HTG INFO
Juhtkond tänab
-
11d klassi ja õpetaja Toomas Jürgensteini väga hästi õnnestunud
kooli aastapäeva balli eest;
-
õpetaja Helgi Teringut ja kõiki tema õpilasi väga eduka esinemise
eest Betti Alveri luulepäevadel Jõgeval;
-
kehalise kasvatuse õpetajaid Anneli Saarvat ja Priit Parisood õpilaste
spordinädala ning vilistlasturniiri korraldamise eest;
-
Ülle Keerbergi, Inna Samuilovit, Helgi Teringut, Mari Nurka, 12c klassi
õpilasi ja kõiki lauljaid ning näitlejaid, kes aitasid kaasa kooli
aastapäeva aktuste läbiviimisel;
-
raamatukogu juhataja Ave Rikast ja õpetaja Priidu Beierit, kes korraldasid
kohtumise kirjanik Vaino Vahinguga.
Õppetöö
Õpilased
-
Meie kooli 12ndike näitetrupp „Eufooria“ koosseisus, Piibe Kolka,
Kati Ong, Kadri Soolepp, Kadri Õunap, Liis Reha, Maarja Nurk, Piret Väljaots,
Elo Pruuli, Peeter Anijalg, Kaur Riismaa, Jaanus Hiis, Taavi Lepik, Andrus
Rehemaa pälvis Jõgeval Betti Alveri XII luulepäevade grand prix’i
- Suure Karvase Mõmmi. 11. klasside truppi saatis suur publikumenu.
Õnnitleme!
-
Viljandis toimunud viie kooli võistlusel matemaatikas olid koolide
tulemused järgnevad:
10. klasside arvestuses
I - HTG 414,5 punkti
II - Nõo Reaalgümnaasium 324,4 punkti
III - Viljandi C. R. Jakobsoni gümnaasium 247,5 punkti
IV - Tartu Tamme Gümnaasium 158 punkti
V - Miina Härma Gümnaasium 130, 5 punkti
11. klasside arvetuses
I - HTG 423 punkti
II - Nõo Reaalgümnaasium 286 punkti
III - Viljandi C. R. Jakobsoni gümnaasium 251,5 punkti
IV - Miina Härma Gümnaasium 225,5 punkti
V - Tartu Tamme Gümnaasium 89 punkti
-
On selgunud 16. novembril toimunud füüsika kooliolümpiaadi tulemused.
10. klassidest oli osalejaid 17, neist parimateks osutusid
1. Sander Pajusalu 10a
2. Kaarel Nummert 10a
3. Simo Lind 10b
4. Priit Rinken 10a
5. Zepp Uibo 10b
6. Toomas Krips 10b
7. Jaan Sarap 10a
8. Mait Sarv 10b
11. klasside arvestuses (osalejaid 20) olid parimad
1. Jürgen Lina 11a
2.-3. Laur Tooming 11b
2.-3. Kristen Reinman 11b
4. Vilmar Veldre 11b
5. Jakob Jõgi 11b
6. Karl Kuuse 11a
7. Märt Roosaare 11e
8. Joonatan Talviste 11e
9. Peeter Puppart 11e
10. Rainer Kikas 11b
12. klasside arvestuses olid parimad (osalejaid 9)
1. Mihkel Pajusalu 12b
2. Marek Oja 12b
3. Martin Lind 12a
4. Mihkel Langebraun 12a
5. Erik Jaaniso 12a
-
25. novembril toimunud keemiaolümpiaadi koolivoorus osales 61 õpilast.
Parimad ülesannete lahendajad olid:
10. klass
1. Priit Rinken 10a
2. Kaia Ojamäe 10c
3. Sander Pajusalu 10a
4. Zepp Uibo 10b
5. Sven Velt 10b
11. klass
1. Vilmar Veldre 11b
2. Märt Roosaare 11e
3. Martin Sauk 11c
4. Kaarel Piip 11c
5. Elo Sõnajalg 11c
12. klass
1. Hanna Hõrak 12c
2. Mikk Müraus 11c
3. Kaarel Siim 12c
4. Marek Oja 12c
5. Mihkel Pajusalu 12b
Täname kõiki osalejaid!
-
Tartu Ülikooli Teaduse ja Religiooni Kolleegiumi poolt korraldatud esseede
võistlusel pälvisid II preemia Helen Kirsipuu (11d) ja III preemia
Kaur Riismaa (12d). Eesti Kirikute Nõukogu eripreemia sai Sergei Jasjukevitš
(12d), äramärkimist leidsid Anna Karolini (11d) ja Kaisa Kulasalu (10e)
esseed.
-
1. detsembril käisid 13 õpilast 11c ja 12c klassist EPMÜ-s tutvumas suur-
ja väikeloomakliiniku tööga ja õppimisvõimalustega veterinaaria teaduskonnas.
Vaadati
ka näitust „Koduloomade põlvnemine ja tõuaretus“.
-
Eesti Väitlusseltsi teatel esindavad Eestit Kanadas 9.-18. veebruarini
2005 toimuvatel maailmameistrivõistlustel ka 3 treffneristi: Kadi Epler
(12b), Martin Mäesalu (12b) ja Mart Moora (11d).
Kooli aastapäevaspordinädal
-
Saalihoki välkturniiri võitis 10b klass, teiseks tuli 12b
ja kolmandaks 12e klass
-
Teatevõistlustes olid parimad 10a ja 10d klassi ühendvõist-kond,
11a ja 12b klass.
Aitäh teatevõistluste korraldajatele Kadi Rutensile ja Ketlin Piirile!
-
Korvpalli kaugvisete võistluse võitis Liisi Sokman, visates korvi
12 m kauguselt, mis on ka uus kooli rekord. Noormeestest oli parim Martin
Toomel 10 meetriga
-
Õpilaste ja õpetajate vaheline kohtumine saalihokis lõppes sõbraliku
viigiga 4:4
-
Võrkpalli välkturniiri võitis 11e klass, II koha saavutas 11a klass
ja III-IV kohta jagasid 12a ja 10d klass
-
23.vilistlasturniiril korvpallis osales 16 võistkonda ja turniiri
võitsid abituriendid: Mario Luik, Joonas Russak, Kaarel Siim, Martin Ruul,
Juhan Aru ja Allan Kalbus.
II koha saavutas 1989.a.lennu võistkond ja III koha 1999.a. lennu võistkond.
Õnnitleme!
Aitäh kõigile spordivõistlustel osalejatele!
Teated
-
Neljapäeval, 2. detsembril toimunud atesteerimiskomisjoni istungil omistati
vanemõpetaja
ametijärk Ülle Seevrile, Olga Kornilovale ja Ene Nõlvak-Donohoele.
-
Teisipäeval, 7. detsembril kell 11.45 on kõik õpilased ja õpetajad, kes
võtsid osa kolme kooli kohtumisest Tallinnas, oodatud kokkuvõtete
tegemiseks kooli raamatukokku.
-
Teisipäeval, 7. detsembril kell 11.45 on kõik õpilased oodatud aatriumisse
ehtima
meie kooli jõulukuuske. Kaasa võtta oma ehe!
-
Teisipäeval, 7. detsembril kell 15.30 toimub auditooriumis kõigile huvilistele
roheliste
töögrupi loeng „Säästlik turism”.
-
Kolmapäeval, 8. detsembril kell 11.45 toimub aatriumis ÕOV töörühmade
presentatsioon.
-
Õpetajate koolituspäev teemal "Väikeriikide huvide kaitsmine Euroopa
Liidus" toimub neljapäeval, 9. detsembril kell 8.10 - 11.45 auditooriumis.
-
Kooli raamatukogu lugemissaalis on eksponeeritud näitus „Propaganda
HTG-s”. Uurige lähemalt!
-
Nüüdsest paikneb ökostendi all tasuta kirjapaberi kast, kust võib
võtta igaüks, kel vaja, ja kuhu võib panna ühelt poolt täis kirjutatud
paberid. Kasutage julgesti, nii õpilased kui ka õpetajad!
-
O. Lutsu nimeline raamatukogu palub tagastada laenutatud raamatud või pikendada
raamatute kasutamise tähtaega järgmistel õpilastel:
10c Grete Uibo
11b Tatjana Morozova
Liisi Võsu
Allar Plaksi
11c Kaarel Piip
Birgit Jõgeva
Liisa Tagel
Kristian Baikov
11d Mart Moora
Kaur-Mikk Pehme |
Ahto Sooaru
Aira Pedak
Riin Veidenberg
11e Mirjam Kruusmaa
Marko Arrak
Raul Kivimaa
Riivo Roose
Eveli Soo
Peeter Puppart
|
12b Tuuli Laud
Grete Kärmas
12c Mihkel Laidna
12d Helena Fjodorova
Taavi Lepik
Erlend Kraus
12e Helena Braun
Martin Gauk
Liana Lemkov
|
-
Organisatsiooni Generating Ideas koondunud treffenristid korraldavad koostöös
Tartu Kunstimuuseumiga Tartu lastekodude lastele 19. detsembril
ürituse
„Jõulud kunstis ja laste südameis“. Palume kõigil, kes soovivad neid
lapsi aidata, panna oma toetus sööklas või stendi juures asuvasse rahatopsi
või anda see klassivanema kätte.
|