Kohvikute õhtu

9. novembril toimus Hugo Treffneri Gümnaasiumis kuues heategevuslik kohvikute õhtu.
Vaata ka fotosid: Annika Rääbis (11.c) ja Mirtel Ein (JPG)

Oma kohvikutega osales üheksa klassi, kes esindasid Prantsusmaad, USA-d, Itaaliat, Jaapanit, Mehhikot, Saksamaad, Türgit, Belgiat ning Iisreali. Kogu saadud tulu läheb annetamiseks Punase Risti abitegevusele Ukrainas. Lisaks kohvikutes saadud tulule oli väljas ka annetuskast, kuhu annetusi tehes sai võimaluse osaleda loosis. Õhtut sisustasid esinemistega Arabella Antons, Anna Viktoria Tammik, Kertu Katriin Kotkas ja Karmen Kütt. Loomulikult käis kohvikuid külastamas ning hindamas žürii, kelle koosseisu kuulusid Jaagup Konksi (11.c), Sonja Nämi (11.c) , Katrin Ojaveer (inglise keele õpetaja) , Sarah Tali (HTG vilistlane ja eelmise kohvikute õhtu üks korraldajatest) ning Tõnis Nöps (restoranide Pompei ja Kampus juhataja ja HTG vilistlane).

Žürii põhjalikul kaalutlemisel sai parima 10. klassi auhinna 10.b (Mehhiko), parima 11. klassi auhinna 11.e (Türgi), parima 12. klassi auhinna 12.c (USA), parima teeninduse auhinna 10.c (Itaalia), parima kujunduse auhinna 10.d (Iisrael) ning eriauhinna parima liikuva vahvli eest said 10.e (Belgia).

Täname kõiki klasse, kes osa võtsid ja kõiki, kes kohvikuid külastasid!

Üritust korraldasid 11.c klassi õpilased Madli Maran, Sandra-Liisbet Lilleste (temalt ka uudise tekst) ja Sireli Sildnik.

Uuendatud: 1/02/2023