HTG INFO
Teated
-
Kolmapäeval, 20. juunil kell 9.00 toimuvad ruumis 102 sisseastumiskatsed
vabanevatele kohtadele 11. klassides ja 12. klassidesse humanitaarharus.
-
21. juunil kell 13.00 toimub õpetajate toas õppenõukogu. Päevakorras
on 12. klasside lõpetamine.
-
Tähelepanu suveks täiendavaid õppeülesandeid saanud õpilased!
Järelarvestused toimuvad 16.-22. augustini. Arvestuste täpsed ajad
pannakse kooli kodulehele üles 1. juuliks.
-
12. klasside õpilased saavad kooli astumisel toodud dokumendid
kantseleist
kätte 18.- 20. juunini kella 9.30 - 13.00.
Sport
Tartu meistriks sulgpallis U-17 vanuseklassis tuli 10.b klassi
õpilane Teet Smidt.
Klasside tegemised
-
10. juunil käisid 12.c ja 11.c klassi õpilased Tallinnas
vaatamas muusikali "Romeo ja Julia", mis oli kaunis lõpetus pingelisele
kooliaastale.
-
11. juunil käis 11.c klass ekskursioonil Lihulas ning Haapsalus.
Õpilasi saatsid klassijuhataja Ene Nõlvak-Donohoe ning õpetaja Aare Ristikivi.
-
11.d klass ja klassijuhataja Ljubov Titova käisid 08.-10. juunini
Saaremaal, kus tutvuti vaatamisväärsustega, supeldi meres, grilliti liha
ning tagasiteel põigati ka Pärnusse.
-
8. juunil külastas 11.a klass Tammsaare muuseumi ja Järva-Madise
kirikut, matkas soos ning nautis õhtul "Vargamäe kuningriigi" etendust.
-
16.-19. juuni toimub 11.a ja 10.a klassi ekskursioon Läti-
ja Leedumaale.
-
Tungiv palve! Humanitaarainete õpetajad paluvad tagastada õppeaasta
jooksul neilt laenatud raamatud.
-
V perioodi järelarvestused ning kolmanda korra arvestused toimuvad:
E 18.06. kell 9.00
Matemaatika (õp. Ü. Hüva) - r. 136
kell 10.00
Eesti keel (õp. H. Tering) - r. 105
Muusika (õp. Ü. Keerberg) - r. 220
Bioloogia (õp. S. Kaarna) - r. 225
Ajalugu (õp. K. Punga) - r. 144
Vene keel (õp. L. Titova) - r. 302
Geograafia (õp. Ü. Seevri) - r. 227
T 19.06. kell 9.00
Inglise keel - r. 312
Matemaatika (õp. L. Jõgi) - r. 139
kell 10.00
Keemia (õp. E. Paabo) - r. 217
Füüsika (õp. S. Oks ja M. Reemann) - r. 213
kell 12.00
Kunstiõpetus (õp. P. Beier) - r. 203
K 20.06. kell 9.00
Matemaatika (õp. H. Kiisel) - r. 135
Prantsuse keel (õp. H. Toots) - r. 309
Füüsika (õp. M. Kask) - r. 213
kell 12.00
Keemia (õp. H. Pähno) - r. 217
Kunstiõpetus (õp. M. Hommik) - r. 102
-
Klassijuhatajad ootavad abituriente õpetajate tuppa lõpudokumente allkirjastama
järgnevatel aegadel:
12.a 20. juunil kell 12
12.b 21. juunil kell 11
12.c 20. juunil kell 10
12.d 21. juunil kell 10
12.e 21. juunil kell 15
-
HTG ÕPILASED OSALEVAD JÄRGMISTEL SUVISTEL RAHVUSVAHELISTEL VÕISTLUSTEL:
1. võistkondlik matemaatikavõistlus "Balti Tee" (Soome, Turu 1.-5.10.07)
- Kaarel Nummert;
2. EL loodusteaduste olümpiaad (Saksamaa, Potsdam 25.03-1.04.07) -
Mark Gimbutas;
3. Balti informaatikaolümpiaad (Saksamaa, Güstrow 24.04-28.04.07) -
Ardi
Loot, Ott Tinn, Martin Valgur;
4. Eesti-Soome maavõistlus füüsikas (Eesti, Tallinn 30.04-2.05.07)
-
Ardi Loot, Heino Soo, Priit Rinken, Andreas Valdmann;
5. 48. rahvusvaheline matemaatika-olümpiaad (IMO) (Vietnam, Hanoi 19.07-31.07.07)
- Kairi Kangro, Kaarel Nummert;
6. 18. rahvusvaheline bioloogiaolümpiaad (IBO) (Kanada, Saskatoon 15.07-22.07.07)
- Mark Gimbutas;
7. 5. rahvusvaheline lingvistikaolümpiaad (Venemaa, S_Peterburg 31.07-4.08.07)
- Sander Pajusalu;
8. 19. rahvusvaheline informaatikaolümpiaad (IOI) (Horvaatia, Zagreb
15.08-22.08.07) - Ardi Loot, Ott Tinn, Martin Valgur;
9. 12. rahvusvaheline astronoomiaolümpiaad (Ukraina, Grimm 29.09-7.10.07)
- Siim Rinken.
-
Direktori käskkirjaga nr 83 11. juunist 2007 avaldatakse kiitust eduka
esinemise eest olümpiaadidel ja võistlustel järgmistele õpilastele:
SILMAPAISTVATE TULEMUSTE EEST :
10.a
Allan Avi
10.c
Linda Rusalepp
10.d
Karl Haljasmets, Ants Siim, Marit Sirgmets, Maria Metsalu, Helge Lilleorg,
Liis Serk, Siret Varblane, Triinu Lukas, Henrik Trasberg, Lauri Läänelaid
10.e
Liisa Jaakson, Kertu Vider
11.a
Epp Sinisaar
11.b
Agnes Urbanik, Gea Lepik, Leelo Valgma, Katrin Lepp, Mihkel Trei, Martin
Mets
11.d
Kairi Kaldoja
11.e
Maarja-Liis Mitri
12.b
Marju Valge
12.c
Mari Valdur, Taavi Pauskar, Silvia Käkk, Aire Rihe
12.d
Regina Michaelis, Elo Eilonen, Mirko Kikkamägi, Jaan Kalmus
12.e
Eva Sule, Kadri Inselberg, Hanna Nõmm, Anni Jatsa, Liiri Oja,
Kaisa Kulasalu, Madis Pappa, Marie Abel
VÄGA HEADE TULEMUSTE EEST:
10.a
Henri Ristisaar
10.b
Kertu Aruoja, Indrek Mäe
10.c
Liisa Randmaa, Saskia Sadrak, Priit Marmor
10.d
Alla Dudina
10.e
Annika Häidberg, Julia Udodova, Andero Teras
11.a
Siim Pruulmann, Merike Männiste
11.b
Aleksandra Gaidunko, Marin Noorkõiv
11.c
Teele Paltsar
11.e
Liina Land, Mall Kand, Kristjan Jasinski
12.a
Kristjan Aruoja
12.c
Mariann Sirgmets
Direktori käskkirjaga nr 87 13. juunist 2007 avaldatakse kiitust
väga heade õppetulemuste eest ning autasustatakse kiituskirjaga:
10.a
Allan Avi, Tarvo Metspalu, Triin Tiru,
10.b
Kertu Aruoja, Maksim Buldakov, Triin Zuppur
10.c
Kertu Tikkop
10.d
Alla Dudina, Marit Sirgmets
10.e
Julija Udodova, Merlin Paas, Madis Hurt
11.a
Riho Klement, Merike Männiste, Liisa Riet
11.b
Andres Ainelo, Marten
Juurik, Helen Kask,Maris
Laurson, Gea Lepik,Pille Pullonen,
Leelo Valgma
11.c
Kärt Must, Mariliis Perend, Moonika Pärt, Merle Väli
11.d
Heleen Jääger, Kristiin Jääger, Kairi Kaldoja, Hanna Moor
11.e
Maarja-Liis Mitri
väga heade ja heade õppetulemuste eest:
11.a
Hardo Hõlpus, Kaarel Kallandi, Maarja Kaseväli, , Külli Koort, Helena
Krinal, Liis Kruus, , Siim Pruulmann, Kati Päike, , Epp Sinisaar, Sander
Stroom, Karel Tammjärv, Andreas Valdmann, Mart Vellak, Laura Vigel
11.b
Kadi Ainsaar, Martin Bek, Mait Bratka, Aleksandra Gaidunko, Martin
Mets, Kristiina Oll, Liisi Saareleht, Anna Temm, Kerli Luik
11.c
Meelis Brikker, Kertu Brutus, Hene-Riin Hoop, Madli Jõks, Mats- Joonas
Kulla, Kirsikka Kurg, Liisa Kübarsepp, Kadri Müürisepp, Aveli Noortoots,
Ants- Hendrik Parik, Ilmar- Jürgen Rammi, Ann Starkopf, Tiina Tillo, Katrin
Tähepõld, Keiti Uibokand
11.d
Kairi Kaljuste, Edit Kubinyi, Sälly Salusoo, Kristi Sobak
11.e
Sirel Heinloo, Kaisa Ilves, Mall Kand, Liisa Kongot, Kerli Lepik,
Siim Maripuu, Mairi Näksi, Kertu Rauk, Triinu Rauk, Krista Rohtmets, Kertu
Söerunurk, Signe Zirk, ReneTampel, Epp Uibo, Till Remmel
10.a
Arvo Abner, Liina Eamets, Teele Kepler, Keijo Lehes, Cenely
Leppik, Antti Matvere, Martin Naggel,
Karin Parv, Astrid Pung, Laura Randvoo, Siim Rinken, Henri Ristisaar,
Ildiko Siimon,
Martin Tooming
10.b
Lauri Hämarik, Madis Järvpõld, Lauri Kasvand, Kairi Kangro, Roland
Välja, Kaido Lepik, Priit Lille, Ethel Rosenfeldt, Siiri Seping, Sigrid
Sibul, Tõnis Tasa, Alan Uustal
10.c
Mark Gimbutas, Liina-Kadi Junkin, Kadri Kattai, Ranno Koorep, Siim
Küünal, Liina Lepik, Henri Lillmaa, Karl-Oskar Masing, Liina Nigu, Kairit
Pahla, Lyana Peedo, Mari-Ann Piibeleht, Ene Põldaru, Liisa Randmaa, Kai
Remm, Linda Rusalepp, Saskia Sadrak, Jakov Saltõkov, Riin Tammiste, Riho
Terase, Tody Tubli
10.d
Triin Aare, Annely Albert, Birgit Arujõe, Jana Jukina, Enno Kirsimäe,
Ken Kiudorf, Helge Lilleorg, Lauri Läänelaid, Maria Metsalu, Triin Muug,
Marta Müürisepp, Paula Põder, Teele Saarestik, Liis-Marii Saavaste, Johannes
Sats, Liis Serk, Ants Siim, Maria Sootak , Johann-Kristjan Varik
10.e
Annika Häidberg, Madis Järvekülg, Stella Lilliallik, Mari Lust, Margot
Möller, Sandra Oksaar , Liina Pappa
Liis Pokinen, Rauno Tillmann, Aivi Toompalu, Kristel Tuul
aktiivse klassivälise tegevuse eest:
10.a
Allan Avi, Liina Eamets, Kristjan Jõgi, Jaanus Karlson, Mari-Ann Kruus,
Lemmo Lavonen, Tarvo Metspalu, Karin Parv, Siim Rinken, Henri Ristisaar,
Ildiko Siimon, Siim Täkker
10.b
Merle Alupere, Lauri Hämarik, Madis Järvpõld, Kairi Kangro, Martin
Meisalu, Mihkel Meriste, Riinu Ots, Sigrid Sibul, Kaarel Siim, Triin Zuppur,
Sigrid Vanker
10.c
Kardi Kattai, Anna-Liina Laht, Liina Lepik, Hendrik Moora, Raul Mäekala,
Liina Nigu, Kairit Pahla, Mari-Ann Piibeleht, Liisa Randmaa, Linda Rusalepp,
Saskia Sadrak, Riin Tammiste, Kati Tee
10.d
Birgit Arujõe, Alla Dudina, Karl Haljasmets, Liis Jugaste, Brit Juhanson,
Jana Jukina, Ülo Leppik, Helge Lilleorg, Triinu Lukas, Lauri Läänelaid,
Kaitlyn Merila, Maria Metsalu, Triin Muug, Peeter Nummert, Merle Praakli,
Paula Põder, Teele Saarestik, Liis-Marii Saavaste, Liis Serk, Ants Siim,
Marit Sirgmets, Maria Sootak, Sirle Varblane, Johann-Kristjan Varik
10.e
Annika Häidberg, Liina Ilves, Liisa Jaakson, Madis Järvekülg, Aadi
Jürmann, Triin Kaasik, Marie Kliiman, Jüri Lillemets, Mari Lust, Leelo
Moor, Indrek Niibo, Robert Nutt, Liis Pokinen, Krista Pärismaa, Priit Raamat,
Marie Reemann, Kaija Rumm, Andero Teras, Aivi Toompalu, Kristel Tuul, Julija
Udodova, Kertu Vider, Eva-Lota Volmer
11.a
Artur Kahre, Kaspar Krass, Helena Krinal, Liis Kruus, Indrek Lillemägi,
Helina Mats, Merike Männiste, Kati Päike, Erika Pärn, Epp Sinisaar, Sander
Stroom, Marit Valgur, Laura Vigel, Sander Õigus
11.b
Andres Ainelo, Ats Albre, Romet Leopard, Gea Lepik, Katrin Lepp, Tõnis
Lulla, Martin Mets, Maarja Noorkõiv, Raul Ojamaa, Uku Püttsepp, Saara Sadrak,
Mihkel Trei, Agnes Urbanik, Martin Bek, Oliver Meus, Indrek Soosaar
11.c
Meelis Brikker, Kirsikka Kurg, Liisa Leppik, Kadri Müürisepp, Ago Niglas,
Kreete Perandi, Mariliis Perend, Moonika Pärt, Ann Starkopf
11.d
Maarja Maris Illak, Juhan Kinks, Kairi Kaljuste, Edit Kubiny, Kadi
Kärner, Mihkel Liiber, Hanna Moor, Kätlin Oinus, Eveli Post, Kristi Sobak,
Annika Tartes, Tormi Torop, Liina Vaabel
11.e
täies koosseisus
heade sportlike saavutuste ja kooli
eduka esindamise eest võistlustel:
10.a
Teele Kepler, Cenely Leppik, Triin Tiru, Martin Naggel, Jaagup Ojalill,
Siim Punab, Imre Purret, Siim Rinken, Taavi Tammekivi, Martin Tooming,
Hendrik Uibopuu
10.b
Ethel Rosenfeldt, Sigrid Sibul, Mihkel Meriste, Mihkel Sarv, Kaarel
Siim, Simmo Stockholm, Hardo Teets, Juhan Valge
10.c
Krõõt Arbo, Mari-Ann Piibeleht, Ranno Koorep, Siim Küünal, Jakov Saltõkov,
Riho Terase
10.d
Birgit Arujõe, Kerli Lubja, Maria Metsalu, Marit Sirgmets, Maria Sootak,
Siret Varblane, Karl Haljasmets
10.e
Mari Lust, Merlin Paas, Madis Hurt, Madis Järvekülg, Rauno Tillmann
11.a
Malve Marjak, Nele Taba, Kaarel Kallandi, Indrek Lillemägi, Karel
Tammjärv, Sander Õigus
11.b
Kadi Ainsaar, Helen Kask, Maris Laurson, Kerli Luik, Siiri Seevri,
Leelo Valgma, Ats Albre, Ragnar Kapp, Romet Leopard
11.c
Ann Starkopf, Katrin Tähepõld, Oskar Illak, Lauri Viileberg
11.d
Heleen Jääger, Katri Pärna, Andreas Lunge, Joosep Sibul, Timo Sild,
Tambet Tuul
11.e
Eveli Naaris, Kertu Rauk, Triinu Rauk, Krista Rohtmets, Oliver Mandre,
Tanel Ojalill, Marti Pähn
-
12. klasside lõpuaktus toimub 22. juunil kell 12.00 Vanemuise Kontserdimajas.
Abiturientidel palutakse kohal olla kell 11.45 kontserdimaja II korruse
fuajees. Lõpetajate õnnitlemine pärast aktust toimub:
12.a - kontserdimaja II korruse fuajees;
12.b kontserdimaja I korruse fuajees;
12.c kontserdimaja ees;
12.d ja 12.e teatrikohviku terrassil.
Lõpetajate ja õpetajate pildistamine toimub orienteeruvalt kell
14.40 Hugo Treffneri ausamba juures Ülejõe pargis (vihma korral kontserdimaja
saalis).
Abiturientide lõpupidu on koolimajas 22. juunil kell 19.00 -
00.00.
-
Õpikute jagamine augustis:
27.aug. - 10.klassid
12.00-14.00 reaalharu
29.aug. 11.klassid
14.00-15.00 loodusharu
31.aug. 12.klassid
15.00-17.00 humanitaarharu.
Töövihikute müük septembri 1. nädalal.
1. septembril
kohtume kell 11.00 Hugo
Treffneri ausamba juures Ülejõe pargis.
Vihma korral toimub aktus koolimajas.
|