Kalender

Kalendri arhiiv
K 22.11.2017 Kooli 134. aastapäevale pühendatud spordinädal
K 22.11.2017 Maailmahariduse päevad
K 22.11.2017 UPT-18 tööde esitamine
T 21.11.2017 Kooli 134. aastapäevale pühendatud spordinädal
T 21.11.2017 Maailmahariduse päevad
E 20.11.2017 Kooli 134. aastapäevale pühendatud spordinädal
E 20.11.2017 Maailmahariduse päevad
R 17.11.2017 Kooli ajaloo II loeng 10. klassidele 5. tunni ajal auditooriumis
N 16.11.2017 Ballieelne seltskonnatantsu kursus kell 17.30 - 19.00 võimlas
N 16.11.2017 Töövarjupäev
T 14.11.2017 Ameerika-teemaline filmiõhtu kell18 auditooriumis
T 14.11.2017 Ballieelne seltskonnatantsu kursus kell 17.30 - 19.00 võimlas
T 14.11.2017 Etiketiõpetuse õhtusöök 10.d klassiga restoranis Vilde ja Vine
E 13.11.2017 12. klasside korduspildistamine lõpualbumisse
E 13.11.2017 Etiketiõpetuse õhtusöök 10.c klassiga restoranis Vilde ja Vine
E 13.11.2017 Klassidevaheline mälumäng II kell 16.00 auditooriumis
L 11.11.2017 Kolme kooli kohtumine (KOKOKO) HTG-s
L 11.11.2017 Slackline õpituba kooli võimlas kell 12.00 - 17.00
R 10.11.2017 Kolme kooli kohtumine (KOKOKO) HTG-s
N 09.11.2017 Ballieelne seltskonnatantsu kursus kell 17.30 - 19.00 võimlas
N 09.11.2017 Doonoripäev
T 07.11.2017 Ballieelne seltskonnatantsu kursus kell 17.30 - 19.00 võimlas
E 06.11.2017 12. klasside pildistamine lõpualbumisse
P 05.11.2017 TANTSUTALLAD: Ullo Toomi 115. sünniaastapäevale pühendatud võistutantsimine Pärnus
L 04.11.2017 Matemaatika laager Kurgjärvel
L 04.11.2017 Segakoor Anima laululaager
L 04.11.2017 Slackline õpituba kooli võimlas kell 12.00 - 17.00
L 04.11.2017 TANTSUTALLAD: Ullo Toomi 115. sünniaastapäevale pühendatud võistutantsimine Pärnus
R 03.11.2017 Kooli ajaloo I loeng 10. klassidele 5. tunni ajal auditooriumis
R 03.11.2017 Matemaatika laager Kurgjärvel
R 03.11.2017 Segakoor Anima laululaager
N 02.11.2017 Ballieelne seltskonnatantsu kursus kell 17.30 - 19.00 võimlas
N 02.11.2017 Matemaatika laager Kurgjärvel väljasõit kell 13.00
T 31.10.2017 Ballieelne seltskonnatantsu kursus kell 17.30 - 19.00 võimlas
L 28.10.2017 Tartumaa tantsupeo "Vaba sada" II seminarn HTG aulas ja võimlas
P 22.10.2017 TANTSUTALLAD: C-rühmade laager võimlas ja aulas
L 21.10.2017 TANTSUTALLAD: C-rühmade laager võimlas ja aulas
R 20.10.2017 TANTSUTALLAD: C-rühmade laager võimlas ja aulas
N 19.10.2017 Ballieelne seltskonnatantsu kursus kell 17.30 - 19.00 võimlas
T 17.10.2017 Ballieelne seltskonnatantsu kursus kell 17.30 - 19.00 võimlas
P 15.10.2017 TANTSUTALLAD: B-rühmade laager võimlas
L 14.10.2017 Matemaatikaõpetajate seminar auditooriumis
L 14.10.2017 TANTSUTALLAD: B-rühmade laager võimlas
R 13.10.2017 UPT-19 juhendajatega kohtumine
N 12.10.2017 Ballieelne seltskonnatantsu kursus kell 17.30 - 19.00 võimlas
T 10.10.2017 Ballieelne seltskonnatantsu kursus kell 17.30 - 19.00 võimlas
T 10.10.2017 Etiketiõpetuse õhtusöök 10.b klassiga restoranis Vilde ja vine
E 09.10.2017 Etiketiõpetuse õhtusöök 10.a klassiga restoranis Vilde ja vine
E 09.10.2017 HTG öö-orienteerumine Tähtvere pargis
P 08.10.2017 TANTSUTALLAD: A-rühmade laager võimlas
L 07.10.2017 TANTSUTALLAD: A-rühmade laager võimlas
R 06.10.2017 Õpetajate päeva tähistamine koolis
N 05.10.2017 Ballieelne seltskonnatantsu kursus kell 17.30 - 19.00 võimlas
K 04.10.2017 HTG SV ja Õpside I kohtumine saalihokis kell 16.00 võimlas
T 03.10.2017 Ballieelne seltskonnatantsu kursus kell 17.30 - 19.00 võimlas
E 02.10.2017 Arendusjuhi tagasiside kõikidele õpilastele rahuloluküsimustiku kohta kell 16.00 ruumis 107.
R 29.09.2017 Rebaste päev
K 27.09.2017 UPT-18 tööde esitamine
E 25.09.2017 Huvijuhi infotund 12. klassidele kell 16.00 auditooriumis
P 24.09.2017 Jaapani kultuuripäevad "AniMatsuri" HTG-s
L 23.09.2017 Jaapani kultuuripäevad "AniMatsuri" HTG-s
R 22.09.2017 Jaapani kultuuripäevad "AniMatsuri" HTG-s
E 18.09.2017 Klassidevaheline mälumang I kell 16.00 auditooriumis
L 16.09.2017 Segakoor Anima laululaager
R 15.09.2017 Erasmus+ šotlased külas
R 15.09.2017 Segakoor Anima laululaager
N 14.09.2017 Erasmus+ šotlased külas
K 13.09.2017 12. klassid Vargamäel
K 13.09.2017 Erasmus+ šotlased külas
K 13.09.2017 Sügispiknik 10.-11. klassid
T 12.09.2017 Erasmus+ šotlased külas
E 11.09.2017 Erasmus+ šotlased külas
P 10.09.2017 Tartumaa tantsupeo "Vaba sada" seminar HTG aulas ja võimlas
L 09.09.2017 Tartumaa tantsupeo "Vaba sada" seminar HTG aulas ja võimlas
N 07.09.2017 10. klasside katsed Tantsutaldadesse kell 18.00 võimlas
K 06.09.2017 10. kl. lastevanemate koosolek kell 18
K 06.09.2017 UPT-19 avaloeng
K 06.09.2017 Vabaainete kursustele registreerumise tähtaeg
E 04.09.2017 Vabaainete tutvustus kell 13.30-14.15
R 01.09.2017 Uut õppeaastat alustame reedel, 1.septembril kell 10.00 Hugo Treffneri ausamba juures
K 28.06.2017 Kuni 28. juunini kestab dokumentide vastuvõtt kooli astumiseks
T 20.06.2017 12. klasside lõpuaktus kell 12.00 Vanemuise Kontserdimajas
T 20.06.2017 12. klasside lõpuõhtu kell 19.00 koolimajas
N 15.06.2017 10.-11. klasside lõpetamine kell 11.00 aatriumis
L 10.06.2017 VIII Jaak Lõivukese mälestusturniir saalihokis
P 04.06.2017 Kultuurinädal
L 03.06.2017 Kultuurinädal
R 02.06.2017 Kultuurinädal
N 01.06.2017 Kultuurinädal
K 31.05.2017 Kultuurinädal
T 30.05.2017 Kultuurinädal
E 29.05.2017 Kultuurinädal
L 27.05.2017 Vilistlaste mälumäng
N 25.05.2017 Ausamba päev
K 24.05.2017 Direktori vastuvõtt kooli aulas kell 16.00
E 22.05.2017 11. klasside pildistamine Jaani kiriku juures
R 19.05.2017 HTG ÕP ja HTG SV vaheline saalihoki võistlus
E 15.05.2017 Klassidevahelise mälumängu finaal kell 16.00 auditooriumis
L 13.05.2017 Noorte tantsupeo jooniste seminar auditooriumis
T 09.05.2017 Ülelinnaline koolinoorte mälumäng kell 16.15 auditooriumis.
R 05.05.2017 Kooli kevadkontsert TÜ aulas
K 03.05.2017 10. klasside pildistamine aatriumis
K 03.05.2017 Kevadkontserdi peaproov TÜ aulas
R 28.04.2017 Hugo vaimu päev tulevastele treffneristidele kell 16.00
R 21.04.2017 Abiturientidele akadeemiline tund ja viimase koolikella aktus
N 20.04.2017 Abituuriumil lapsepõlve meenutamise päev
T 18.04.2017 Ülelinnaline koolinoorte mälumäng kell 16.15 auditooriumis.
E 17.04.2017 Temaatiline mälumäng auditooriumis kell 16.00
K 12.04.2017 Noorte tantsupeo II ülevaatus HTG-s
P 09.04.2017 Väitlusturniir Estonian Open 2017 HTG-s
L 08.04.2017 Väitlusturniir Estonian Open 2017 HTG-s
R 07.04.2017 HTG, Jõgeva G., ja Lähte ÜG sõpruskohtumine saalihokis
N 06.04.2017 10. ja 12. klasside lastevanemate koosolek kell 18.00
E 03.04.2017 Huvijuhi infotund abiturientidele
P 02.04.2017 Riia II Riigigümnaasiumi lauljad ja tantsijad on meil külas.
L 01.04.2017 Riia II Riigigümnaasiumi lauljad ja tantsijad on meil külas.
L 01.04.2017 UVE JA TANTSUTALLAD "60", kontsertetendus "Kelle nägu?" Vanemuise Kontserdimajas kell 18.00
R 31.03.2017 Noorte laulupeo II ettelaulmine kell 13.30 - 17.30
R 31.03.2017 Riia II Riigigümnaasiumi lauljad ja tantsijad on meil külas.
T 28.03.2017 Ülelinnaline koolinoorte mälumäng kell 16.15 auditooriumis.
E 27.03.2017 Klassidevaheline mälumäng IV kell 16.00 auditooriumis
L 25.03.2017 Tantsutaldade tantsupäevad
R 24.03.2017 Tantsutaldade tantsupäevad
N 23.03.2017 Tantsutaldade tantsupäevad
K 22.03.2017 Tantsutaldade tantsupäevad
K 22.03.2017 TÜ lahtiste uste päev Tartus
T 21.03.2017 Tantsutaldade tantsupäevad
E 20.03.2017 Tantsutaldade tantsupäevad
L 18.03.2017 10. klassidesse sisseastumiskatsed
T 14.03.2017 Emakeelepäev
P 12.03.2017 Tartu linna rahvatantsu galakontsert Vanemuise Kontserdimajas
L 11.03.2017 Anima laululaager
L 11.03.2017 TT7 tantsupäev
R 10.03.2017 Anima laululaager
R 10.03.2017 Miilangu ööakadeemia
R 10.03.2017 Sõbrapäev Reaalkooliga HTG-s
K 08.03.2017 Naistepäev
P 05.03.2017 Tantsupeo mentorkoolitus HTG-s
L 04.03.2017 Tantsupeo mentorkoolitus HTG-s
R 03.03.2017 Õpetajate teatrifestival Viljandis
T 28.02.2017 Etiketiõpetus: 10.e klassi õhtusöök kell 19.00
T 28.02.2017 HTG kabeturniir kell 16
P 26.02.2017 Tantsutaldade tantsulaager
L 25.02.2017 Tantsutaldade tantsulaager
R 24.02.2017 VABARIIGI AASTAPÄEV
N 23.02.2017 EV aastapäeva aktus kell 13.30 aulas
K 22.02.2017 HTG ÕP ja HTG SV vaheline 3. saalihoki võistlus
E 20.02.2017 Temaatiline mälumäng auditooriumis kell 16.00
L 18.02.2017 TT3 ja TT4 tantsupäev
R 17.02.2017 A-klasside ööakadeemia
N 16.02.2017 HTG lahtiste uste päev - humanitaarsuund kell 16.00, lapsevanemad kell 17.00
K 15.02.2017 HTG lahtiste uste päev - reaalsuund kell 16.00, loodussuund kell 17.00
L 11.02.2017 TT1 ja TT2 tantsupäev
R 10.02.2017 C-klasside ööakadeemia
E 06.02.2017 Noorte laulupeo I eelproov kell 13.30-17.30
P 05.02.2017 Slackline show & näidistreeningud HTG võimlas kell 15.00
L 04.02.2017 TT5 ja TT6 tantsupäev
N 02.02.2017 Kooli kõnevõistlus
K 01.02.2017 Noorte tantsupeo I ülevaatus kell 16.00
R 27.01.2017 Konverents "HTG humanitaarsuund 20"
N 26.01.2017 Õpilaskonverents humanitaarklassidele
N 26.01.2017 Tarkusepäevake reaalklassidele
P 22.01.2017 Tantsutaldade tantsulaager
L 21.01.2017 Tantsutaldade tantsulaager
R 20.01.2017 D-klasside ööakadeemia
N 19.01.2017 HTG siseorienteerumine
E 16.01.2017 Klassidevaheline mälumäng III kell 16.00 auditooriumis
P 15.01.2017 LAN-pidu aatriumis
L 14.01.2017 Anima laululaager
L 14.01.2017 LAN-pidu aatriumis
R 13.01.2017 Anima laululaager
R 13.01.2017 Viie kooli võistlus reaalainetes MHGs
R 23.12.2016 Jõulujumalateenistus Jaani kirikus kell 10.00
N 22.12.2016 Õpilaste jõulupidu kell 17.00 võimlas
K 21.12.2016 HTG SV ja HTG ÕP 2. kohtumine saalihokis kell 16.00 võimlas
K 21.12.2016 Kooli ajaloo 4. loeng kõigile huvilistele auditooriumis
K 21.12.2016 Õpetajate jõululaat aatriumis
E 19.12.2016 Temaatiline mälumäng auditooriumis kell 16.00
L 10.12.2016 Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor HTG-s
L 03.12.2016 HTG 133. aastapäeva ball kell 19.00 koolimajas
R 02.12.2016 Tundide ajad on muudetud, kooli 133. aastapäeva tähistamine
N 01.12.2016 2017. aasta balli peremehe ja perenaise konkurss kell 18.00 võimlas
K 30.11.2016 Etiketiõpetus: 10.a klassi õhtusöök Atlantises kell 19.00
K 30.11.2016 Maakondlik mälumängu võistlus auditooriumis kell 16.00
T 29.11.2016 Ballieelne seltskonnatantsu kursus kell 17.30 - 19.00 võimlas
E 28.11.2016 Kooli ajaloo viktoriin 10. klasside võistkondadele kell 16.00 auditooriumis
P 27.11.2016 Vilistlasturniir saalihokis
L 26.11.2016 Lendude kohtumine 2007/2017 kell 12.00 auditooriumis
L 26.11.2016 Vilistlasturniir korvpallis
R 25.11.2016 Kooli ajaloo 3. loeng 10. klassidele kell 14.25 auditooriumis
R 25.11.2016 Vilistlasturniir korvpallis
N 24.11.2016 Spordinädal
K 23.11.2016 Spordinädal
T 22.11.2016 Spordinädal
E 21.11.2016 Etiketiõpetus: 10.d klassi õhtusöök Atlantises kell 19.00
E 21.11.2016 Spordinädal
L 19.11.2016 Anima laululaager
R 18.11.2016 Anima laululaager
R 18.11.2016 Kooli ajaloo 2. loeng 10. klassidele kell 14.25 auditooriumis
N 17.11.2016 Ballieelne seltskonnatantsu kursus kell 17.30 - 19.00 võimlas
Uuendatud: 29/06/2016 14:51