17. mail Prantsuse Lütseumis. Lõpuüritusele võivad tulla kõik huvilised õpilased ja õpetajad, sest lisaks autasustamisele toimuvad seal ka põnevad töötoas noortele.

Ootame põnevusega teie kooli õpilaste loomingulisi ja inspireerivaid laule. Läheme koos looma muutusi läbi muusika!

Osalemisvormi link on siin: https://forms.gle/yC68Yi3Yk67Am7a86

Auhinnad: Parimatele esitatud lauludele ka väiksed auhinnad ja tunnustus! Laule hindab žürii, kuhu kuuluvad tudengite, Proovikivi ja meie teiste partnerite esindajad.

Osalemist saab registreerida kuni 10. maini 2024.a.

Uuendatud: 18/05/2024