HTG INFO
Juhtkond tänab
Direktori käskkirjaga nr 14-õ 11. juunist 2003 avaldatakse tunnustust
silmapaistvate tulemuste eest aineolümpiaadidel ja konkurssidel:
Külli Rips 11c
Kadri Roosmaa 11e
Indrek Must 11b
väga hea heade tulemuste eest aineolümpiaadidel ja konkurssidel:
Tiina Kask 10c
Tiina Sööt 10c
Johannes Merilai 10d
Märt Pärsimägi 10d
Kati Nikopensius 11a
Tauri Tuvikene 11a
Triin Visnapuu 11d
Katrin Lahe 11e
Marko Malvik 12c
heade tulemuste eest aine-olümpiaadidel ja konkurssidel:
Piret Piip 10c
Kersti Kase 11a
Anneli Laumets 12c
Merle Niglas 12c
Kiitust avaldatakse
väga heade õppetulemuste ja eeskujuliku käitumise eest:
10a
Erik Jaaniso, Hannes Kert
10b
Juhan Aru
Mihkel Pajusalu
10c
Hanna Hõrak
Kadri Ligi
Kati Ong
10d
Andrus Rehemaa
10e
Lissi Õispuu
Helena Sarapuu
11a
Maarit Kärp
Piibe Lehtsaar
Priit Märtin
Triin Sikk
11b
Jaan Aru
Kaie Kubjas
11c
Grete Kadak
11d
Marika Kütt
Sven Lepa
Kadri Mehevits
11e
Aive Mandel
heade ja väga heade õppetulemuste eest:
10a
Anneli Aasamets, Carita Hommik, Rain Gontmacher, Egne Jaamaste, Mairi
Jõgi, Marit Jänes, Mihkel Järveoja, Allan Kalbus, Kärt Kalda, Maris Kerem,
Mari Kikerpill, Algis Kokka, Mihkel Langebraun, Martin Lind, Astrid Mats,
Madis Metsalu, Karmen Männik, Kristin Männik, Elo Pruuli, Kaija Salu, Siim
Somelar, Taavi Talumäe, Ülari Teder, Paavo Valdre, Uku Varblane
10b
Kadi Epler, Gerli Kukk, Grete Kärmas, Karin Lauga, Reelika Leopard,
Andra Lätt, Margo Märdin, Martin Mäesalu, Liina Nurk, Priit Paap, Kristjan
Sado, Liisi Talv, Christina Treier, Siim Tuksam, Anni Tätte, Mariliis Vaht,
Triin Viltrop, Marek Oja, Helen Schlegel
10c
Maarja Jekimov, Tuuli Haabpiht, Eveli Kallas, Tiina Kask, Jaana Meiesaar,
Kadri Moks, Kaur Mätas, Maarja Orasson, Piret Piip, Liina Remm, Martin
Ruul, Kaili Sarapuu, Tiit Örd, Kaarel Siim
10d
Annika Adoberg, Helena Fjodorova, Evelyn Gerjak, Mari Hiio, Jaanika
Hirv, Kerttu Kibbermann, Kalli Kippasto, Piibe Kolka, Karina Kukkes, Heidi
Kure, Lea Lang, Maiu Muru, Kadri Soolepp, Marko Udras, Tuuli Uudeberg,
Kadri Õunap
10e
Egle Kalev, Eva Palm, Marilin Rappu, Reelika Serbak, Miljard Vahkal,
Kertu Vuks
11a
Geete Haljas, Katrin Jaaksoo, Piret Jaani, Kersti Kase, Martin Koppel,
Kristi Kääri, Mikk Lellsaar, Helen Maalinn, Kati Nikopensius, Birgit Piho,
Epp Pool, Riho Taba, Allar Tammik, Tanel Tensing, Indrek Ulst, Raido Viks,
Kristiina Vaab
11b
Esko Siim, Hanna Jaakson, Raili Kala, Ülvi Kana, Arvi Kass, Margus
Maantoa, Indrek Must, Olavi Ottas, Paavo Prii, Reedik Pääsuke, Teele Raudsepp,
Marit Saar, Kertu Säärits, Artur Tamm
11c
Jürgen Jalak, Heisi Kurig, Kaisa Murumets, Margarita Mürk, Teele Pern,
Mai Puusepp, Külli Rips, Merje Schmeimann, Marin Sedman, Kaia Sloog, Tiina
Treimuth, Evely Vridolin
11d
Rene Biene, Eva Erm, Helin Mesila, Birgit Oidram, Uku Tooming, Triin
Visnapuu
11e
Inga Jaagus, Katrin Lahe, Mariliis Mulla, Kerttu Mäger, Marta
Ojassalu,
Krista Rooni, Kadri Roosmaa, Kalmer Tera, Kristiina Tiideberg.
aktiivse klassivälise tegevuse eest:
10a
Marit Jänes
10b
Mari
Kalkun
10c
Piret Väljaots
10d
Helen Altküla, Kaur Riismaa
10e
Karen
Kangro, Triin Paavel Janika Vider
11a
Maarit Kärp, Triin Sikk, Riho
Taba, Tauri Tuvikene
11b
Jaan Aru, Margus Maantoa, Kertu Säärits,
Artur Tamm, Arvi Kass, Raili Kala, Tauno Koovit, Taavo Säärits, Sunne Säre
11c
Margarita
Mürk, Tiiu Niglas, Teele Pern
11d
Rene Biene, Kerttu Jõgi, Birgit
Oidram Kerly Peitel, Siim Sutrop, Elen Suur, Ivo Tombak, Helin Mesila,
Kertu Moppel, Janika Seinberg, Indrek Teino
11e
Kati Ilves, Ardi
Kask, Birgit Rootsi Getter Schasmin, Markus Tani, Kerttu Mäger, Inga Jaagus
heade sportlike saavutuste ja kooli eduka esindamise eest võistlustel:
10a
Anneli Aasamets, Marit Jänes, Kärt Kalda, Keiu Kriit, Kristin Männik,
Peeter Anijalg, Ats Buddell, Mihkel Järveoja
10b
Triin Viltrop, Mario Luik, Märt Paal
10c
Tuuli Haabpiht, Maarja Jekimov, Tiina Kask, Gerli Krutta, Maarja Orasson,
Liina Remm, Kadri Ligi, Martin Ruul, Siim Sellis
10d
Kerttu Kibbermann, Lea Lang, Tuuli Uudeberg, Taavi Lepik
10e
Egle Kalev, Robert Päkk
11a
Piret Jaani, Helen Maalinn, Karin Paloots, Epp Pool, Triin Sikk, Mart
Ingver, Rasmus Kikas, Mikk Lellsaar, Riho Taba, Tarmo Tobreluts, Armo Vask
11b
Hanna Jaakson, Raili Kala, Heivi Saarmets, Kertu Säärits, Arvi Kass,
Jaan Lepajõe, Madis Matsina, Margus Maantoa, Olavi Ottas
11c
Mai Puusepp, Kaia Sloog, Annu Vaiksaar
11d
Birgit Oidram
11e
Reet Luts, Krista Noorsalu, Paavo Kroon.
Juhtkond tänab
Aigar Vaigut ja Siim Pikkerit (12b) Hugo Treffneri haua
vabatahtliku hooldamise eest.
HTG õpetajaskond
tänab
11c klassi õpilase Aleksander Rebase vanemaid Bozemanist (USA),
kes kinkisid HTG-le kolm videofilmi New Yorgi lähiminevikust.
Tartu Ülikooli Kliinikumi
Verekeskus avaldab tänu
järgmistele HTG õpilastele, kes sel õppeaastal doonoritena verd andsid:
Olvi
Hiir, Jürgen Jalak, Madis Joonsalu, Katrin Jürisoo, Tanel Jäppinen, Katre
Kirtsi, Liina Käiro, Marko Malvik, Villem Nigu, Merle Niglas, Ivi Ojakivi,
Anu Ormisson, Kristel Panksepp, Imre Rammul, Kadri Reimand, Peedu Saar,
Gaida Sarapuu, Siiri Sats, Marin Sedman, Tarmo Tobreluts, Liisi Ventsel,
Evely Vridolin, Liane Ülper
Õpilased
Rahvusvahelise bioloogiaolümpiaadi Eesti meeskonda arvati Mihkel
Pajusalu 10b klassist.
Klasside tegemised
10a klass käis 3.-5. juunini kanuumatkal marsruudil Türi-Saunametsa-Kurgja.
10b klass tegi 4. juunil kanuumatka Ahja jõel.
Teated
|