Pühadeaja lähenedes leiavad paljud treffneristid end nõutust olukorrast, kus kingitused on kas varasemalt läbi proovitud, klišeed või lihtsalt primitiivsed. Siinkohal jagan teiega mõnd ideed, mis aitavad eelmainitut vältida. Kindlasti läheb neid nõuandeid järgides teie kink teisele treffneristile hinge.

1. ,,Kodutöökupong”

Kellele ei meeldiks koju jõudes tunne, et järgmiseks päevaks märgitud kodutööd on Stuudiumis maha tõmmatud? See on Sinu võimalus teha unustamatu kink, ohverdades nädalaks küll pisut enda aega rahakoti sisu asemel, kuid samas tõuseb selle arvelt kingi väärtus.

2. Kampsun

Kui oled korra omal nahal kogenud, milline temperatuur valitseb koolimajas oktoobri keskpaigast märtsi lõpuni, oskad säärast kingitust ka ise kõrgelt hinnata. Sööklajärjekorras külmetamine ning kaminatele mõeldes veedetud ainetunnid on nüüdsest vaid mälestuskillud. Kui tahad kinki veelgi isikupärasemaks muuta, võid kudumi ise valmistada (teadagi käivad kaotatud unetunnid esmaklassilise kingitusega käsikäes).

3. Kodukootud mixtape

Miks kinkida kaaslasele tavapärane vinüülplaat, kui Sul on võimalus komplekteerida näiteks terve perioodi jooksul kogutud ajaloo -või filosoofiatundide helifailid ning teha nendest mälestusväärne kingitus (KINDLASTI vaid aineõpetaja ja tunnis kaasarääkinute nõusolekul). Kingitusega hõlbustad sõbra õpinguid ning lisaks jääb talle terveks eluks nostalgiaküllane mälestusese. Ühtlasi arendab seel helifailide töötlemisoskust, mis edasisel kooliteel bioloogia AKT-de monteerimisel kasuks tuleb.

4. Romaan

Miks kinkida basic New Yorki bestseller, kui saad iga kell ise kirjutamise käsile võtta. Lisaks tohutule kirjanduseõpetajapoolsele apoteoosile saad rohkelt praktikat riigieksamiks ning kes teab – ehk avastad just Sina endas varjatud belletristi (siinkohal ei ole tarvidust kingi väärtust määratleda).

5. Tunnikell

Kingi kaastreffneristile kell, mis toob pilguheidul garanteeritult naeratuse näole. Nimelt näitavad kellaosutid esimese tunni algushetkest tunni lõpuaega; sama kehtib kõigi ülejäänud tunniaegadega (näiteks esimese tunni algul näitab kell 9.20, teisel tunnil aega 10.45 jne).  Kahjuks on kell kasutuskõlbmatu nädalavahetustel, esmaspäevadel ning samuti arvestuste nädalatel.  Rõõmu kellast jätkub kahjuks vaid viivuks, kuid kasvõi millisekund rõõmustamist (teisipäevast reedeni) on etem kui pettumustunne. Kui ressursid eelmainitud kella hankimiseks puuduvad, sobib mehaaniliseks kasutamiseks ideaalselt tühjade patareidega kell, mida saab kasutada ka esmaspäeviti.

Nende nõuannete abil peaksite olema suutelised iga kaasõpilase end märgatuna tundma panema, kuid ebaedu kaasnemisel ärge autoriga konsulteerige. 

Ilusat pühadeaega!