Ideekonkurss „Võime muuta maailma!“

Hea õpilane!

Meie Tartu Ülikoolis usume, et maailma muutmine algab meist endist. Ka Sinust, kes Sa seda kirja loed.  Kindlasti oled Sa mõelnud, kuidas võiks üht või teist igapäevast või mitte nii tavapärast asja või toimingut paremaks teha. Siin on Sinu võimalus! Kutsume Sind osalema uuenduslike ja maailma muutvate ideedega üle-eestilisel ideekonkursil „Võime muuta maailma!“.

Kui Sul on mõte, kuidas mõnda probleemi ühiskonnas lahendada või lihtsalt maailma paremaks muuta, siis esitle ideed üksi või sõpradega kuni ühe minuti pikkuses videoklipis, lae see konkursi veebikeskkonda muudamaailma.ut.ee ja panusta maailma paremaks muutmisse.

15. maini toimuval ideekonkursil saavad osaleda kõik kuni 30-aastased Eesti noored kas üksi või kuni neljaliikmelistes võistkondades. 

Konkursi võitja valib välja Tartu Ülikooli žürii 22. mail, ühtlasi valib oma lemmiku ka rahvas. Parimate ideede autorid saavad auhinnaks GoPro kaamerad ning žürii valitud võitja ideed hakatakse päriselt ellu viima TÜ ideelaboris, kus igast ideest saab teostus.

Vaata Mart Noorma ideed, kuidas maailma muuta
https://www.youtube.com/watch?v=PgW3NA-HrL0.

Rohkem infot aadressil http://muudamaailma.ut.ee.

Uuendatud: 12/04/2016