HTG INFO
Juhtkond tänab
-
emakeele õpetajaid Helgi Teringut, Monika Järveoja ja Age Salo
õpilaste ettevalmistamise eest eesti keele linnaolümpiaadiks;
-
füüsikaõpetajaid Madis Reemanni ja Märt Kaske õpilaste ettevalmistamise
eest füüsika linnaolümpiaadiks;
-
õpilasomavalitsust sõbranädala ettevalmistamise ja läbiviimise eest;
-
kunstipedagoogika praktikanti Liisa Berezkinit, Mari Valdurit
(10c) ja Maris Luha (10d) kunstiringi näituse organiseerimise
eest.
Õppetöö
-
III perioodi arvestused toimuvad 14.-18.veebruarini. Ei helise koolikell.
Arvestuste nädalal on söökla avatud kell 9.30 - 14.30; reedel, 18. veebruaril
kell 9.30 - 14.00.
-
Esmaspäeval, 21. veebruaril kell 8.00-9.30 toimuvad viimased arvestused
10e, 11b, 12a, 12d ja 12e klassil.
-
IV perioodi tunnid algavad 21. veebruaril kell 9.40. Sel
päeval jäävad ära valikainete tunnid, tundide ajad on muudetud:
2. tund 9.40 - 10.25
3. tund 10.35 - 11.20
I söögivahetund
4. tund 11.45 - 12.30
II söögivahetund
5.-6. tund 13.00 - 14.15
7.-8. tund 14.25 - 15.40
-
Teisipäeval, 22. veebruaril toimuvad klassijuhatajate infominutid.
Tundide ajad on muudetud:
1.-2. tund 8.10 -9.40
3. tund 9.50 - 10.35
I söögivahetund
4. tund 10.55 - 11.40
Infominutid 11.40 - 12.10
II söögivahetund
5.-6. tund 12.30 - 14.00
7.-8. tund 14.10 - 15.40
Olümpiaadid
-
Informaatikaolümpiaadi vabariiklikku vooru, mis toimub 19.-20. veebruarini,
pääses algajate rühmas (kokku 40 osalejat) 4 treffneristi: Erik
Jaaniso (12a), Steve Mägi (11a), Kaarel Nummert (10a), Rasmus Raag (12b).
Edasijõudnute rühmas konkureerib 25 osaleja hulgas samuti 4
treffneristi: Karl Kruuse (11a), Mihkel Pajusalu 812b), Timo Petmanson
(11c), Laur Tooming (11b).
-
12. veebruaril toimunud Tartu linna eesti keele olümpiaadil saavutasid
treffneristid järgnevaid tulemusi:
10. klass (26 osalejat) 3. -5. koht Marie Abel (10e), 3.-5.
koht Mariann Sirgmets (10c), 6.-8. koht Marju Valge (10b), 9. koht Berit
Veidemann (10a)
11. klass (18 osalejat) 1.-2. koht Märten Karm (11a), 1.-2. koht
Laura Miilius (11d), 6. koht Mirjam Laater (11e)
12. klass (16 osalejat) 3. koht Annika Adoberg (12d), 5.-6. koht
Andrus Rehemaa (12d).
-
12. veebruaril toimunud Tartu linna füüsikaolümpiaadil esinesid
treffneristid samuti edukalt:
10. klass - 2. koht Sander Pajusalu, 3.-5. koht Toomas Krips,
Priit Rinken, Zepp Uibo, 6. koht Kaarel Nummert, 7. koht Ardi Tampuu, 9.-11.
koht Simo Lind, Jaan Sarap, 12. koht Kristjan Oinus, 15. koht Mait Sarv
11. klass - 1. koht Kristen Reinmann, 2. koht Jakob Jõgi, 4.
koht Jürgen Lina, 5. koht Karl Kruuse, 6. koht Joonatan Talviste, 7.koht
Märt Roosaare, 8. koht Rainer Kikas
12. klass - 1. koht Mihkel Pajusalu, 2. koht Mihkel Langebraun,
3. koht Madis Metsalu, 5. koht Marek Oja, 6. koht Martin Lind, 7. koht
Erik Jaaniso, 10.koht Ülari Teder.
Eelmisel nädalal
-
8. veebruaril Tartu Kirjanduse Majas toimunud Vello Saage luulekonkursil
pälvis laureaaditiitli ja preemia soome luule parima esituse eest Eva
Sule (10e).
-
10. veebruaril Miina Härma gümnaasiumis toimunud Tartu linna ja maakonna
koolide õpilaste kõnevõistlusel saavutas esikoha Kaarel Piip (11c),
kes pälvis ühtlasi preemia I vooru parima kõne eest. 4. märtsil esineb
K. Piip Põltsamaal toimuval vabariiklikul kõnevõistlusel „Kuldsuud 2005“.
-
5.-6. veebruarini Pärnus toimunud Eesti koolinoorte väitluse karikavõistluste
II etapi võitis võistkond HTG4 koosseisus Märt Pärsimägi (12e),
Kadi Epler ja Martin Mäesalu (12b), teisele kohale jõudis võistkond
HTG6 koosseisus Anna Karolin (11d), Eva Sule (10e), Pille Rinne (11d);
III koha saavutas võistkond HTG5 koosseisus Mart Moora, Sigrid Solnik
ja Mariliis Mets (kõik 11d); IV koha sai võistkond Jakulo koosseisus
Liiri Oja (10e), Kertu Veermäe (10d) ja Anni Jatsa (10d). Individuaalarvestuses
oli turniiri parim kõneleja Mart Moora, teine Kadi Epler, neljas Martin
Mäesalu.
-
Sõbranädalal korraldatud võistluste tulemused on järgmised:
kõige sõbralikum meesõpetaja - Toomas Jürgenstein;
kõige sõbralikum poiss - Martin Kiho (10c);
kõige harmoonilisem paar - Elo Pruuli ja Madis Metsalu (12b);
kõige võidukam paar - Helen Schlegel ja Märt Paal (12b).
Teated
-
Teisipäeval, 15. veebruaril kell 15.30 algab laiendatud juhtkonna nõupidamine,
kus arutatakse õpilaste tunnustamist.
-
16.-18. veebruarini viibib saksa keele õpetaja Ingo Meyer Saksa
keelediplomi koolide kohtumisel Pärnus.
-
Neljapäeval, 17. veebruaril kell 15.00 on õpilastel võimalus külastada
hotelli „London“ ja saada infot hotellimajanduse, toitlustus- ja turismierialade
kohta. Huvilistel palun registreeruda 15. veebruariks psühholoog Kaia
Raigi juures.
-
18. -19. veebruarini on HTG-s lahtiste uste päevad, mida
korraldab õpilasomavalitsus. Huvilistele toimuvad aulas kooli tutvustused
järgnevalt:
reedel, 18. veebruaril kell 16.00;
laupäeval, 19. veebruaril kell 12.00 ja 14.00.
-
18.-19. veebruarini toimub Tartu Näituste messikeskuses (Kreutzwaldi 60)
haridusmess „Intellektika 2005“. Meie kooli tutvustavad messil:
Parimat sõbrapäeva parimate
sõpradega!
|