HTG INFO
Nr. 13

2. detsember 2002

Juhtkond tänab

linna koolide karikavõistlustel kergejõustikus edukalt esinenud õpilasi ja neid juhendanud õpetajaid Anneli Saarvat ja Priit Parisood;

Eha Paabot ja Madis Reemanni ning kõiki tänavuste abiturientide klassijuhatajaid 1993 ja 2003 aasta lendude kohtumise organiseerimise ja läbiviimise eest.

TÜ Täppisteaduste kool

korraldab 30. nov. - 1. dets TÜ TTK matemaatika ülemastme õpilastele õppesessiooni.

Eelmise aasta ja käesoleva aasta sügisese lahtise võistluse tulemusi arvestades on meie koolist ülemastme õpilasteks arvatud Juhan Aru ja Erik Jaaniso 10. klassist;

Margus Maantoa, Kaie Kubjas, Riho Taba, Kadri Roosmaa ja Jaan Aru 11. klassist ning Mihkel Kree 12. klassist.

Lisaks osalevad õppesessioonil 12 a klassi õpilased Heleri Narusk, Kristjan Peil, Marje Prank, Kaupo Iher, Karl Kruusamäe ning 12b klassist Janno Õnneleid, Aigar Vaigu, Kaido Siimon.

Eksamid

Kõigil 12. klasside õpilastel tuleb klassijuhatajate kaudu registreeruda 17. detsembrini eksamiteks (nii kooli- kui ka riigieksamiteks).
Valikus on võimalik teha muudatusi veel jaanuari alguses.
Eksamikorra tutvustus 9. detsembril kell 11.30 aulas.

Õpetajad

• Atesteerimiskomisjon omistas Harry Sepale vanemõpetaja ametijärgu.
  • 6. detsembril viibib Madis Reemann riigieksami ettevalmistus-komisjoni koosolekul. M. Reemanni tunde asendab M. Kask.
  • 9. detsembril algab kell 12. 30 auditooriumis õpetajate sisekoolitus. Sissejuhatava loengu peab Toivo Maimets Tartu Ülikoolist. Koolituspäev kestab kella 16.00ni.
Õpilased
  • Reedel, 29. novembril käisid 11a ja 10d klassi õpilased Tallinna Draamateatris, kus etendati viimast korda Shakespeare`i tragöödiat "Kuningas Lear" Ita Everiga peaosas.
  • Koostöös Tartu Keskkonna-hariduse Keskuse ja Tartu Loodusmajaga osalesid 11c klassi õpilased 26. novembril õppepäeval "Joogivee allikad ja puhastus. Reovee puhastus". Tutvuti veepuhastusjaama ning keskkonnalaboriga, kuulati loengut ning täideti küsitlusleht.
  • 5. detsembril külastavad HTG abituriendid infomessi "Teeviit". Õpilasi saadavad õpetajad E. Paabo ja T. Pluum. Seoses sellega on tunniplaanis järgmised muudatused:
    • 11b tuleb kooli 2. tunniks
      12a klassi 3.- 4. tund S. Kaarna 102
      12c klassi 5. - 6. tund A.Saarva/P. Parisoo
      E. Paabo tunde asendab praktikant.

Sport

• Lõppes klassidevaheline rahvaste-palliturniir tütarlastele. Võitis 11d klass koosseisus Helin Mesila, Krislin Padjus, Marika Kütt, Janoka Seinberg, Kerttu Jõgi, Kerly Peitel ja Kärt Vajakas. Teise koha sai 10a ja kolmandaks tuli 12b.
  • Tartu linna koolide talvistel karikavõistlustel kergejõustikus esinesid edukalt meie kooli võistkonnad.

• Klassis TU-18 võitis Maarja Jekimov ülekaalukalt 600m jooksu. Võistkonda kuulusid veel Helen Maalinn, Tuuli Haabpiht, Liina Remm ja Tiina Kask. Võistkondlikult saavutati 4.koht.
    Klassis TU-20 võitis Brit Veidemann 600m jooksu. Kaugushüppes saavutas II koha Hanna Jaakson ja 50m jooksus tuli kolmandaks Katrin Pärismaa. 4 x 150 m teatejooksus saavutati II koht.Jooksid Brit Veidemann, Piret Jaani, Jana Pauskar ja Hanna Jaakson. Võistkonda kuulus veel Katrin Kalma. Võistkondlikult saavutati III koht.
     PU-20 võistlusklassis võitis karika meie kooli meeskond. Kuulitõuke võitis Antti Muna, II koha saavutasid Arvi Kass kaugushüppes ja Mart Zirnask kõrgushüppes.
    4x150m teatejooksus võideti samuti esikoht. Jooksid Antti Muna, Madis Matsina, Arvi Kass ja Vahur Mägi. Üldkokkuvõttes saavutas HTG II koha.

Teated

• 3. detsembril kell 15.45 on õppenõukogu.
  • 5. detsembril toimub Tamme gümnaasiumis viie kooli kohtumine matemaatikas, kus osaleb ka meie kooli 20-liikmeline võistkond.
  • Järgmise aasta kooli aastapäeva balli peremehe ja perenaise valimine toimub 5. detsembril kella 18.00 - 20.00ni, mitte 16.00 - 18.00ni, nagu varem teatatud.
  • Reedel, 6. detsembril palutakse kõigil õpilastel riideakapid tühjaks teha, uks lukust lahti jätta ning võti eest ära võtta. Aastapäevaballi ajal kasutatakse kogu riidehoidu külaliste üleriiete paigutamiseks.
  • Abiturientide 100 päeva balli peremehe ja perenaise ning isetegevuskavade konkurss toimub 4. detsembril kell 15.00 aadressil Uus 56.