Nr. 32
14. juuni 2012
10.a
Henri Randla, Kaarel Repän.
10.c
Alice Hiie.
10.e
Sofija Ümarik.
11.b
Martin Sillasoo.
12.b
Reinhold Mutli.
12.d
Veiko Strauss.
1.4 Direktori käskkirjaga avaldatakse
kiitust:
10.a
Kirke Pralla.
10.c
Kaisa Põhako.
10.d
Egert Vinogradov.
10.e
Kevin Kõo, Merilin Teppo, Keili
Kondike.
11.b
Klaus-Peeter Ladva, Annemari Sepp,
Anette Rähni.
11.e
Anna Liisa Saavaste.
12.c
Sander Lupp.
12.d
Liina Luht, Mirjam Metslang, Villem
Nilbe.
2. Väge heade õpitulemuste eest
ning autasustatakse kiituskirjaga:
10.a
Ruti Kirikmäe, Margaret Matisen, Liisi Metsoja, Kati Raudmäe.
10.b
Mariliis Jukk, Tuule Sõber, Thorny Valk.
10.c
Kristiine Aluvee, Veiko Lillipuu.
10.d
Anni Adamson, Liisa Sell.
10.e
Kerli Paasoja.
11.a
Maris Mõttus, Sille Saareleht,
Mari Sild.
11.b
Els Heile, Ants-Oskar Mäesalu, Rebeka Mändar, Perttu Narvik, Martti
Rell, Anette Rähni, Märt Sessman.
11.c
Agnes Aadusaar, Kaija-Liis Kiidli,
Agnes Kuus, Kristiina Laht, Annika Laidroo, Annika Laumets, Emeri Neumann,
Erik Räni.
11.d
Mariliis Räis, Linda Tarto, Annika
Zimmer.
11.e
Liis Mäeots, Kaari Tilga.
3. Väga heade ja heade õppetulemuste
eest:
10.a
Christina Jõesaar, Mervet Kirk, Juhan-Mats Kuningas, Liisu Miller,
Tiit Oja, Carl-Thomas Piller, Merily Puusta, Henri Randla.
10.b
Helmi Ulrika Kirm, Johanna Kuld, Kadi Lang, Kadri-Liis Rehtla, Siim
Sammul, Mari Liis Velner.
10.c
Ainika Adamson, Alice Hiie, Kai Ilves, Liisi Kala, Evamaria Elisabet
Keränen, Siiri Kits, Kristi Kivineem, Helene Kohv, Henn Kumar, Siim Kurvits,
Maarja Liiv, Karita Liivak, Hanna Kadri Metsvaht, Andreas Must, Merit Müür,
Aksel Johannes Part, Kaisa Põhako, Triin Sellis, Jane Torp.
10.d
Kaarel Juurma, Anni Jürgenson, Kaidi-Lisa Kivisalu, Erle Kont, Riana
Randoja, Karoliina Sikkal, Liisi Soonvald, Gertrud Sults, Julia Šaškina,
Jan Teevet.
10.e
Oliver Kuusk, Martin Johannes Liba, Andre Paju, Kai Karin Sikk, Marianne
Sokk, Alo Vals, Sofja Ümarik.
11.a
Kevin Kesküla, Greete Kirik, Gustav Klimušev, Sander Kulu, Grete Müürisepp,
Kaur Ojakivi, Matthias Ombler, Taavi Orro, Andreas Sepp.
11.b
Diana Algma, Joosep Kivastik, Jo Kroll, Klaus-Peeter Ladva, Janet Lain,
Laura Lilleste, Triinu Lepp, Marvin Maran, Hele-Liis Peedosk, Annemari
Sepp, Sander Tars.
11.c
Iti Kaasik, Mart Kiis, Karl Kirsimäe, Margit Kuslap, Minna Mari Lett,
Johanna Luige, Madli-Johanna Maidla, Kaarel Ojakivi, Laura Olesk, Henri
Ots, Maris Pärn, Enn Rusi, Kertu Simulask, Mari-Ann Katariina Sklave, Sylvia
Sulengo, Linda Tammekivi, Liis Timpka, Kristjan Toots.
11.d
Angela Aland, Elo-Tuule Järv,
Helen Kasemaa, Kaisa Maasik, Helina Muld, Merit Saik, Kristiina Saal, Airi
Venno, Sheryl Võsu.
11.e
Ingrid Annilo, Annabel Jõeleht, Liis Küünal, Marta Matisen, Triinu
Palmre, Andrea Pärtelpoeg, Anna Liisa Saavaste, Monika Tõlgo.
4. Aktiivse klassivälise tegevuse
eest:
10.a
Hans Kristjan Aljas, Jakob Gill, Ruti Kirikmäe, Eveli Kodas, Hans Koppel,
Tõnn Kukk, Ulla Meeri Liivamägi, Margaret Matisen, Liisu Miller, Tiit Oja.
Sander Randaru, Henri Randla, Grete Helena Roose, Laura Taal.
10.b
Mariliis Jukk, Joosep Järs, Jerzy Edvard Kaplinski, Helmi Ulrika Kirm,
Kaur Kristjuhan, Marger Krumm, Johanna Kuld, Taavet Kutsar, Kadi Lang,
Kaspar Nummert, Oliver Nõgols, Laura Oro, Anna Madli Pill, Kadri-Liis Rehtla,
Kaisa Reimal, Kristel Soonets, Tuule Sõber, Heigo-Elmar Vahesaar, Thorny
Valk, Mari Liis Velner, Ivar Viilup.
10.c
Liisi Kala, Helena Kilp, Siiri Kits, Henn Kumar, Siim Kurvits, Susanna
Laan, Veiko Lillipuu, Maarja Liiv, Jüri Lääs, Alvin Meltsov, Merit Müür,
Aksel Johannes Part, Kaisa Põhako, Kaija Põldsepp, Ronald Reinvald, Jürgen
Ruut, Triin Sellis, Sirelin Strantsov, Jane Torp, Maarika Vask.
10.d
Kaarel Juurma, Mari-Liis Koemets, Margaret Koord, Erik Leedjärv, Helen
Loos, Anna Maria Metsa, Gustav Nikopensius, Kadri Org, Karl Rammo, Maarja
Sarap, Liisa Sell, Liisi Soonvald, Emma Johanna Sova, Julia Šaškina, Jan
Teevet, Elli Marie Tragel, Kalle Valge, Mari-Liis Vanem, Kerli Villems,
Egert Vinogradov.
10.e
Mattias Jõgi, Kerli Kondike, Norman Kukk, Mari-Liis Kullamaa, Kevin
Kõo, Elisaveta Kõrgekuhi, Kadi Laaneots, Eleri Lepik, Martha Katariina
Luigujõe, Meril Mägi, Merilin Mühlberg, Liina-Riste Pappel, Laura Porovart,
Indrek Roolaht, Kai Aet Salvan, Marianne Sokk, Merilin Teppo, Hanna Trumm,
Oto Tuul, Eliisa Ülevain, Sofia Ümarik.
11.a
Georg Astok, Fred Hansen, Stiina-Mai Jahu, Kevin Kesküla, Greete Kirik,
Grete Müürisepp, Kaur Ojakivi, Alvar Olgo, Matthias Ombler, Brandon Pähn,
Richard Raadi, Sander Sisask, Siim-Sander Sägi, Karoliine Teelahk, Taavi
Valgerist.
11.b
Kaarel Adamson, Els Heile, Tõnis Peeter Kull, Klaus-Peeter Ladva, Joonas
Merisalu, Ants-Oskar Mäesalu, Kärt Paasik, Hele-Liis Peedosk, Annemari
Sepp, Martin Sillasoo, Sander Tars, Mihkel Tarve.
11.c
Agnes Aadusaar, Kaarel Karolin, Karl Kirsimäe, Liisa Kriipsalu, Margit
Kuslap, Agnes Kuus, Andres Käosaar, Kristiina Laht, Riho Leppsoo, Johanna
Luige, Tiina-Mari Mürk, Emeri Neumann, Kaarel Ojakivi, Laura Olesk, Maris
Pärn, Enn Rusi, Erik Räni, Eneli Simson, Kertu Simulask, Sylvia Sulengo,
Linda Tammekivi.
11.d
Hanna Antson, Kevin Jurs, Elo Tuule Järv, Helen Kasemaa, Katarina Kiiver,
Tõnis Kristjan Koppel, Mari-Anne Leškina, Ingel Luts, Elo Meier, Helina
Muld, Anni Nõps, Birgitta Ots, Merit Saik, Laurina Šinkejeva, Annika Zimmer,
Linda Tarto, Laura Tiitus, Anna Elisabeth Veldre.
11.e
Tervele klassile, seoses aastapäeva balli korraldamisega.
5. Heade sportlike saavutuste ja kooli eduka esindamise eest võistlustel:
10.a
Jakob Gill, Edgar Kurg, Kaspar Külm, Sander Randaru, Juudit Kure-Pohhomov,
Maret Lind.
10.b
Joosep Järs, Taavet Kutsar, Kaspar Nummert, Lauri Rauk, Patrick Joan
Thomson, Tanel Tomson, Heigo-Elmar Vahesaar, Kristo Valtin, Kadi Lang,
Laura Oro, Merili Savolainen, Kristel Soonets, Margret Zimmermann.
10.c
Kristiine Aluvee, Marianne Haug, Liisi Kala, Kelly Kütt, Triin Sellis,
Roland Reinvald, Robin Saluoks.
10.d
Kristjan Kalve, Riana Randoja, Marliis Reinkort, Liisa Sell, Karoliina
Sikkal.
10.e
Mattias Jõgi, Karl-Kristjan Kivisto, Martin Johannes Liba, Andre Paju,
Anette Caroline Kõre, Laura Porovart.
11.a
Greete Kirik, Kristjan-Martin Kirjanen, Gustav Klimušev, Keidi Kõiv,
Mari-Liis Oja, Kaur Ojakivi, Brandon Pähn, Sander Rõõmus, Mari Sild, Karoliine
Teelahk, Tauri-Viljar Vahesaar.
11.b
Joosep Kivastik, Marvin Maran, Kaarel Reim, Martti Rell, Martin Salus,
Sander Tars, Mihkel Tarve, Sander Vunk, Priit Välja, Els Heile, Triinu
Lepp, Perttu Narvik, Hele-Liis Peedosk.
11.c
Kaarel Karolin, Kaija-Liis Kiidli, Mart Kiis, Kristiina Laht, Annika
Laidroo, Minna Mari Lett, Madli-Johanna Maidla, Kristjan Müürsepp, Kaarel
Ojakivi, Reio Praats, Eneli Simson, Arnold Rein Tatunts, Liis Timpka, Kristjan
Toots,.
11.d
Kevin Jurs, Mariann Männistu, Airi Venno.
11.e
Elenor Koemets, Liis Küünal, Triinu Palmre.