HTG INFO
Juhtkond tänab
-
õpetaja Saima Kaarnat, kelle poolt esitatud taotluse alusel finantseerib
Keskkonnainvesteeringute Keskus 130000 krooni ulatuses loodusharu õpilaste
bioloogia suvepraktikumi juunikuus;
-
õpetaja Helgi Teringut, Keiu Virrot, Kaur Riismaad ja Lennart Peepu
ning kõiki tublisid näiteringide õpilasi lustaka teatriõhtu korraldamise
eest Sadamateatris;
-
õpetaja Merille Hommikut ja kunstiringi õpilasi teise kunstinäituse
eest sel õppeaastal.
Õppetöö
-
Reedel, 16. mail kell 10.00 - 15.30 toimub matemaatika riigieksam
ruumides
220, 217, 213, 221 ja 312. Sel päeval ei helise koolikell, läbikäiguks
on suletud auditooriumi ja muusikaklassi ees olev koridor ning keemia-füüsika
koridor. Eksamit sooritab 112 HTG õpilast.
Komisjoni liikmed: D. Kubi, K. Ojaveer, Ü. Roostoja, A. Roots,
K. Rootsi, A. Saarva, A. Salo, A. Tartu, E. Timak, L. Titova ja H. Toots.
TUNDIDE AJAD ON MUUDETUD:
1.- 2. tund 8.10 - 9.35
3. tund 9.45 - 10.30
söögivahetund 10.-11. klasside õpilastele
4. tund 11.00 - 11.45
5.-6. tund 12.00 - 13.30
7.-8. tund 13.40 - 15.10
Kell 11.30 - 13.00 lõunatavad AINULT ABITURIENDID, kes osalevad matemaatika
eksamil!
-
Muudatused tunni- ja ruumide plaanis:
Alates 12.maist ei toimu 12. klassidele ühiskonnaõpetuse tunde ning
alates 16.maist matemaatika tunde.
E 12.05.
10.b 5.-6. tund füüsika õp. M. Reemann - 217
7.-8. tund keemia õp. E. Paabo - 217
10.c 7.-8. tund muusika õp. Ü. Keerberg - 220 (enne tundi tuleb
õpetajat oodata füüsika-keemia koridoris)
10.d 3. tund ajalugu iseseisev töö õp. A. Ristikivi - 141
11.d 4. tund sisehindamise küsitlus õp. A.-L. Jõgi - 141
12abc 7.-8. tund füüsika eksamikursus õp. M. Reemann - 213
12.c 5.-6. tund keemia õp. E. Paabo - 217, matemaatika tundi
ei toimu
T 13.05.
12.a 3.-4. tund matemaatika õp. H. Kiisel - 135
5.-6. tund ajalugu õp. A. Ristikivi - 141
7.-8. tund bioloogia õp. S. Kaarna - 225
12.b 1.-2. tund matemaatika õp. Ü. Hüva - 136
5.-6. tund ajalugu õp. A. Ristikivi - 141
7.-8. tund bioloogia õp. S. Kaarna - 225
12.c 1.-2. tund bioloogia õp. U. Kokassaar - 227
3.-4. tund matemaatika õp. E. Timak - 139
5.-6. tund ajalugu õp. A. Ristikivi - 141
12.d 1.-2. tund ajalugu õp. K. Punga - 144
3.-4. tund matemaatika õp. L. Jõgi - 202
7.-8. tund bioloogia õp. S. Kaarna - 225
12.e 3.-4. tund matemaatika õp. L. Jõgi - 202
5.-6. tund ajalugu õp. A. Ristikivi - 141
7.-8. tund bioloogia õp. S. Kaarna - 225
K 14.05.
11.b 1.-2. tund muusika õp. Ü. Keerberg - 220
7.-8. tund matemaatika õp. Ü. Hüva - 236
12.a 1.-2. tund matemaatika õp. H. Kiisel - 135
3.-4. tund ajalugu õp. A. Ristikivi - 141
5.-6. tund keemia õp. E. Paabo - 217
12.b 1.-2. tund matemaatika õp. Ü. Hüva - 136
3.-4. tund ajalugu õp. A. Ristikivi - 141
5.-6. tund keemia õp. E. Paabo - 217
12.c 3.-4. tund ajalugu õp. A. Ristikivi - 141
3.-4. tund keemia õp. E. Paabo - 217
5.-6. tund matemaatika õp. E. Timak - 139
12.d 5.-6. tund keemia õp. E. Paabo - 217
12.e 3.-4. tund ajalugu õp. A. Ristikivi - 141
5.-6. tund keemia õp. E. Paabo - 217
Õpetaja H. Teringu tundide asendused:
10.c 1.-2. tund kirjandus õp. H. Tering - 105
5.-6. tund kunst õp. P. Beier - 144
10.b 1.-2. tund kunst õp. P. Beier - 203
5.-6. tund kirjandus õp. A. Salo - 107
10.d 1.-2. tund füüsika õp. S. Oks - 213 ( N. 22.05. 5.-6.
tund kirjandus õp. H. Tering)
11.a 3.-4. tund matemaatika õp. Ü. Hüva - 136, (K. 21.05.
3.-4. tund kirjandus õp. H. Tering)
11.e 7.-8. tund matemaatika õp. E. Timak - 139 ( N. 22.05.
3.-4. tund kirjandus õp. H. Tering)
N 15.05.
12.a 1.-2. tund ajalugu õp. A. Ristikivi - 141
1.-2. tund füüsika õp. M. Reemann - 213
3.-4. tund bioloogia õp. S. Kaarna - 225
5.-6. tund matemaatika õp. H. Kiisel - 135
12.b 1.-2. tund ajalugu õp. A. Ristikivi - 141
1.-2. tund füüsika õp. M. Reemann - 213
3.-4. tund bioloogia õp. S. Kaarna - 225
5.-6. tund matemaatika õp. Ü. Hüva - 136
12.c 1.-2. tund ajalugu õp. A. Ristikivi - 141
3.-4. tund bioloogia õp. U. Kokassaar - 227
7.-8. tund matemaatika õp. E. Timak - 139
12.d 3.-4. tund bioloogia õp. S. Kaarna - 225
5.-6. tund ajalugu õp. K. Punga - 144
7.-8. tund matemaatika õp. L. Jõgi - 202
12.e 1.-2. tund ajalugu õp. A. Ristikivi 141
3.-4. tund bioloogia õp. S. Kaarna - 225
7.-8. tund matemaatika õp. L. Jõgi - 202
R 16.05. - ei helise koolikell, tundide ajad on muudetud
Õp. A. Saarva tunde asendab 16.05. õp. P. Parisoo.
10.a 3.-4. tund keemia õp. E. Paabo - 227
10.b 5.-6. tund keemia õp. E. Paabo - 227
10.c 4. tund muusika õp. Ü. Keerberg - 107
11.a 3.-4. tund füüsika õp. M. Kask -225
11.b 3. tund muusika õp. Ü. Keerberg - 107
11.c 1.-2. tund füüsika õp. S. Oks - 203
5.-6. tund ladina keel õp. K. Novikov - 102
11.d 5.-6. tund füüsika õp. S. Oks - 225
12.a tunde ei toimu
12.b tunde ei toimu
12.c tunde ei toimu
12.d 1.-2. tund ajalugu õp. K. Punga - 144
12.e tunde ei toimu
E 19.05.
10.a 5.-6. tund inglise keel õp. K. Ojaveer - 102
10.e 5.-6. tund inglise keel õp. K. Ojaveer - 102
11.c 2. tund bioloogia õp. S. Kaarna - 225
3. tund SISEHINDAMISE KÜSITLUS õp. A.-L. Jõgi - 139
11.e kooli 3. tunniks
3. tund bioloogia õp. S. Kaarna -225
12.a 3.-4. tund keemia õp. E. Paabo - 217
5.-6. tund ajalugu õp. A. Ristikivi - 141
7.-8. tund bioloogia õp. S. Kaarna - 225
7.-8. tund füüsika õp. M. Reemann - 213
12.b 3.-4. tund keemia õp. E. Paabo - 217
5.-6. tund ajalugu õp. A. Ristikivi - 141
7.-8. tund bioloogia õp. S. Kaarna - 225
7.-8. tund füüsika õp. M. Reemann - 213
12.c 1.-2. tund keemia õp. E. Paabo - 217
3.-4. tund bioloogia õp. U. Kokassaar - 227
5.-6. tund ajalugu õp. A. Ristikivi - 141
7.-8. tund füüsika õp. M. Reemann - 213
12.d 3.-4. tund keemia õp. E. Paabo - 217
5.-6. tund ajalugu õp. K. Punga - 144
7.-8. tund bioloogia õp. S. Kaarna - 225
12.e 3.-4. tund keemia õp. E. Paabo - 217
5.-6. tund ajalugu õp. A. Ristikivi - 141
7.-8. tund bioloogia õp. S. Kaarna - 225
JÄRGMINE TUNNIPLAANI MUUDATUS ON INFOSTENDIL REEDEL, 16. mail.
Klasside tegemised
Neljapäeval, 15. mail toimub 10.d klassi klassiõhtu.
Õpilased
-
Õpilaste teaduslike tööde riiklikul konkursil sai gümnaasiumiastme
teise preemia 11.b klassi õpilane Riinu Ots, kes esindab Eestit Euroopa
Liidu noorteadlaste konkursil.
-
10.e klassi õpilased Laura-Maria Lehiste, Annegrete Palu ja Merilin Väärtnõu
osalesid 9.-10. mail rahvusvahelisel koolitusel 24hour campKloogaranna
noortelaagris.
Kooliarsti teated
15. mail ei toimu kooliarsti vastuvõttu seoses tema töölähetusega välisriigis.
Teated
-
Õpetaja Helgi Pähno kirjutab IV perioodi hindeid 15.mail kell 13.45
ruumis 217.
-
2007. aasta sügisel viidi Tartu Ülikooli Tervishoiu Instituudi ja psühholoogia
osakonna, Tervise Arengu Instituudi ning Eesti Käitumis- ja Terviseteaduste
Keskuse teadurite poolt läbi kordusuuring
õpilastele, kes osalesid 1998/99 õppeaastal Euroopa Noorte Südameuuringus.Uuringus
osales 40 meie kooli õpilast. Kõiki uuringus osalenud õpilasi ootab õppealajuhataja
kabinetis väike üllatus. Tulge ja te ei kahetse!
-
Õpilastel, kel on õppeaasta jooksul mõne kursuse arvestus kahel korral
ebaõnnestunud, on võimalus taotleda luba arvestuse veelkordseks sooritamiseks.
Kolmandat korda arvestust sooritada soovijatel ja 12. klasside õpilastel,
kes soovivad mõne kursuse hinnet ümber vastata, tuleb avaldused esitada
16.maiks
õppealajuhatajale. Avalduste blankette saab kooli kantseleist. Medalit
taotlevatel õpilastel on vastavalt kooli õppekavale lubatud ümber vastata
kuni kaks kursusehinnet. Kolmanda korra arvestustele ja 12. klasside õpilaste
kursusehinnete ümbervastamisele lubamise otsustab õppenõukogu, mis toimub
22. mail kell 15.30. Informatsiooni arvestustele lubamise kohta saavad
õpilased klassijuhatajalt ja aineõpetajalt.
-
19.mai klassijuhatajate infominutites jagatakse 12. klasside õpilastele
kontrollimiseks hinnetelehed. Kui hinnetelehtedel vigu ei ole, ei
pea hinnetelehte tagastama. Vigade ilmnemisel tuleb õpilasel:
* pöörduda aineõpetaja poole, kes oma päeviku alusel
vea parandab (märgib hinnetelehele õige hinde ning oma allkirja);
* teha hinnetelehel kõik parandused ning alles seejärel
pöörduda õppealajuhataja poole;
* hinnetelehtedel saab õppealajuhataja juures parandusi teha kuni 23.maini.
-
Õpetaja Helgi Pähno kirjutab IV perioodi hindeid 15.mail kell 13.45 ruumis
217.
Sport
-
Tartu koolide karikavõitjaks neidude võrkpallis krooniti meie kooli
naiskond, kes mängis koosseisus: Ann Starkopf, Katrin Tähepõld (12.c),
Leelo Valgma (12.b), Katri Pärna (12.d), Merlin Paas (11.e), Liis Starkopf,
Kädi Böckler, Johanna Rosenthal (10.a) ja Pauline Rummel (10.d). Õnnitleme!
-
Selle õppeaasta viimase sõpruskohtumise saalihokis Lähte Ühisgümnaasiumiga
võitsid nii meie kooli õpilased (8:6) kui ka õpetajad (18:10).
|