kõiki õpilasi ja kooli töötajaid, kes olid osalised kooli 120. sünnipäeva tähistavate ürituste korraldamises ja läbiviimises

Eelmisel nädalal

Esmaspäeval, 1. detsembril andis peaminister Juhan Parts Tallinnas õppealajuhataja Aime Pungale üle kodanikupäeva aumärgi teenete eest hariduse edendamises.

Õpilased

• 15. novembril toimunud Eesti koolinoorte 10. keemia lahtistest võistlustest võtsid meie koolist osa Kristiina Müür, Martin Kütimets, Jürgen Jalak, Mihkel Pajusalu, Mikk Müraus, Erik Jaaniso, Marek Oja ja Külli Rips. Nooremas vanuserühmas saavutas Kristiina Müür 106 osaleja hulgas 17. koha. Vanemas rühmas olid 68 osaleja hulgas tublimad Martin Kütimets (7. koht), Jürgen Jalak (24. koht), Mihkel Pajusalu (30. koht) ja Mikk Müraus (31. koht). Keemiaõpetaja Eha Paabo Tänab kõiki südi esinemise eest.

5. Külli Rips 12c

• 11b klassi õpilased said 28. novembril Tartu Kultuuriülikooli õppejõult Piret Tegovalt aastapäevaballiks etiketialast õpetust .
  • 4. detsembril Miina Härma Gümnaasiumis toimunud viie kooli kohtumisel matemaatikas olid trefneristid üldarvestuses võidukad nii nooremas kui vanemas rühmas.

Sport

• Saalihoki välkturniiri võitis 12b, 2. koha saavutas 12c ja 3.-4. kohta jagasid 12d ja 11c klass.
  • Teatevõistlused võitis 12c klass, 2. koht 11c, 3. koht 10b klass.
  • Saalihoki lahingu õpetajate ja õpilaste koondiste vahel võitsid õpilased tulemusega 11:10.
  • Võrkpalli välkturniiril saavutas 1. koha 12a, 2. oli 11a ja 3.-4. kohta jagasid 11e ja 10e.
Õpetajad tänavad Maarja Orassoni (11c), Andrei Gontšukovi (10b), Martin Ligi (10b) ja Mai Tõnisood (11d) spordinädala ladusa korraldamise eest.
  • 22. vilistlasturniiril korvpallis osalesid 16 lennu võistkonnad.
    • 1. koht - 1999.a. lennu võistkond
      2. koht - 1983.a. lennu võistkond
      3. koht - 1989.a. lõpetanud.

Teated

• Teisipäeval, 9. detsembril kell 12.00 -16.00 toimub auditooriumis õpetajate koolitus.
  • Kolmapäeval, 10. detsembril suletakse kooli raamatukogu kell 14.30 seoses Tartu linna kooliraamatu-koguhoidjate koosolekuga.
  • Laupäeval, 20. detsembril kell 10.00 algab arvutiklassis (303) võrgupidu „Collusion“, mis lõpeb 21. detsembril kell 14.00. Kohti on 36. Osalejaid registreerivad 11c klassi õpilased Kaur Mätas ja Tiit Örd.