HTG INFO
Juhtkond tänab
-
12a klassi abi eest abiturientide lõpuaktuse korraldamisel;
-
12c klassi abiturientide lõpuõhtu organiseerimise ja läbiviimise
eest;
-
11c klassi ja näiteringi kooliaasta avaaktuse korraldamise eest.
Õpilased
-
HTG õpilased esinesid sel suvel edukalt järgmistel rahvusvahelistel
aineolümpiaadidel:
matemaatika (Kreeka - Ateena)
Juhan Aru 12b - pronksmedal
Laur Tooming 11b - diplom
Kaie Kubjas (lõpetas kooli) - diplom
füüsika (Lõuna-Korea - Pohang)
Riho Taba (lõpetas kevadel kooli)
geograafia (Poola - Gdynia)
Riho Taba - kuldmedal
bioloogia (Austraalia- Brisbone)
Mihkel Pajusalu 12b
lingvistika (Venemaa - Moskva)
Erik Jaaniso 12a
Informaatika olümpiaadile, mis toimub10.-19.septembrini Kreeka
pealinnas Ateenas sõidab Laur Tooming.
-
22. juunil rõõmustasid lõpetajad auhinnaga „Kõvernael 2004“ järgmisi
õpetajaid:
Kõige sõbralikum õpetaja - Toomas Jürgenstein;
Kõige rõõmsam õpetaja - Maia Käppa;
Kõige energilisem õpetaja - Helgi Tering;
Kõige stiilsem õpetaja - Merille Hommik.
Õpilastele jagati Kõvernaelu järgmistes kategooriates:
Kõige rõõmupallim - Paavo Prii;
Kõige loovam isiksus - Kati Ilves;
Kõige stiilsem lõpetaja - Kertu Moppel;
Kõige suurem aktivist - Birgit Oidram;
Potentsiaalseim olümpiavõitja - Hanna Jaakson;
Lennu muusik - Sulo Kiivit;
Lennu kaunitar - Piret Jaani;
Lennu prints - Armo Vask;
Lennu viisakaim ja viksim - Raido Viks;
Lennu pepu - Uku Tooming;
Lennu kõige-kõige - Jaan Aru.
12.-29. augustini osalesid meie kooli õpilased Kristiina Müür (11c), Marit
Jänes, Kärt Kalda, Hannes Kert, Algis Kokka (kõik12a), Kadi Epler (12b),
Mihkel Laidna, Kati Ong, Martin Vahtramäe (kõik 12c), Kaur Riismaa, Marko
Udras (mõlemad 12d) ja õpetaja Kristiina Punga Kreekas noorteprojektis
„Scoulaxenia“, mille raames kogunes Ateenasse 21 Euroopa riigist ligi
700 noort. Programmi raames külastati ka olümpiamängude võistlusi ning
elati kaasa eesti sportlaste saavutuste tähistamisele.
HTG segakoori ning tantsuringi õpilased käisid koos juhendajate Ülle Keerbergi
ja Uve Saarega augustikuu algul kultuurireisil Lõuna-Prantsusmaal ja
Hispaanias.
Õpetajad
26.-28. augustini osales õpetaja Toomas Jürgenstein Euroopa
religiooniõpetajate foorumil Soomes Järvenpääl.
Kooli raamatukogu
on avatud kella 8.15- 15.45. Lõuna 12.30-13.00. Lugemissaali
oodatakse õpilasi esmaspäeval, teisipäeval ja reedel kuni kella 17.00-ni.
Kõigile kooli raamatukogust laenutatud õpikutele palun ümber panna kattepaber
ja sisse kirjutada nimi. Nii ennetate õpikute segimineku või kadumisega
kaasnevaid probleeme.
Teated
-
Kõigile sel aastal toimuvatele valikkursustele registreerumine
toimub esmaspäeval, 6. septembril infominutite ajal järgmistes ruumides:
Inglise keel (c-keel) 308
Prantsuse keel (c-keel) 109
Rootsi keel (c-keel) 144
Vene keel (c, 1.-2. kursus) 301
Vene keel (c, 3.-4. kursus) 302
Majandusõpetus 227
Psühholoogia 227
Ajalugu (11. kursus) 141
Religiooniõpetus 203
Filosoofia (2.-3. kursus) 203
Informaatika 206
Meedia (2. kursus) 107
Karjääriplaneerimine 140
Kunstiajalugu (4. kursus) 304
Joonestamine 213
Füüsika (TÜ) 214
Ladina keel 202
-
Kooli arstikabineti vastuvõtt toimub järgnevatel aegadel:
õde Liia Vetemäe
E 8.00 - 16.00
T 8.00 - 16.00
K 8.00 - 16.00
R 9.00 - 15.30
arst Marika Kirss
N 8.00 -12.00
-
Õp. Uve Saar ootab kõiki tantsuringi õpilasi aulasse teisipäeval,
7. septembril kell 12.00. Uute õpilaste vastuvõtt tantsuringi toimub
aulas neljapäeval, 9. septembril: kell 15.40 (noormehed) ja kell 17.00
(neiud). Riietus sportlik.
-
Traditsioonilise jaapani võitlus-kunsti wado-ryu karate treeningutega
alustatakse HTG aulas reedel, 10. septembril kell 18.00. Edaspidi toimuvad
treeningud reedeti aulas kell 18.00 - 20.00 ja laupäeviti võimlas kell
12.00 - 13.00. Soovitav riietus: pikad püksid. Treening on paljajalu.
-
Filmiklubi esitleb neljapäeval, 9. septembril kell 18.00 kooli auditooriumis
„Enemy at the gates“. Kõigile tasuta!
-
I perioodil toimuvad ülekooli-lised üritused:
1. september - kooliaasta avaaktus
15. september - 10. klasside tutvumisõhtu (organiseerib 11b klass)
22. september - sügismatk
5. oktoober - õpetajate päev (organiseerib 12b klass)
7. oktoober - rebastejooks (organiseerib 11e klass)
-
I perioodil söövad pärast 3. tundi 10b, 10e, 11a, 11e,12a,12b,
12c, 12e klass ja pärast 4. tundi 10a, 10c, 10d, 11b, 11c, 11d,
12d klass.
Kahe järgmise nädala söögitalonge saab osta kantseleist kolmapäevani. Kuna
22. septembril on sügismatk, on 2 nädala koolilõuna maksumus 126 kr, palun
tulla talonge ostma täpse rahaga.
|