Kalender

R 22.09.2017 Jaapani kultuuripäevad "AniMatsuri" HTG-s
L 23.09.2017 Jaapani kultuuripäevad "AniMatsuri" HTG-s
P 24.09.2017 Jaapani kultuuripäevad "AniMatsuri" HTG-s
K 27.09.2017 UPT-18 tööde esitamine
R 29.09.2017 Rebaste päev
T 03.10.2017 Ballieelne seltskonnatantsu kursus kell 17.30 - 19.00 võimlas
K 04.10.2017 HTG SV ja Õpside I kohtumine saalihokis kell 16.00 võimlas
N 05.10.2017 Ballieelne seltskonnatantsu kursus kell 17.30 - 19.00 võimlas
R 06.10.2017 Õpetajate päeva tähistamine koolis
L 07.10.2017 TANTSUTALLAD: A-rühmade laager võimlas
P 08.10.2017 TANTSUTALLAD: A-rühmade laager võimlas
T 10.10.2017 Ballieelne seltskonnatantsu kursus kell 17.30 - 19.00 võimlas
N 12.10.2017 Ballieelne seltskonnatantsu kursus kell 17.30 - 19.00 võimlas
R 13.10.2017 UPT-19 juhendajatega kohtumine
L 14.10.2017 Matemaatikaõpetajate seminar auditooriumis
L 14.10.2017 TANTSUTALLAD: B-rühmade laager võimlas
P 15.10.2017 TANTSUTALLAD: B-rühmade laager võimlas
T 17.10.2017 Ballieelne seltskonnatantsu kursus kell 17.30 - 19.00 võimlas
N 19.10.2017 Ballieelne seltskonnatantsu kursus kell 17.30 - 19.00 võimlas
R 20.10.2017 TANTSUTALLAD: C-rühmade laager võimlas ja aulas
L 21.10.2017 TANTSUTALLAD: C-rühmade laager võimlas ja aulas
P 22.10.2017 TANTSUTALLAD: C-rühmade laager võimlas ja aulas
L 28.10.2017 Tartumaa tantsupeo "Vaba sada" II seminarn HTG aulas ja võimlas
T 31.10.2017 Ballieelne seltskonnatantsu kursus kell 17.30 - 19.00 võimlas
N 02.11.2017 Ballieelne seltskonnatantsu kursus kell 17.30 - 19.00 võimlas
N 02.11.2017 Matemaatika laager Kurgjärvel
R 03.11.2017 Kooli ajaloo I loeng 10. klassidele 5. tunni ajal auditooriumis
R 03.11.2017 Matemaatika laager Kurgjärvel
R 03.11.2017 Segakoor Anima laululaager
L 04.11.2017 Matemaatika laager Kurgjärvel
L 04.11.2017 Segakoor Anima laululaager
L 04.11.2017 TANTSUTALLAD: Ullo Toomi 115. sünniaastapäevale pühendatud võistutantsimine Pärnus
P 05.11.2017 TANTSUTALLAD: Ullo Toomi 115. sünniaastapäevale pühendatud võistutantsimine Pärnus
E 06.11.2017 12. klasside pildistamine lõpualbumisse
T 07.11.2017 Ballieelne seltskonnatantsu kursus kell 17.30 - 19.00 võimlas
N 09.11.2017 Ballieelne seltskonnatantsu kursus kell 17.30 - 19.00 võimlas
N 09.11.2017 Doonoripäev
N 09.11.2017 Kooli ajaloo II loeng 10. klassidele 5. tunni ajal auditooriumis
R 10.11.2017 Kolme kooli kohtumine (KOKOKO) HTG-s
L 11.11.2017 Kolme kooli kohtumine (KOKOKO) HTG-s
E 13.11.2017 12. klasside korduspildistamine lõpualbumisse
E 13.11.2017 Klassidevaheline mälumäng II kell 16.00 auditooriumis
T 14.11.2017 Ballieelne seltskonnatantsu kursus kell 17.30 - 19.00 võimlas
N 16.11.2017 Ballieelne seltskonnatantsu kursus kell 17.30 - 19.00 võimlas
N 16.11.2017 Töövarjupäev
R 17.11.2017 Anima ja Tantsutaldade kontsertreis Riiga
L 18.11.2017 Anima ja Tantsutaldade kontsertreis Riiga
P 19.11.2017 Anima ja Tantsutaldade kontsertreis Riiga
E 20.11.2017 Kooli 134. aastapäevale pühendatud spordinädal
E 20.11.2017 Maailmahariduse päevad
T 21.11.2017 Kooli 134. aastapäevale pühendatud spordinädal
T 21.11.2017 Maailmahariduse päevad
K 22.11.2017 Kooli 134. aastapäevale pühendatud spordinädal
K 22.11.2017 Maailmahariduse päevad
K 22.11.2017 UPT-18 tööde esitamine
N 23.11.2017 Kooli 134. aastapäevale pühendatud spordinädal
N 23.11.2017 UPT-19 seminar
R 24.11.2017 HTG 134: vilistlasturniir korvpallis
R 24.11.2017 Kooli ajaloo III loeng 10. klassidele 5. tunni ajal auditooriumis
R 24.11.2017 UPT-19 seminar
L 25.11.2017 HTG 134: lendude 2008 ja 2018 kohtumine kell 12.00 aulas
L 25.11.2017 HTG 134: vilistlasturniir korvpallis
P 26.11.2017 HTG 134: vilistlasturniir saalihokis
E 27.11.2017 Kooli ajaloo viktoriin 10. klassidele kell 16.00 auditooriumis
T 28.11.2017 Ballieelne seltskonnatantsu kursus kell 17.30 - 19.00 võimlas
K 29.11.2017 UPT-19 I test
N 30.11.2017 HTG 134: juubeliballi peremehe ja perenaise konkurss kell 18.00 võimlas
N 30.11.2017 UPT-19 I test
R 01.12.2017 HTG 134: aastapäevaaktus aulas
R 01.12.2017 UPT-19 I test
L 02.12.2017 HTG 134: aastapäevaball koolimajas
E 04.12.2017 UPT-19 I test
T 05.12.2017 UPT-19 I test
R 08.12.2017 Nelja kooli (HTG, Jõgeva, Lähte, Nõo) kohtumine saalihokis HTG-s
K 13.12.2017 HTG SV ja Õpside II kohtumine saalihokis kell 16.00 võimlas
R 15.12.2017 Tantsutaldade jõulupidu Järvselja jahilossis
L 16.12.2017 Tantsutaldade jõulupidu Järvselja jahilossis
N 21.12.2017 Kooli jõulupidu võimlas
R 22.12.2017 HTG jõulujumalateenistus Jaani kirikus
E 15.01.2018 UPT-19 I juhendajaseminar
T 16.01.2018 UPT-19 I juhendajaseminar
K 17.01.2018 UPT-19 I juhendajaseminar
N 18.01.2018 UPT-19 I juhendajaseminar
R 19.01.2018 UPT-19 I juhendajaseminar
E 22.01.2018 Klassidevaheline mälumäng III kell 16.00 auditooriumis
K 24.01.2018 UPT-18 tööde esitamine
K 24.01.2018 UPT-19 seminar
N 25.01.2018 Humanitaaride konverents
R 26.01.2018 Segakoor Anima laululaager
R 26.01.2018 UPT-19 seminar
L 27.01.2018 Segakoor Anima laululaager
T 30.01.2018 UPT-19 II test
K 31.01.2018 UPT-19 II test
N 01.02.2018 Kooli kõnevõistlus
N 01.02.2018 UPT-19 II test
R 02.02.2018 EV 100: aktus tervele kooliperele
R 02.02.2018 UPT-19 II test
L 03.02.2018 2019. aasta üldtantsupeo seminar HTG-s
P 04.02.2018 2019. aasta üldtantsupeo seminar HTG-s
E 05.02.2018 UPT-19 II test
N 08.02.2018 Lahtiste uste päevad 9. klasside õpilastele
R 09.02.2018 Lahtiste uste päevad 9. klasside õpilastele
L 10.02.2018 Tartumaa tantsupeo "Vaba sada" jooniste seminar HTG-s
K 14.02.2018 HTG SV ja Õpside III kohtumine saalihokis - sõbrapäeva eri!
R 16.02.2018 Tantsutaldade tantsulaager
L 17.02.2018 Tantsutaldade tantsulaager
P 18.02.2018 Tantsutaldade tantsulaager
N 22.02.2018 12. klasside eesti keele proovieksam
R 23.02.2018 EV 100: direktori vastuvõtt kooli aulas
E 05.03.2018 ÖKO-nädal
T 06.03.2018 ÖKO-nädal
K 07.03.2018 ÖKO-nädal
N 08.03.2018 Naistepäeva tähistamine koolis
N 08.03.2018 ÖKO-nädal
R 09.03.2018 ÖKO-nädal
R 09.03.2018 Sõbrapäev Tallinna Reaalkooliga
K 14.03.2018 Emakeelepäeva tähistamine koolis
P 18.03.2018 EV 100: Tartumaa tantsupidu "Vaba sada" A. Le Coqi spordihoones
K 21.03.2018 UPT-18 tööde esitamine
E 26.03.2018 Klassidevaheline mälumäng IV kell 16.00 auditooriumis
R 06.04.2018 Nelja kooli kohtumine saalihokis Nõos
T 10.04.2018 Lapsepõlve meenutuspäev 12. klassidele
K 11.04.2018 Viimase koolikella aktus 12. klassidele kell 13.00 aulas
P 29.04.2018 Tantsutaldade tantsulaager
E 30.04.2018 Tantsutaldade tantsulaager
R 04.05.2018 Segakoor Anima laululaager
L 05.05.2018 Segakoor Anima laululaager
E 07.05.2018 10. klasside pildistamine aatriumis
E 07.05.2018 UPT-19 II juhendajaseminar
T 08.05.2018 Kevadkontserdi peaproov TÜ aulas
T 08.05.2018 UPT-19 II juhendajaseminar
K 09.05.2018 UPT-19 II juhendajaseminar
N 10.05.2018 UPT-19 II juhendajaseminar
R 11.05.2018 Kevadkontsert TÜ aulas kell 18.00
R 11.05.2018 UPT-19 II juhendajaseminar
E 14.05.2018 11. klasside pildistamine Jaani kiriku ees
K 16.05.2018 UPT-19 tööde esitamine
K 23.05.2018 HTG SV ja Õpside IV kohtumine saalihokis - finaal!
N 24.05.2018 Soome Karakallion koulu külaskäik
L 26.05.2018 Vilistlaste mälumäng kooli aulas
P 27.05.2018 TANTSUTALLAD: III Kagu-Eesti tantsupidu Põlvas
T 29.05.2018 Direktori vastuvõtt kell 16.00 kooli aulas
K 30.05.2018 UPT-19 mustandite üles laadimine
L 09.06.2018 J. Lõivukese IX mälestusturniir saalihokis
T 19.06.2018 12. klasside lõpuaktus kell 12.00 Vanemuise Kontserdimajas
T 19.06.2018 12. klasside lõpuõhtu kell 19.00 koolimajas
Uuendatud: 29/06/2016 14:51